Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
no seksik to tu pierwszoplanowa role odgrywa, chociaz mozebyc tak ze agata tak to opisuje bo przeciez my tak naprawde chcialysmy od poczatku wiedziec czy byl seks i jaki, nie pytalysmy czy jest cos wiecej. ja tam przyznaje ze ja lece na swojego ginia bo jestem ciekawa jak to z nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moj ginio ostatnio do: musisz utrzymac antykoncepcje, nie przerywaj brania pigulek, o co mu chodzilo to nie mam pojecia, ja nic o przestaniu nie mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UW
poŻadaj, plizzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie czepiaj sie, to nie forum o ortografii, ale o bzykanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
i nie forum tylko topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UW
bzykanko ortografii nie wyklucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ło jeju no zaraz padne, kto mysli o ortografii jak mysli o szalonym seksie? masz cos ciekawego do dodania w tym temacie to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UW
szalony seks szalonym seksem, ale to nie znaczy, że człowiek ma się zaraz uwstecznić... Poza tym, UW pisząc w tym momencie na forum, chyba nie przeżwa szalonego seksu, co? Ale może się mylę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UW
poza tym, to żaden argument... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
pewnie nie przezywa, ale bardzo mocno, intensywnie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
a to naprawde sprawia ze krew z mozgu odplywa i wtedy o niczym inny sie nie mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UW
Mnie tam krew z mózgu odpływa podczas bara-bara moim ukochanym, ale rozumiem, że komuś może podczas czytania przeżyć Agatki, bo owszem, są nietypowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no widzisz, mnie odplywa jak widze swojego ginia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dobrze ze wtedy z nim rozmawiam, bo a pewno nic nie moglabym napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ortografii
nie jest potrzebne myślenie :) Ale tłumaczcie sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dajcie juz spokoj, a taki fajny topik byl, weszla jedna z ortografia i wszystko zaprzepascila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przestańcie! fajny temat a wy go psujecie! Autorka odezwij się! jak potoczyły sie losy waszej znjomości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UW
buuu... od razu zaprzepaściła! Nic nie zaprzepaściła, bo ja sama jestem czarna na tym topiku :p i bardzo miło się Was czyta. :) Peace... No trochę się popoczepiałam, bo mnie serce zabolało od tego "poRZądania" i krew do mózgu NAPłYNęłA (dla odmiany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dobra juz dobra, ale wlasnie gdzie jest Agatka??? Czemu nie konczy?? Mysle ze tam jeszcze cosik bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodze do gina
ja tam mysle, ze nie wiemy wszystkiego i nawet jesli wiekszosc mysli ze to oparte jest na pozadaniu, to niekoniecznie tak jest...fascynacja erotyczna musi ! byc i wcale nie wyklucza uczuc wyzszych... tyle mojego zdania w tym temacie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no jaka madrala - MASZ RACJE - nie wiemy wszystkiego, bo agatka opisuje to tylko od tej strony, bo my to chciałyśmy tylko wiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki nie mogłam napisać...ale ortografią sie zakręciliście nieżle a pozatym co w tym dziwnego ze go jeszcze nie kocham. nie mam15 lat żeby odrazu milość wyznawać...trochę dystansu nie zaszkodzi...i seks też na cere dobrze działa. P.S. DLA WSZYSTKICH URAŻONYCH MOJĄ ORTOGRAFIĄ::::::PRZEPRASZAM,COŚ BIAŁEGO UDEŻYŁO MI DO GLOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobiety Znalazłem dzis ten temat i przesledziłem :) Agato , tak zwyczajnie po polsku zazdroszczę Ci , ale w tym pozytywnym sensie !!! :) Ech...przeżyć choc raz tak płomienny romans ....:( Fajnie sie to czyta :) Zwłaszcza te pikantniejsze fragmenty ;)Trzymam kciuki za tę znajomość, aby zbyt prędko nie skończyła sie w kapciach przed telewizorem , BO NIE BĘDZIE CZEGO CZYTAĆ NA KAFETERII :) Będę tu zaglądał. Pozdrawiam Ps. Jesli to nie tajemnica to napisz ile on ma lat.\"Z mojego męskiego punktu czytania\" bardzo mnie to ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ==agatka dawaj...
ja tam sie pasjonuje twa opowiescia, trzymam kcuki i czekam na pikantne kawaleczki... sama mialam w ciaggu ostatnich 3 tygodni sznase na seksik ale jakos chce poczekac... bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ==agatka dawaj...
poczekam na nastepna wizyte u gina i wtedy pojde na calego. gin tez czlowiek i nachodzi go chyr jak kazdego innego chopa. A o swojego kindybala napewno wie jak zadbac wiec mozna bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agnieszki
ty tez polujesz na swojego gina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Powitanko!! Jest tu kto?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UW
no i widzicie jakie wy baby jestescie? jedna cos chlapnie druga cos doda i juz robi sie dym....ehhh żałość sie we mnie zbiera. No i co ze tak napisalam? od razu to znaczy ze brakuje mi ekscytujacych przezyc z facetem? Wlasnie nie brakuje bo mam i przezycia i mam uczucie a Agata narazie ma tylko przezycia...no i co, pewnie od razu na lincz byscie mnie wyslały? Zenada. Znalazly sie idealne perfekcjonistki i polonistki:) Nawet bledu nie mozna popelnic bo jedna z drugą francą od razu zjadą po czlowieku. Agatko...zycze Ci zeby ten twoj ginek byl tym wymarzonym...mam nadzieje ze z czasem tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo UW
głupie cipolągi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zgodnie z kafeteryjną tradycją topik został zrąbany :( zawsze jak się fajnie z kimś rozmawia to muszą się znaleźć podszywacze, śledczy niuchający \"ściemy\", domorośli psychologowie, mistrzowie ortografii albo gówniarstwo rzucjące mięchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×