Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
kolejka brakuje ciebie na tym topiku moze masz racje, zatanawiam sie i jestem raczej na nie bo tak jak wczesniej pisalam ma zone i ten ewentualny obciach jak powie nie jak zaproponuje kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co bardziej
cię powstrzymuje? żona, czy obciach odmowy? Ja bardzo lubię Wasz topik i czytam go od początku, ale kiedy są fantazje, to miło się czyta, ale jak zaczynasz się zastanawiać nad ewentualną kawą to już coś nie tak. Niech on tą kawę z żoną pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dałam se na luz.... i od razu było dużo fajniej naprawdę fantastycznie się z nim gada, bo przecież on sam jest fantastyczny, no i jak się pogodziłam z tym, że ma żonę i pozbyłam tej obsesyjnej zajawki to jakoś tak atmosfera się zmieniła na lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tak wogole
pisalam numer jeden zona, kawa to tak jakos mi wyszla, pisalam wczesniej po takich glebszych rozmyslaniach jestem na nie kolejka masz racje ja tez dam sobie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj przynajmniej:) nie nastawiaj się na picie kawki albo gorący romans tylko bierz tę znajomość jaka jest trochę dreszcza czasem i fantazje erotyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
znajoma tak sie kiedys przestawila, oczywiscie facet nie byl ginem, dala na zupelny luz i bach romans, po czasie stwierdzila ze co ma wisiec nie utonie, ale wlasnie ten luz wszystko przyspieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
no póki co dziewczyny i ja tak chyba bede to brać... bo ci mi innego zostaje.. a fantazje erotyczne są i to tak gorrrrące że ho ho ho :classic_cool: A jesli chodzi o kawe.. hmmm byłoby miło sie po prostu z nim zakumplować, przeciez nie trzeba od razu mysleć o gorącym romansie, chociaz trudno inaczej jak sie patrzy na takiego faceta..... pozdrawiam dziewczyny - póki co snujmy dalej fantazje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
fantazje to mam takie brudne, ze lepiej o nich nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO A TAK WOGOLE
poczekaj ten ginio jak wyczuje ciebie to sam cie zaprosi na kawe a tak wogole ty meza nie masz to co ciebie interesuje ze on ma zone to on zdradza a nie ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
lo matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
ale podejście:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
własnie sie doczytałam na forum, ze mój ginio ma żonę i w jakies 2 lata temu urodziło mu się dziecko. chce mi sie wyć!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
ide do domu, zachlać sie, nie wiem:O podcieło mi skrzydła... tylko tu mogę to wywalić, ale pewnie znajdą sie tacy co mnie zbluzgają:( jestem żałosna - pozdrawiam dziewczyny Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa24
Agatko-gina szkoda, ze już nie opisujesz ze "szczególami" Twojej przygody z ginkiem. Myśle, że i pozostałe dziewczyny są bardzo ciekawe szczegółów........ Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających ten fajny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcie
Dopiero teraz przeczytałam ten topik. Podnosi mnie na duchu że jednak w życiu zdarzają się takie chwile, że fajny facet stara sie kobiete i później coś z tego wychodzi.Gratuluje Agatooo i życze szczęścia i miłosći z ginkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Nina .. szkoda.. :( Ale tak to już jest - raczej trudno, żeby świetny facet w tym wieku był sam. No i jeszcze dzieciątko jest, a to już kaplica. Głowa do góry - z tego da się wyleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
NINA!!!! gdzie wy macie takie forum o ginach, i to takie dokladne dane, daj namiar to moze cos o swoim znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole ma nadzieję, że się okaże, że to jej gina czwarta żona :D;) A tak serio to , ja też jestem ciekawa gdzie o takich szczegółach piszą - ja nie trafiłam, a myślałam, że zasoby internetowe przegrzebałam dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
poszukałam na tym forum przez jego nazwisko - link do forum jest na tej stronie tylko ze nieco wyżej... No tak, ma dziecko ok półtoraroczne... oczywiscie mogłabym sie zacząć zastanawiać ze moze żona jest dla niego oziębła, moze przestała byc atrakcyjna, moze nie ma takiego płaskiego brzucha ani zgrabnych nóg jak ja????;) moze nie jest taka młoda jak ja?????????? ale co to da?? ze bede tak mysleć? jest żona i jest dziecko, bede musiała sie wyleczyć :(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja forum gazeta przeszukałam dokładnie i o moim tylko poczytałam, że miły i kompetentny. Zresztą o żonie już troszkę wiem, bo sam mi opowiedział;) Nie pękaj Nina, jakoś Ci pomożemy \"wrzucić na luz\":) Ja też myślałam,że oszaleję jak się z ginem nie prześpię, a przeszło mi. No chyba , że się zakochałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nina daj mi dokladna instrukcje jak przez jego nazwisko co robilas jak szukalas, moze to nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
o ginach mówia: 1 zona to ta co poznal na studiach, 2 to polozna z ktora pracuje, 3 to pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nina pomoz mi namierzyc mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
wpisujesz w wyszukiwarke nazwisko swojego gina lub imie i nazwisko lub tytuł u nazwisko. powinno ci wyskoczyć co jest. Pełno wychodzi bzdur ale mozna cos wyciągnać. otwierasz forum i wspisujesz w budke "szukaj" to co chcesz znaleźć. Powodzenia! A tak w ogóle to mam nastrój butelkowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Nina*** nie martw się, kurcze nam latwiej bo wiedzialysmy od poczatku ze maja zony i mialysmy troche inne podejscie, ale znajomym czy kolega moze byc fajnym, tak jak napisala kolejka musimy wszystkie wrzucic na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
co mi pozostaje - wrzuce na luz:( dzięki dziewczyny za wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zarządzam więcej dystansu :) Grunt to mniej o nim myśleć, nie wyobrażać sobie ewentualnego spotkania, jak to będzie jak mnie wreszcie pocałuje ;) , nie układać w głowie co mu powiem i co on odpowie, nie wałkować sto razy tego co już powiedział i takie tam. Jak już trochę się ochłonie, to inaczej się patrzy .. . nie ma w tym nic złego, że się ma do kogoś sentyment, byle nie przegiąć. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapoluje na swojego
gina mimo to ze ma zone i 2 dzieci, jest Boski i cudowny i mnie kreci i nie bede zwracac uwagi na detale kolejka, a tak wogole zrobcie to samo raz sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se daruję na razie przynajmniej nie lubię nic na siłę, a już polowanie na faceta, który przez klika miesięcy nie wykonał żadnych kroków, to trochę przekombinowanie zostaję przy pogawędkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapoluje na swojego
kolejka ale pisalas ze ostatnio bylas na wizycie i bylo milo to jak to kilka miesiecy nie dal znaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×