Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ivaa

chlamydia pneumonia

Polecane posty

Gość gość
He he pomyliło ci sie to w medycynie akademickiej chodzi tylko o to by leczyc leczyc i nigdy nie wyleczyc,bo nie mozna zyc ze zdrowia,a z choroby jak najbardziej,medycyna wschodu kazdemu choremu cos proponuje,to nie ma tak ,to czy tamto jak w akademickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego spór jest niecelowy moje ciało chorowało i lekarz mi to ciało wyleczył. Moja dusza zawsze była i jest ok. Ty masz zdrowe ciało ale chorą duszę, dlatego ciała leczyć u lekarza nie musisz a zapper Ci pomaga na duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie wyleczyc ciała gdy dusz choruje,jakies drobiazgi tu nie wchodza w gre,nie mówimy o mnie bo ja jestem cały zdrowy,ale w razie czego zapper jest zawsze szybki i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, czy to choroba duszy jak się człowiek czymś zarazi, albo złamię nogę. Ale nie polemizuje może i tak... Życzę Ci tylko by Twoje zaufanie do zappera nie wyprowadziło Cie na manowce jeśli naprawdę na coś zachorujesz i przegapisz moment w którym trzeba skończyć zabawę a zacząć prawdziwe leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz prawdziwszego leczenia niz zapperem to ja nie widze,to nie jest jakies tam sobie coś,to powazna sprawa,zaden antybiotyk chemiczny nie zrobi to co zrobi zapper,nie znasz siły działania zappera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wiem czy piszesz poważnie czy sobie jaja robisz, Ale całkiem możliwe podobno zapperem to można nawet poród pośladkowy odebrać ;) Ale rozumiem, no to po ile te zappery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jaja???przeciez wszelkiego typu zapalenia czy zatrucia,to nie sa zadne jaja,to powazna sprwa,nie mozna sobie tak tego bagatelizowac,A zapper to powazne urzadzenie,w niemczech chyba zarejestrowany jako urzadzenie medyczne klasy B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak ale pamiętam jak gadałem z jakimś człowiekiem na poczekalni u lekarza. On uwierzył w zappery i poszedł w to. I wyglądało to tak ze jakiś złotousty doradca sprzedał mu jakieś pudełeczko za stosunkowo niewielkie pieniądze 200-300 zł. Oczywiście nic mu nie pomogło no ale złotousty sprzedawca pojawił się znów i stwierdził ze teraz to ma już lepszy model zappera który ma jakaś funkcję którego tamten stary nie miał wiec ten nowy na pewno pomoże. Oczywiście ten nowy nie kosztował już 200-300 tylko ponad tysiąc. I tak się powtarzało że oczywiście żaden zapper mu nie pomógł ale za każdym razem zjawiał się handlowiec który przekonywał go ze ma teraz coś naprawdę super -super. Te ostatnie kosztowały już naprawdę sporo. Efekt terapeutyczny - oczywiście żaden, dobry złotousty handlowiec pewnie sprzedałby nawet łysemu grzebień. Efekt ekonomiczny facet wyrzucił na te zappery ponad 35 000 pln. Gość pluł sobie w brodę jaki był głupi i naiwny. Widywałem się z nim parę razy u lekarza i tego co mówił leczenie ABX szło dobrze. Czuł się lepiej a koszt tego leczenia mimo że prowadził je lekarz który uchodzi na tym forum za drogiego i leczącego długo, był wielokrotnie niższy niż te całe cudowne zappery. Potem już się z nim nie widziałem wiec nie wiem czy dokończył leczenie i czy jest zdrowy ale zapamiętałem sobie tą historię na całe życie że ludzie którzy chcą sprzedać coś komuś kto choruje potrafią być bardziej przekonywujący niż telemarketerzy. Jak będą zappery w aptekach lub sklepach z normalną aparaturą med to może zmienię zdanie. Póki co uważam że ta cała historia z zapperami, ziołami, suplami to po prostu marketing internetowy I chyba lepiej niech każdy zostanie przy swoim zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to juz nie moja wina ze ktos kupuje zappery z niewiadomego zródła,zappery sa tanie i skuteczne,tylko nabtwac nalezy je madrze z idpowiedniego pewnego żródła,cena 200zł za zapper zwraca sie bardzo szybko a skutecznosc gwarantowana nie to co u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapper to placebo za duza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość zapper to placebo za duza kase Po piewrwsze zapper działa szybko i skutecznie,po drugie kosztuje nie wiele,wiec nie pisz bzdyr,jak czegos nie wiesz to najpierw zapytaj................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałem filmik faktycznie skuteczny ze hej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 przedstawiciel handlowy na wszystkie pytania odpowie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw zapytaj................ ale kogo? przedstawiciela handlowego od zapperów??? On by mi pewnie nawet komplet dziurek do durszlaka sprzedał gdybym go o to zapytał są skuteczne, tak samo jak blaszane majtki na biegunkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem zadnym dystrybutorem,wiec niczego nie sprzedaje,tylko doradzam majac ogromne doswiadczenie i wiedze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 ile masz od sprzedanej sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny spamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 jakbys miał doswiadczenie to głupot byś nie pisał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego polecam zapper,a nie pisze o glupotach jak tu niektorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam,dla tych co maja trudnosci w rozumowaniu,ja nie jestem zadnym dystrybutorem,wiec niczego nie sprzedaje,tylko doradzam majac ogromne doswiadczenie i wiedze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-02-17 11:58:13 u nas to stara śpiewka domokrążców.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapper jest cudowny co wy piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo nie jak dziewczynka boicie sie zappera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nanosrebro i zapper polecam z własnego doswiatczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 twoja wiedza i ortografia jest nie wiele warta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość no to ja nie wiem co tam u was sie dzieje,ja mwie jak jest naprawde,a yadne inne spiewki mnie nie interuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ty sama nic jestes warta, jak z tego wynika........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akwizytor nie odpusci.....po ile masz te no zappery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×