Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
ło matko, az tak zla nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to za znaki? że ze mną gada jak z bliską znajomą? To nic nie znaczy... Nawet fakt, że mnie wyróżnia spośród pacjentek.. Co z tego... Gdyby chciał czegoś więcej to by działał...;) Atak to po prostu jest dobrym mężem, który się z pacjentkami nie szlaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
no ja zostane przy pogawędkach... mam za słabą psyche na uwodzenia żonatego faceta który ma półtoraroczne dziecko. a co z tego ze sie omal nie zakochałam? Life is brutal. Mysle ze to ze ja jestem w porządku sprawi , ze los bedzie dla mnie łaskawszy. a moze i on miałby ochote na skok w bok? co z tego? ja oczekuję od mezczyzny wyłączności tylko dla mnie - nie odpowiadałoby mi bycie kochanką:O pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze gadasz nina Ja sie nie zakochałam ale miałam straszną zajawke i chętke na przygodę, bo gin na mnie działa strasznie. Ale ochłonęłam poczytałam topik żonusi i doszłam do wniosku, że nie warto.. Oczywiście trudne to nie było, bo on mnie szczególnie nie uwodził przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
kolejka 🖐️ a zajawki to miałam okrutne:P bo u mnie fascynacja jego psycha = fascynacji jego ciałem, a dziewuchą jestem szalenie namiętną:P tak czy owak miałam ogromną chetke na przygody również i na dziki seksik też, ale coż - nic z tego nie bedzie. chociaż uwielbiam cie mój giniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
oj tak, ochote na seks to i ja mialam, chociaz ten jeden jedyny raz, ale jakos nie widze nadzieji na realizacje moich fantazji erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
chociaz jak sobie mysle, ze tylko jeden, jeden jedyny raz;) ale znając mnie póxniej chciałabym powtórki, ekhhh life is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
własnie, a ja schrupałabym jego słodkie ciałko, aaach!! wypieściłabym wszędzie, spełniła jego fantazje a tu fga. co za okrutne życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
no co, szczesliwe kobiety ktore maja regularne ciachanie z przystojniakiem raczej nie siedza w necie. w necie sie siedzi bo sie nie ma w.wym., wzglednie jak sie czlowiek nudzi. ale ona sie pewnie nie nudzi. eeeeeech, zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
kolejka - to samo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
ja mam te fantazje nawet w domu ;) dzikie i szalone, eeekh marzył mi sie pinkik majowy na kocyku ;) w sumie gdyby wiedział jakie fantazje i emocje we mnie wywołuje... haha chyba by z wrzaskiem nie uciekł???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
oj niestety, nie tylko gej. oni sa beznadziejni ogolnie. nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
a nie chodzilo mi o zonatych akurat tylko o popaprancow cholernych co to sami nie wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
no raczej. wiesz, tacy kolesie, ktorzy dzwonia 5 razy dziennie, a potem nagle przestaja. zaczynasz czytac nekrologi, w koncu dzwonisz, a oni robia awanture ze ich kontroluejsz. albo ciagna cie do lozka przez dluzszy czas, a jak w koncu mowisz ze ok to wyglaszaja dluga przemowe ze to nie w porzadku, bo cos tam. ale co ja tu marudze, tu jest topik o ginekologach. ale moj ginekolog jest kobieta, nie moge sie konstruktywnie dolozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat z takimi nie miałam do czynienia ale wiesz niektóre historie stąd można podciągnąć pod twojego posta - ten gin a tak wogole rzuca teksty o ładnej cipce i ją głaszcze, a jak ona wykazuje inicjatywę to udaje, że nie słyszy i nie widzi taki troszkę popapraniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
oczywiscie ze popapraniec. ja nie chce was dolowac ale mi sie wydaje ze oni po prostu flirtuja z pacjentkami bo to im robi dobry marketing. i tyle. tzn. z ladna cipka to srednio byl subtelny flirt, ale sms-ki, itp to juz bardziej. ten od Ciebie podobno nie ze wszystkimi (tak mowilas) ale ja bym sobie za duzo nie dopisywala. chociaz nie. ja bym sobie dopisywala. wiadomo. ale obiektywnie to nie ma podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
o! a kto nie lubi? tylko ja takich nie znam za duzo, a tez sie mozna przejechac (p.w.). chociaz z drugiej strony jak nie gin, to inny, zawsze sie ma jakiegos seksobiekta zeby na pewno miec sie czym zajmowac/przejmowac. pofantazjowac zawsze mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obgadywany ginekolog
Skoro A. wywleka nasze brudy na forum publicznym, nie mogę siedzieć cicho. Już po wszystkim. W łóżku było fatalnie, choć świeżo po badaniu miałem jeszcze jakieś nadzieje. Zapraszam kolejne pacjentki, 23 centymetry czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie bylo mnie a tu dyskusja pelna para Kolejka masz racje ten moj to popapraniec - nie wiem o co chodzi wiec sobie daruje i poczekam sprawa sama sie rozwiaze Do tego obgadywanego ginekologa - podszywaczu jeden mozesz pomarzyc o 23 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agataaa odezwij sie, bo swiry grasuja po topiku i pisza glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko napisz cos
ze szczegolami dobraa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Przepraszam ze nie pisałam ale mam problemy w pracy. u nas wszystko ok. jest wspaniale. śledze wasze dyskusje, są cholernie ciekawe. Idziwie się tylko że znowu podszywacze atakują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog pierwsza klasa
czesc dziewczyny jestem ginekologiem i tak czytam wasze rozmowy... bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×