Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

Gość Deg
Do X200 potrzebny jest program SGH-X200 Samsung PC Studio PIMS (ver.II 1.0) - do pobrania na www.samsung.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
michow-17 do D600 potrzebujesz SGH-D600 Samsung PC Studio 3.0 (ver.3.0). Polecam stronke www.samsung.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz20
chcac wysyłac przez irde trzeba zmieniac softa a kabel usb miałem juz 4 i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
W czym zmieniac softa? w telefonie? zeby wysylac przez irde do kompa ? co ty gadasz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszX200
Czy ktoś jest pewien, że Samsunga X200 można połączyć z PCtem za pomącą USB ? We wszystkich instrukcjach piszą, że to ma być port COM RS232. Studio II PIMS wyszukuje telefonu tylko na COM1 - 3. Dodam, że chodzi mi o możliwość przegrywania obrazków i dzwonków z PC do telefonu. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Mozna zgrywac przez usb bo sam to robilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and
może mi ktoś przesłać na maila sterowniki do USB,które mu działają,bo u mnie jest ten sam problem wykrycia tel przez kompa.mój adres andrzej2326@wp.pl pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
AND - moze probleme jest nieodpowiedni kabel, a nie sterowniki. Musi byc kabelek tylko i wylacznie do X660. Jeżeli pasuje tez do innych modeli, albo jest od innego modelu, to na99% nie bedzie dzialac z X660. Sterowniki USB do telefonu masz tutaj : http://www.daminet.pl/~nelly206/SAMSUNG_USB_Driver.exe). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RABBIT X 200
HEJKA CZY KTOS MOGLBY MI POMOC KUPILEM KABEL DO SAMSUNGA SGH-X200 I ZAINSTALOWALEM CO BYLO NA PLYTCE URUCHAMIAM PROGRAM KTORY TAM BYL: MobTime Cell Phone Manger V5.3.0 NO I WYKRYLO MI KOMORKE NA COM5 POKAZUJE ZE JEST PODLACZONA WYKRYLO MI KOMORKE ALE NIE MOGE NIC SCIAGNAC Z KOMORKI NA PC ANI NA ODWROT PROSZE O PILNA POMOC:( odpowiedzi mozecie tez przesylac na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
RABBIT X 200 - Zacznij od sciagniecia programu do samsunga x200 a nie programu uniwersalnego. Potrzebujesz Samsung PC Studio II PIMS & File Manager. Mozesz go pobrac ze strony samsunga www.samsung.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RABBIT17 X200
HEJKA DZIEKI ZA ODPOWIEDZ A JEST MOZE JAKAS INSTRUKCJA DO TEGO PROGRAMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RABBIT17 X200
A WIESZ MOZE JAKIEGO PROGRAMU UZYC DO KABLA KOMÓRKI SONY ERICSSON Z520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RABBIT17 X200
A WIESZ MOZE JAKIEGO PROGRAMU UZYC DO KABLA KOMY SONY ERICSSON Z520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
PRogram jest dosc prosty, raczej nie potrzeba do niego instrukcji, chyba, ze zuplnie nie masza o tym pojecia, to napisz do mnie na maila to ci powiem co i jak. Nie wiem jaki program do SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and
DEG-sory bo nie sprecyzowałem. generalnie chodzi o podłączenie samsunga x200 przez kabelek USB.mam program z płytki,ze strony samsunga i jeszcze innych stron,różne sterowniki, i nic.System monituje o nierozpoznanym urządzeniu USB, a programy nie wykrywają telefonu bo z tego co widze w ustawieniach, to łączą się przez port COM.Tak więc wychodzi na to że kabelek USB do tego telefonu to wielka lipa.Przeglądając różne fora na ten temat widziałem podzielone zdania,jedni mają ten sam problem,innym coś się tam udzało zgrać.To samo dotyczy łączności przez podczerwień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
AND - jesli po podlaczeniu kableka do telefonu, a pozniej do komputera, system nie wykrywa telefonu, tzn nie pokazuje ze jespo podlaczony Samsung X200, tzn. ze kabelek, ktorego uzywasz nie jest do X200. SGH-X200, podobnie jak kilka innych modeli samsunga, (np. X660) wspolpracuje z kabelkami przeznaczonymi tylko i wylacznie do danego modelu. Czyli X200 ma kabelek do X200, X660 do X660, jesli kabelek, ktory posiadasz ma posaowac takze do innych modeli telefonow, to mozesz go wyrzucic do smieci, albo sprobowac komus sprzedac, bo X200 z nim nie zadziala. Wiem to z doswiadczenia, bo sam sprawdzalem kilka kabelkow do X200. Na 5 ktore testowalem chodzily tylko 2 - jeden oryginalny samsunga (99zl), inny z allegro (32zl z przesylka). Moge ci podac linke do uzytkownika z allegro, ktory ma dzialajace kabelki USB. Co do irdy - jesli nie jest to model MA660 to nie powinno byc problemow. Instalujesz proagram Samsung PC Studio II PIMS & File Manager, sprawdzasz, w ktorym porcie jest zainstalowana irda (bedzie to port COM # - gdzie #to nr portu), nastepnie ustawiasz ten sam port w PC Studio i powinno dzialac. Jezeli nadal jest problem z polaczeniem, to zalecam zmniejszenie predkosci IRDY. Tyczy sie to "tanich" podczxerwieni (najczesciej sa to MA lub MX 660). Jezeli nadal mialbys jakies problemy, to napisz do mnie na maila. Pozdrawiam - DEG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
PS. Ustawienie portu w programie PC Studio dotyczy tak samo kabelka USB jak i IRDY. Dodatkowo nalezy wylaczyc Auto Detect przy wyborze portu w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and
DEG dzięki za rade,będe mieł możliwość to sprawdze.Ja kupowałęm kabalek w sklepie internetowym (17zł z przesyłką),jak nie działał to pisałem do nich czy napewno przysłali właściwy i trzymali się wersji,że tak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leito
Pomóżcie mam kabel USB wlanczam go i na dole odczytuje ale nic niewyskakuje co mam zrobić ????? acha mam MOTOROLA V235 pomozcie pizcie na e-mail mati94@autograf.pl BLAGAMMM pizcie na e-mail linki do tego co potrzebuje plzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciak
Dżizzzzz.......... Błagam o pomoc! Mam samsunga x660 i kupiłam do niego kabelek firmy foof... Wszystko zainstalowałam, ale nic się nie dzieje. mam nawet oprogramowanie ze strony www.samsung.pl, a to i tak nie działa... Co mam robiC?! Prosze pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Beciak - a czy komputer wogole wykrywa telefon, tzn czy po podlaczeniu kabelka z telefonem (kolejnosc - kabelek do telefonu, pozniej do komputera) do kompa, pokazuje sie monit o podlaczeniu telefonu do komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciak
Nie niestety nie pokazuje sie nic. Komputer pika pare razy i nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
A co to znaczy ze komputer pika ?! Prawdopodobnie kabelek, ktory posiadasz, nie jest do Twojego telefonu. Proponuje skontaktowac sie ze sprzedawca, i upewnic sie, czy to jest kabelek do X660. Najlepiej zaczac rozmowe od pytania czy ten kabelek pasuje tez do innych modeli samsunga. Jezeli okaze sie, ze tak, to na 100% nie bedzie dzialal z X660, poniewaz do tego modelu telefonu powinien byc kabelek, ktory pasuje TYLKO do X660. Pozdrawiam, Deg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawk
Hejka mam pytanko posiadam Sony Ericssona Z520 mam do niego kabelek USB gdy podlaczam go do komputera wykrywa mi komorke mam do niego program My phone explorer ale nie moze mi wykryc komorki ten program probowalem z innymi programami tez nic mam pytanie czy musze cos skonfigurowac w komorce zeby mocmsie polaczyc z komputerem?? prosze o pilna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arktoos
elo mam prośbe dajcie mi stronke ze sterownikiem!!! a nie z programem który zgrywa!!! będe bardzo wdzięczny poniewaz na płyte niewykrywa mi odpowiednich sterowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arktoos
a dokładniej do telefonu SAMSUNG X200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Do czego sterownik potrzebujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawk
Hejka to jak wie ktos cos moze na temat tego poblemu z moim sony ericssonem o ktorym napisalem wczesniej ludzie pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełchatowianka1336
No więc ja mam Samsunga X200 i podłączyłam kabel wgrałam sterownik tylko chyba coś źle zrobiłam bo komp pokazał mi wiadomośc że nie rozpoznano kabla USB ?? Co robć?? Kabel jest orgianlany, nowy i nie kupiłam go na allegro .. Pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
bełchatowianka1336 - Jezeli zrobilas tak jak napisalas to pierwszym bledem jest kolejnosc - Najpierw instalujesz sterownik, pozniej podlaczasz telefon (tak sie robi z kazdym urzadzeniem podlaczanym do portu USB). Piszesz, ze kabel jest oryginalny, tzn ze jest to kabel samsunga ? "Komp pokazał mi wiadomość że nie rozpoznano kabla USB" - nie rozpoznano kabla czy urzadzenia ? Odezwij sie do mnie na gg - 4408062 - lub napisz na maila, to postaram Ci sie pomoc. Pozdrawiam Deg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×