Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach...

Polecane posty

Gość bez zeba na przedzie
A do tej pierwszej mikstury co podala autorka to moze byc kawa nierozpuszczalna tylko sypana ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra dzis ja robie
zdam relacje potem co i ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze w rajstopkach i mi sie nozki grzeja : ) bede zdawal relacje co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cyrtynki
czy ta metoda z cytryną jest bezpieczna? czy skóra nie jest podrażniona? napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie robie
ta maseczke. czuje jak mi ceiplo w nogi. pachnie jak pierniki... ale mam folie aluminiowa a nie celofan i mi popekala na nogach wiec nie wiem co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam 2 razy miksturę - zaparzona kawa + algi 100% spirulina + cynamon i... działa... jak miło :) mam okropny cellulit , potężny , ale widzę piorunującą poprawę. Następnym razem dodam spirytus. Kawę kupiłam w biedronce 0,5kg za 5 zł wystarcza na 3-4 razy :) Normalnie taka kawa jest nie do wypicia...:) ale na kompres dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie ma takiej
opcji na cellulitis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno jest i nie zrozumiałam, że nie ma takiego słowa ...? czy o coś innego Ci chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zniknie
tak szybko,bo to działanie na objaw a nie na przyczyne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy dziewczyny
hej dziewczynki bardzo mnie zaciekawił topik - mam wielki celulit i troche rozstępów po ciąży. nie jestem jednak w stanie przczytać wszystkiego. proszę jeszcze raz o podsumowanie - robicie peleling z kawy i potem owijacie folią?? czy ten piiling sie zmywa - a jakas inna mikstura smarujecie nóżki i potem owijacie? kurcze sorki ale nie mam czasu sie doczytac bo dzidzi zaraz mi sie obudzi :) bardzo proszę o pomoc!! dziękuję z góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o piciu
takiej mieszanki pokrzywa +skrzyp polny+ lisc brzozy. wszystkie te ziola oczyszczaja organizm uwalniaja od toksyn, przyspieszaja przemiane materii dobrze dzialaja na tkanke podskorna wiec chyba powinny pomoc w walce z celulitem plus cwiczenia i jakies masaze przy uzyciu balsamu. nie wiem jak to podziala ale wyprobuje bo estem zwolenniczka dzialania od wewnątrz organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw myję , szoruję nogi i pupę ostrą gąbką , potem nakładam kompres, składający się z zaparzonej ( ostudzonej ) kawy , cynamonu , spirytusu ( może być salicylowy) , czasem dodaję alg i zawijam się folią na min 1 godz. na folię zakładam rajtuzy dla komfortu przemieszczania się po domu :) kawę możesz kupić najtańszą w biedronce, cynamon 6szt za 1,83 w sellgrosie lub macro, folia najtańsza jest w rosmannie nakładanie kompresu proponuję zrobić w wannie , przy użyciu szpatułki albo noża ( do obiadu ) bardzo dobre są algi GUAM marki Lacote, kosztują ok 250 zł za 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darietta
hej dziewczyny moze wy mi powiecie gdzie mozna kupic algi takie zeby samemu hodowac je sobie w domu tylko nie allegro bo nie wierze w zakupy przez internet czy gdzies w jakims sklepie mozna je dostac bo skąs sie musiały wziąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam spiruliny, a te przezroczyste o których piszą moje poprzedniczki to chyba nie działają na cellulit. zrobię sobie jeszcze dwa razy kompres i kupuję guam za 250zł w allegro bo one ciut odchudzają i są wygodniejsze w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, można się przyłączyć ?:) Algi takie do hodowli czasami można kupić w dużych sklepach ze zdrową żywnością ale zwykle są dużo droższe niż na allegro. Ja używam takich suchych, sproszkowanych firmy Bio Active. Można znaleźć w zielarskich sklepach :) miłego dnia wszystkim walczącym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest poczytać że te mikstury pomagają, ja mam okropny cellulit, jest możliwe że to efekt brania tabletek anty? Myślicie, że jak będę się smarowała tymi zrobionymi mazidłami to mi coś pomoże? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflower123
małpiszonek a ty te algi to jadlas czy robilas maseczki? po ilu maseczkach byly jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jakiś czas jadłam, dodawałam do jogurtu na przykład. Kolor to miało fantastyczny ale smakowało całkiem znośnie :) Świetnie działa na włosy i paznokcie tak od środka i oczyszcza organizm. Oprócz tego dodawałam do maseczek, gdzieś tu po forum się pałęta mój przepis na maskę z olejkami i algami właśnie takimi. Dziewczyny byly zadowolone, pomagała na cellulit i rozstępy. Jak znajdę ten topic to wkleję dokładne proporcje bo sklerozę galopującą mam i nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula_ ====> w zielarskim sklepie. Na allegro można kupić, koszt to około 40 zł za 0,5 kg. Chodzi o takie sporszkowane algi a nie o jakieś gotowe maski z algami ( większość to właśnie coś takiego). Można też kupić algi firmy Bio Active ale interes jest średnio płacalny po podrożały i teraz za 25gram trzeba zapłacić prawie 8zł ( ale wystarcza na jakieś 3 zabiegi). Co do maski, o której pisałam to nie mogę jej znaleźć ale leciało to jakoś tak: - 100ml balsamu do ciała ( najtańszy może być, najlepiej antycellulitowy), i najlepiej około 1-2 łyżek oliwy z oliwek - po 3 krople olejków: rozmarynowego, cynamonowego i cytrynowego ( nie przesadzcie z olejkami bo strasznie piecze wtedy) - pół łyżeczki imbiru ( potem mozna dawać więcej, tak do 1 łyżeczki) - łyżka kawy rozpuszczalnej - łyżeczka alg Postępujemy jak zwykle, czyli maziamy gdzie trzeba i zawijamy się folią. teraz możemy przystąpić do sprzątania łazienki :D trzymamy ile się da ale nie dłużej niż godzinę i zmywamy chłodną, a najlepiej zimną wodą. Kiedyś sosowałam ta maskę regularnie, 2 razy w tygodniu i efekty były rewelacyjne. Potem jakoś tak nie było czasu...no i wiadomo, jakie skutki :( Teraz się biorę za siebie porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam na allegro te sproszkowane algi, ale cięzko jest z nimi. Czy spirulina to jest to co te sproszkowane? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Małpiszonek, a powiedz mi Ty tą spirulinę rozwalałas z tych kapsułek i wsypywałaś? Czy do tych maseczek antycel... stosowałas inne algi czy też spirulinę? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spirulinę :) ja nie miałam żadnych kapsułek tylko proszek w torebce. dokładnie takie jak sa na allegro firmy bio active :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Wszystkie smarują i nikt nie ma czasu tu zaglądnąć hihihi :-D ja się w końcu zmobilizowałam, przeczytałam topik od deski do deski i zmobilizowałyście mnie Dziewczyny! Kupiłam wczoraj wszystko tylko spirytusu nie było, zobaczymy jakie będą efekty, dodatkowo staram się codziennie masować szczotką i smaruję kremem Vichy, zobaczymy. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja kupiłam ostatnio w zielarskim Uwodnioną krzemionkę...za słoiczek taki mały dałam 25zł.Efekt jest taki,że po posmarowaniu się tym ma się uczucie jakby miało się bardzo ciasne rajstopy ubrane...tak ściąga skóre...trzeba to jednak stosować przed kąpielą,bo wysusza skóre.JPo kąpieli i balsamiiku skóra jest super.Ja jestem zadowolona.Spróbujcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×