Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość nina***
mozesz opowiedzieć, chetnie posłuchamy... a tym głaskaniem mnie po brzuszku, spojrzeniem w oczy kiedy jednocześnie trzymał palce wiadomo gdzie totalnie mnie tym rzucił na kolana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ło matko boska, moj jak mi trzymał tam palce to wiecie co do mnie powiedzial: nie rób mi tego - hi hi hi zawsze go ścisakm jak tam siedzi z paluchami Kolejka dawaj opowiadaj nie krepuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Kolejka cos czuje ze masz wiecej pikantnych rzecz do napisania pisz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tak sobie czasami mysle, ze zle robimy myslac o tych swoich ginach napalajac sie na nich, bo maja zony i tp., pojawiaja sie tu takie co nas osadzaja i nazywaja k...., bo mialam odwage zwrocic uwage na zonatego, no a co z tymi co zakochuja sie i spotykaja z ksiedzem - jak czytam taki topik no to normalnie rozgrzeszam sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
i dalej sobie marze o moim boskim ginku, niam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
to marzmy obie;) ja też o nim mysle:P a jaki jest z wygladu twój ginio? Mój ma 180 cm wzrostu, ciemne włosy krótko obcięte, brązowe, przesłodkie oczy, pełne usta i cudowny iśmiech. No dłonie delikatne. I seksi ciało w białym fartuchu :P Opiszcie swoich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jakkolwiek nieszczególne są takie księżowskie związki, to jednak ksiądz mimo wszystko nie ma żony i dzieci, którym robi się krzywdę sypiając z żonatym facetem. Ja się tam jeszcze nie mam z czego rozgrzeszać na szczęście - no co prawda grzeszy się myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem.. ;).ale nikt mi nie wciśnie, że można przeżyć lata z jednym partnerem nie zwracając uwagi na innych. A co z tego zwracania już dalej wyjdzie to inna sprawa. A takie niezłomne i święte, które są tak pewne, że one nigdy nic ... to się na kazdym takim topiku znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no pewnie ze takie cnotki co daja na lewo i prawo sa na kazdym topiku i umoralniaja ja sie rozgrzeszam z tych brudnych mysli narazie:P moj jest wysoki 190-195, wloski jasne, cialko takie ze tylko paluszki lizac, no taki kawal ciala do pieszczenia ło matko co ja wypisuje, ale a niech tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie wczoraj postanowiłyśmy, że się nie będziemy nakręcać :P, a "jaramy" się jak nastolatki:P na ławce przed blokiem:P przydałby się topikowy ginekolog z kubłem zimnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
no to niezłe z nich ciacha;) mniam mniam palce lizać (i nie tylko) :P co za swintucha ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
a i do kąta mogę iść jak tam będzie mój gin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
pewnie że nie:P co tam klapsik:P sama bym mu klapsa dała za to że śmie być taki uroczy;) kącik rozkoszy, uhmm;) jeju zaraz zaczne snuć na forum swoje fantazje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja zamykam oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
juz sie wyciszylam, bo bylo goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za czy t akolejka
ale pan ginekolog wirtualny to mógłby o nas zahaczyć jak już na forum zajdzie:D ja wiem, że problemy nastolatek dotyczące właściwej godziny łykania tabsów oraz palące zagadnienie możliwości zajścia w ciąże od głaskania po pupie są bardzo ważne, ale my z naszymi problemami nie możemy pozostać same sobie :D na pastwę naszej chorej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anddzzia
kurde dziewczyny ale dałyście dziś czadu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
ci normalni nie siedzą na naszym porum, a ci z problemami owszem. mówię o ginach. mój na pewno gdzieś tu się kręci ;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
nawet jak sa to sie nie uajwnia, bo laski przestana pisac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
ja mojego to poznam po pierwszym zdanieu hehe, nie zaryzykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do Agatki: Czytam sobie topic i wnioskuje, ze bylas singielka (wczesniej byl 6-letni zwiazek) a ginekolog byl singlem. Spikneliscie sie, jestescie razem. Ale jak opisywalas pierwszy wasz seks, to twierdzilas, ze bralas tabletki antykoncepcyjne. Po co singielce tabsy antykoncepcyjne? I skoro Ci je Twoj ginek przepisal, to czemu do Ciebie sciemnial, skoro mogl myslec, ze kogos masz - bo tabletki. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to byly tylko tabletki na cere. Nie twierdze, ze klamiesz (mam na koncie zwiazek wiekszego kalibru - z kims znanym), a czytam Twoj topic, bo troszke podobne poczatki:) Po prostu mi wytlumacz, bo ja jako singielka nie bralabym tabsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
oj moj ginio jakby sie tu pojawil to napewno nie zwiałabym Agatka w swojej opowiesci ma wiele ale, za to my mozemy sobie czytac, pisac i dobrze sie bawic ja jak bylam singielka to bralam tabsy, pewnie z przyzwyczajenia, komfort regularnego okresu, krotko, skapo i tyle, wrocilam dopiero dzis bo mi neta wczoraj wcielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój ma tyle fuch połapane i w tylu miejscach, że raczej nie ma czasu na takie fora jak kafeteria czyta se tylko pewnie od czasu do czasu na gazecie pl jaki jest rewelacyjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moj tez zajety okropnie, ale nigdy nic nie wiadomo jest bardzo ciekawa czy sa tu ginkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×