Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska_grubaska / przeniesienie

która z was schudła na diecie 1000 kalorii ? ile i w jakim czasie ?

Polecane posty

Gość kaska_grubaska / przeniesienie

[30.03] 17:25 kaska_grubaska napiszcie prosze [30.03] 18:58 alicjaww ja schudlam wazylam 53kg przy 168cm wzrostu i cos mi sie ubzduralo ze gruba jestem a po 2 czy 3 miesiącach wazylam 49kg teraz przytylam i znowu ja stosuje [30.03] 19:07 kaska_grubaska to kilo na miesiac sie na niej chudnie?? słyszałam ze 1 kg na tydzien [30.03] 19:56 Lilia Wodna Dokładnie kilo na tydzień. JA potwierdzam - działa niezawodnie. Kocham Cię F! [30.03] 20:29 no sorry żeby dziewczyna która ma 168cm wzrostu i waży 53kg chudła 1kg na tydzień, przecież po 4 miesiącach zniknęłaby prawie z powierzchni ziemi, to i tak dobrze, że w ogóle schudła 1kg na tydzień to dla osób z nadwagą, a nie z niedowagą jak alicjaww [30.03] 20:33 kaska_grubaska czyli w jakim czasie schudnie jesli niema nadwagi?? [30.03] 20:36 fria chyba szybko bo organizm najpierw wody sie pozbedzie wiec na poczatku nawet 2kg w tydzien ale to nie tluszcz [31.03] 06:48 _megunia_ Nie wiem czemu nie zalożyłaś tego topiku w dziale diety, bo tam znalazłabyś więcej dziewczyn odchudzających się na tysiączce. Są odstępstwa od tej reguły, że chudnie się 1kg/tydzień- ja chudnę średnio 6kg na miesiąc. Jestem na diecie od 7 lutego czyli 7 tygodni i schudłam już 11,5kg. Ale ja startowałam z dużej wagi, a osobom które nadwagi nie mają na pewno trudniej schudnąć. 7 lutego(na starcie) było-> 88kg. 1 marca jest-> 82kg. obw. biustu- ubyło 5cm. obw. pod biustem- ubyło 4cm. talia- ubyło 6cm. biodra- ubyło 5cm. udo- ubyło 5cm. Motylem będę, na_na_na_na, motylem będę... Mój Mateuszek: http://img235.imageshack.us/img235/9784/mateuszek0dv.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka.
Na 1000 kcal schudlam 7 kg przez 3 tygodnie,z 51 do 44 kg,wiec to nie jest prawda ze 1 kg na tydzien,Ja wczesniej jadlam 3-4 tys kcal wiec moze dlatego tak szybko zlecialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
ja na tyisaczku w ogole nie chudne ale to chyba zasluga przemiany materii,spowolnila sie na skutek drastycznych diet ,teraz jestem w punkcie wyjscia a brak mi motywacji by znow wrocic do 600kcal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_grubaska
witam moze zeczywiscie tu powinnam napisac post :) dzięki za przeniesienie o dodpowiedzi to piszecie ze po 3 miesiacach juz nie bede chudła wogole czy pomału?? to mam przerwac diete i jadac mniej kalorii aby chudnąć ???? a jesli chodzi o mało chudnąć dalej to ile na miesiac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to ile czasu jesteś już na diecie i ile już schudłaś? Od jakiego czasu nie chudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u innych dziwczyn, ale ja jestem na diecie prawie 2 miesiące i chudnę cały czas, 6kg na miesiąc. Jeśli już nie chudniesz to może nie zmniejszaj ilości kalorii bo to nie wyjdzie Ci na zdrowie, tylko może więcej się ruszaj, ćwicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandi
_ wow! serdaczek - moje uznanie! tak trzymac ! zuch dziewcze! ta dieta to chyba najlepsza ze znanych mi diet. Wprawdzie nie obiecuje 10 kg w dwa tygodnia ale jest naprawde skuteczna i trwala. nornalnie spadek wagi wynosi ok 1 kg tygodniowo tj ok 4 miesiecznie. Jednak zwlaszcza na poczatku u osob stosujacych cwiczenioa poze dojsc do ok 8 kg (ja tak mialam) potem tempo utraty wagi lekko slabnie ale efekt jest trwaly (no oczywiscie jezeli zachowamy sie w granicach zdrowego rozsadku. Polecam ta diete zyche sukcesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nnormalnie jem ok.1700kcal...teraz chce zrzucic brzuch i uda wiec jem ok.1200-1400kcal d tego cwicze 6 WEidera i na razie nic....przytylam nagle kilogram.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogi291
Powiem tak ćwiczysz często i intensywnie jesz mało to i waga ci podskoczy tak to już jest;) bo woda ci się zatrzymuję w organizmie;) ja jestem na diecie 1200kcal plus bieganie, basen i suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu mój apetyt się zmniejszył a to było dla mnie bardzo ważne by nie podjadać ciągle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×