Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
pyta o wszystko, zawsze rozmawiamy o prywatnych sprawach, nawet tych bardzo prywatnych, no oczywiscie nie o seksie z moim facetem, czy jego z jego zona, ale tematy bardzo priw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z wami.......
znudzilo sie pisanie o ginach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
broń Boże, po prostu kombinujemy, kombinujemy....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
hi hi, kombinujemy tylko ja nic nie moge wymyslic, no nic chociaz kawy bym sie z nim napila, ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no i wszystkie siedza cicho!! zastanawiam sie czasami, czy moj ginio wie jakie mam mysli na jego temat, czy jak tak sobie rozmawiamy to on to wyczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
własnie.. podobno mężczyźni wyczuwają takie rzeczy, zresztą jesli sie uśmiecha zalotnie i patrzy prosto centralnie w oczy ze słodkim uśmieszkiem to musi cos w tym byc. a kawka? jak najbardziej. a jeszcze chetniej drink. A później namiętny seksik u mnie na chacie, cholera czy on jest wolny czy zajęty:O oszaleje przez to, na pył uschne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ty masz jakas szanse, dal znak smsem a ja nic, eeee jak do mnie mowi to zawsze tak milutko i w oczy patrzy a ja unikam jego wzroku jak diabel swieconej wody, i zawsze jak tak sie zachowuje to wtedy on zaczyna te swoje "jestes taka ladniutka, zgrabna itp", a ja nic, bo mi jezor kolkiem staje i nawet dowidzenia to mi tak wychodzi jak katastrofa eeee wtedy to ja jestem jedna wielka katastrofa niby odwazna ale zaraz taka pierdola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
jezu to masz wielgachne szanse skoro on ci tak mówi!!! mi tylko raz powiedział, ze jestem piękna;) co ty sie jeszcze wahasz dziewczyno!! do boju!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no do boju, ale on ma zone mowi rozne mile nawet bardzo mile rzeczy i jest mi przyjemnie, ale jesli ja to zle odbieram, moze on tak mowi aby mowic, ja wyskocze z kawa a on spojrzy i powie kochana oszalalas ja mam zone i jeszcze to jak ja zaczynam mowi tak jak on to wtedy on siedzi cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
no qrde trudny orzech do zgryzienia mamy z tymi ginami:O ale wiesz w sumie tak naprawde to kawka niczego nei znaczy.mozna z kazdym kumplem iść na kawe. jakbys mu zaproponowała drinka u siebie to co innego, ale kawka gdzies? to chyba luzik. hmm a moze mu sie z zoną nie układa? wiele małzeństw to pomyłki, znam wiele takich przypadków.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
o swojej zonie to tak mowi jakby ona bez niego nic nie znaczyła, trudno wyczuc jak tam jest z zona bo mowic mozna roznie nie koniecznie prawdziwe fakty, kawa to luzik dla mnie ale faceci mysla troche inaczej dla nich kawa to jedna noga w lozku przyszlej kochanki eeee moze za duzo analizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z moim sobie pogadałam ostatnio, o żonie też mówił i to bardzo ciepło:) było sympatyczne, dużo czasu nam zeszło na tą pogawędkę, ale nikogo nie było w poczekalni na szczęście pożartowaliśy, pośmialiśmy się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
przy mnie kiedys zadzwonila jego zona (wiem ze to ona byla bo znam jej imie), to byl taki oschly, zupelnie inny ton glosu mial jak z nia rozmawial, wrecz tak obojetnie, nie milo tak inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tz mowil do nie po imieniu i wiem ze to ona i rozmawiali o czyms w domu juz dokladnie nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do mojego dzwoniła małżonka kiedyś, to też był dosyć nieprzyjemny, ale to chyba dlatego, że pytała o jakś bzdurę, a tu pacjentka w gabinecie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
to chyba nie znaczy ze ma byc nie mily no ale roznie bywa kiedys wychodzila od niego pacjentka wciazy byla i tez tak nijako z nia rozmawial, a ze mna az mdlilo od tego komplementowania mojej osoby, az dziwne ze jeden czlowiek moze tak zmieniac z sekundy na sekunde podejscie do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest generalnie miły dla wszystkich ( na forach o ginekologach wiekszość pacjentek tak twierdzi i bardzo go chwalą ) tyle, że mówi do większości per Pani, nie zagaduje się szczególnie - po prostu miły lekarz na mój widok strzela szeroki uśmiech, CZEEEŚĆ! I obejmuje mnie ramieniem jak wchodzę do gabinetu kiedyś byłam swiadkiem jak jedna pacjentka dosyć namolnie na korytarzu go nagabywała czy mozże wejśc bez kolejki i czarowała na maxa - ale miał minę - spławił ją dosyć oschle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
i badz madra i wyczuj o co mu chodzi - ja juz oglupialam gdzie sa fora o ginach to moze o swoim cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no jakies glupoty mi wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ha znalazlam i jestem w szoku, pacjentki mowia ze jest nie mily i potrafi krzyczec i nie zle opier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tez tak mysle ze na mnie trafilo, ale zawsze zaraz pojawia sie to przeklete ale nie mam odwagi na wyslanie smsa, a tym bardziej na zlozenie propozycji wypicia kawa, zapadlabym sie pod ziemie, a jak powiedzialby nie to juz bym do konca zycia zostala pod ziemia jak kret mowia ze lepij zalowac cos co sie zrobilo niz cos czego sie nie zrobilo, ale to chyba nie tyczy sie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a tak wogole
czytam ten topik i fajne historie tu piszecie, dziewczyno jesli z twojej strony nie jest to prowokacja tz jesli nie jest prowokacja to co piszesz tylko faktem to zrob cos ten ginio leci na ciebie tylko nie jest pewny co do ciebie, bo jak sama piszesz roznie sie zachowujesz jak jestes u niego, okresl sie przy najblizszej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ha, kiedys powiedzial mi ze czasami zachowuje sie niejasno, tajemniczo, ale sa momenty ze jestem zupelnie normalna, otwarta i wlasnie te momenty lubi jak ma jasnosc sytuacji i to ze duzo mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wypowiedzi powyżej
zastanówcie się co piszecie. przecież ten gin ma żonę!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wiemy doskonale o tym i czesto to pisze ze wlasnie to jest moim podstawowym ale i czytaj dokladnie to nie mowie do niego jestes super, przystojny madry tylko on do mnie sypie komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwuje mnie taka
co wejdzie i nie czyta dokladnie i sie czepia do a tak wogole pisz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie pisze, wszystkie dziewczyny sobie poszly - nina kolejka agataa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×