Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarele morele

kto bral z Was gynalgin ??

Polecane posty

Gość kaiorek
a czy ktos wie jaki srodek bez recepty mozna zastosowac,zamiast gynalginu?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez recepty na tkie "sprawy" jest tylko clotrimazolum, a gynalgin ja mialam na recepte......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiorek
piecze mnie okropnie i swedzi.chyba,ze dostalam jakie zapalenie bo ostatnio kapalam sie w zalewie moze to od tego?myslisz ze clotrimazolum pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj clotrimazolum smarowac i mozesz zakupic w aptece "Vagosan" lub "tantum rosa" do takich nasiadowek i w tym moczyc c**pkę ;)) a jak to nie pomoze to do gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiorek
dzieki za rade ale ile trzeba sie powstrzymac od wspolrzycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile dasz rade hehe :)) ale tak na poważnie to dopoki pieczenie ci nie przejdzie.. Jesli bedziesz smarowac mała i moczyc 2 razy dziennie to do tyg. powinno ci przejsc... bo ja tez tak mialam kiedys i mi przeszlo dzieki temu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi001
Lepiej od razu iść do gina, żeby przepisał coś dopochwowego. Oprócz maści na zewnątrz dobry jest krem dopochwowy Gynazol, który leczy nas od środka, a nie tylko zmniejsza objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3559
hej to w końcu można współżyć podczas kuracji tym gynalginem??? i czy uszkadza prezerwatywe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3559
uuuu to kiepsko a po kuracji trzeba odczekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnota_biała
dziś byłam u ginekologa, stwierdził niewielkie zapalenie i przepisał Gynalgin (zapłaciłam 1,81 zł). Także dziś zaczynam kurację. W miarę możliwości będę opisywała moje doświadczenia związane z tym lekiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnota_biała
witam ponownie, moja przygoda z Gynalginem trwa 3 dni, więc postaram się opisać co i jak. DOBRE RADY: Przede wszystkim chcę powiedzieć, że tabletkę trzeba wyłuskać ze sreberka!!! (piszę o tym, ponieważ wcześniej pojawiały się pytania czy wkładać ze sreberkiem...). Tabletkę wkładamy szerszym końcem!!! Ponieważ tabletka ma taką "kredową" postać niektóre z nas mogą mieć i mają problem z jej aplikacją. Ja osobiście za pierwszym razem miałam taki właśnie problem. Żeby sobie pomóc można tabletkę zwilżyć przegotowaną ciepłą woda (nie wrzątkiem!!!). Podstawą sukcesu aplikacji jest DOGODNA pozycja - dla każdej z nas inna. Dla mnie taką właśnie pozycją jest "na kucaka" wtedy aplikacja jest łatwa i bezbolesna, można również na leżąco czy też z jadną nogą podpartą gdzieś wyżej - o czym było pisane wcześniej. Proszę aplikować głębiej, bo inaczej cała zawartość wypłynie (tak było u mnie pierwszego dnia). Teraz już wiem, ze troszkę głębsza aplikacja jest o wiele skuteczniejsza i wypływa tylko nieznaczna część rozpuszczonej tabletki. POLECAM - zabezpieczanie bielizny wkładką higieniczną. Mnie nic nie dolega po stosowaniu Ginalginu, nie mam żadnych skutków ubocznych, nic mnie nie piecze, nie mam mdłości itp. NIE KOCHAMY SIĘ w czasie przyjmowania leku. Może to ponownie zaburzyć naszą ochronę naturalną pochwy i objawy chorobowe mogą się nasilić. Z rezultatem leczenie oczywiście poczekam do wykończenia opakowania i ponownej wizyty u lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdsfjkhszkhf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aretetgsg
wlasnie zaaplikowalam tabletke chyba niebyt gleboko i cala wyplynela :( wszystko mnie piecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniunia
Wczoraj zaczęłam stosować gynalgin. Z aplikacją nie miałam problemu, ale ta tabletka strasznie śmierdzi. Bleeeeeeee. Ten zapach, a raczej smród chodzi za mną cały dzień. Jak wy to wytrzymujecie?? Pomimo kąpieli nie da się wytrzymać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnnnnna
Wiem!! Ten zapach jest obrzydliwy!! Zresztą wolę krem gynazol zamiast tabletek. Jest wygodniejszsy od gynalginu.Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1342
od pięciu dni biorę gynalgin.Też mam problem z włożeniem tabletki,ale jakos sobie radzę.Mój problem jest inny,dzisiaj zauważyłam plamienie o zabarwieniu brązowym,czy to niepożądane działanie tego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudine84
witam mam podobny problem wzielam 3 tabletki gynalgin, lekarz powiedzial, ze mam brac i na czas miesiaczki przerwac kuracje i ponownie przyjmowac lek po zakonczeniu. Miesiaczke (chociaz nie wiem czy to tak mozna nazwac) dostalam wczoraj-planowo,ale byly to bardziej brazowe plamienia i dzisiaj nie ma juz po nich sladu:/ troche sie przestraszylam jeszcze nigdy czegos takiego nie mialam . Zawsze mam miesiaczke co 25, 26 dni i trwa 5 dni a nie 1:/ ehh martwie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam taki problem: na poczatku lipca bylam u gina, okazalo sie ze mam zapalenie pochwy,dostalam gynalgin, ale mialam brac tylko 6 tabletek, no i jeszcza jakies doustne dla mnie i mojego chłopaka. Oczywiscie wszystko wzielam tak jak mi kazał. no ale po miesiacu swedzenie i pieczenie wrociło, wzielam wtedy 4 pozostale tab i luzik wszystko bylo oki, no i niedawno znów... no masakra... czy musze isc do gina czy wystarczy ze znow zaczne brac gynalgin tylko ze tym razem cale opakowanie 10 tab? bo wyczytalam ze dziewczyny mialy 10 czy 20dniowe kuracje. W ogole to czy takie nawroty tej choroby sa normalne? dbam o higiene, zmieniam bielizne, mam jednego partnera, i moj partner nie ma innych partnerek wiec watpie w to zeby on mnie zaraził, raczej to chyba ja jego... ps. a dziewczyny, ktore pytaja sie o to czy lek trzeba aplikowac ze sreberkiem są dla mnie smieszne,zeby nie napisac ze głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
tita... powinnas zrobis sobie dluzsza kuracje tym lekiem! to ile ty masz tych opakowan ???ze masz je w domku??? Wg mnie idz do ginekologa bierzesz moze tabletki hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszce jedno opakowanie czyli 10 tab, no ale nie wiem w czw mam zajecia na basenie na ktore musze isc, no a wiadomo ze ta tabletka bedzie wylatywala caly dzien a w niedziele dostane okres no i bez sensu... dziewczyny pisza roznie ze lepie zaczac brac po okrese lub wczesnie i przerwac na czas krwawieni... ale pewno skonczy sie to u mnie wizyta u lekarza. tak biore antykoncepcje-Syndi koncze3 opakowanie,ale tabletki chyba nie maja wplywu na zapalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
niekiedy organizm tak reaguje za maja wplyw!!!!!! czesciej zapalenia i grzybice maja te co biora tabl anty!! moja kumpela nie mogla sie wyleczyc...w koncu gin zmienil jej tabl anty no i po klopocie bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
powiedz o tymi ginekologowi, moze niech ci przepisze jesce co innego na zapalenie a jak juz nie pomoze to wtedy zmiana tabl anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie wczoraj wykryto nadżerke krwawiąca.. dostalam gynalgin.. zaaplikowalam bez problemu ale ta spiczasta stroną.. mam nadzieje ze niczemu to nie przeszkadza.. tylko jak sie obudzilam.. to bielizne mialam mokrą.. domyslam sie ze to jakby normale.. ale niedokonca wiem czy tak ma byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej aplikować gynalgin szerszą stroną i głębiej... w przeciwnym razie wchłonie się tylko część leku i będzie trzeba wydłużyć kurację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudine84
czesc dziewczyny :) mam pytanie-czy u ktorejs z was zamiast miesiaczki wystapily tylko brazowe plamiania podczas kuracji ?? bo zaczynam sie tym przejmowac:/ w ulotce nic na ten temat nie pisze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudine84
ojj :/ moze jednak mi ktos odpisze-u wszystkich z miesiaczka bylo wszystko ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciążowa
Witam wszystkie dziewczyny. Proszę o pomoc. Jestem w 22 tygodniu ciąży i lekarz przepisał mi Gynalgin. Czy mogę go brać? Boję się o dzidziusia. Przepisał mi ten lek bo mam jakiegoś brodawczaka! A może powinnam zaczekać z braniem do porodu? POMÓŻCIE MI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka88
Witam,szukalam na forum informacji ale tylko sie przestraszylam.. zadzwonilam wiec do mojego gin i.. Podczas stosowania gynalinu: 1.Nie powinno sie uprawiac seksu (jednak jak raz sie zdarzy nic sie nie stanie) 2.W nastepstwie jednak moze wystapic swiad/pieczenie ze wzgledu na wieksza suchosc pochwy i mozliwosc podraznienia,mamy sie nie przejmowac lek stosowac dalej,powinno ustapic 3.Partner powinien dostac leki tylko w przypadku gdy choroba u partnerki jest przelekla 4.Tabletki nalezy odstawic na czas miesiaczki i wznowic po jej zakonczeniu najlepiej 2-4dni po. (ja jednak wzielam zaraz po ale moj gin powiedzial ze nic sie nie stalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×