Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość ginekolog pierwsza klasa
teraz to zacząłem zastanawiać się czy ja mam jakies wielbicielki.... przyznam, że niektóre pacjentki zachowują się dość prowokacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
i co tu robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ha ha a moze ty jestes wlasnie moim ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
z nicka dalabym sobie reke uciac ze to ty, tylko on ma o sobie takie mniemanie, ze jest naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci lekarze to
siedza na forum? podszywacz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moze podszywacz, ale moze byc z nim zabawnie jak wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja nie moge ten topik jest super, co ja bym robiła w pracy gdyby nie on:P ale tak na marginesie mógłby zajrzeć do nas prawdziwy ginio i rozwiać nasze wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
i mój... nie obraziłabym się ;) postanawiam wrzucić na luz i brać sprawy takimi jakie są. Na początku czerwca mam wizyte, mrrrrraaaaaauuuuuuuuuuuuu :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo lepiej nie wywołuję wilka z lasu, bo mi jeszcze przyjdzie niedługo przeczytać : Drogie Panie tak się składa, że jestem ginekologiem. Prześledziłem wasze wypowiedzi i mało ze śmiechu nie spadłem z krzesła. Sam mam takie napalone pacjentki, młode, starsze, ładne i brzydkie. Zakładają seksowną bieliznę, pończochy i myślą, że to robi na mnie jakiekolwiek wrażenie. Otóż nie - ja myślę wtedy o tym, co mam w domu na obiad. Generalnie jednak dobrze być takim przystojnym - mam straszne wzięcie i dzięki temu buduję dom z krytym basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
hhehe, mocne , dobre!!! 🖐️ oj kolejka, co nasi ginekolodzy myślą o nas to chyba oni sami wiedzą:P tak czy owak jesli miałabym stać sie dla mojego bramą raju to nie zatrzasnełabym mu jej przed nosem a też inną częścią jego ciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
o kurcze a tego pod uwagę nie brałam! w sumie nie musi byc reprezentacyjny boa, ale np taki pomniejszy pytong :P Najwyzej na ratunek przyszedłby jego jezyczek który widziałam jak kilka razy oblizywał swoje ponętne pełne usteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja bym tam swojemu jeszcze klucz zapasowy dala do tej bramy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
oj jestem ciekawa jak ten jego boa wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dziwczyny nie uwazacie ze to nie jest sprawiedliwe oni nas tak dokladnie ogladali wiedza co mamy, a my nic w zamian:P tez bym sobie poogladala a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
no i ja bym go dokładnie przebadała:P chociaż zbadała, włozyła rękę w rozporeczek:D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
jak mi robił wewnętrzne usg to powiedział, ze jakoś mu uciekam i jak badał mnie ostatnio palcami to mu tak nie uciekałam z bioderkami:P mogłam mu powiedzieć , ze jego palce są przyjemniejsze niz jakiś tam wibrator z kamerą:P hihi mogłam dodać jakie badanie byłoby najprzyjemniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubię USG wewnętrzne:P, bo on wtedy tak się rękami mocno ociera o moje uda :D kiedyś mnie łaskotał rękawem i mu zwróciłam uwagę i teraz podwija za każdym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moj tez przy USG sie opiera o moje uda i zawsze przy kazdym badaniu mówi: luzniej skarbie Kolejka tez tekst z rozbieraniem to dobre, kurcze moze to wykorzystam przy najblizszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
mój też dotyka moje uda... a jak jestem spięta to gładzi mój brzuszek ze słodkim uśmiechem ;) to takie seksi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
aaaaa ja juz nie moge zlapalam faze "moj boski ginio" - eee oblizac sie tylko moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
no niestety kazda z nas ma tutaj tą faze;) serio uschne chyba na pył do czasu aż go zobacze:P gdyby on wiedział o moich dzikich fantazjach, hihihi, moze to wyczuwa???? wiecie co jest najlepsze? ze nie opierałabym sie gdyby chciał mi zrobić bardziej osobiste badanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się za bardzo rozkręciłam - idę na śniadanie, bo jeszcze trochę, a wychlapię wam wszystko ze szczegółami te głaskania po brzuszku tak mnie sentymentalnie natchnęły... Dla porządku przypominam o żonach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×