Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal80

dziewczyny...

Polecane posty

Gość michal80
To bylo mile;) Hihi, najgorsze to.. ze mi mowia, ze na niesmialego nie wygladam. A ja staram sie tylko usmiechac do zycia. Ps. Caly top management sie zjechal i patrza mi na rece:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Wreszcie przestalo padac.. Pewnie jak mnie stad wypuszcza, to znowu zacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Ja niestety siedze w krainie deszczowcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Co takiego lubia robic samotne dziewczyny? Jakies ciekawe kursy? Jezdza na wycieczki? Co robicie wy i wasze kolezanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
To gdzie te samotne? Co sie nie popatrze to kazda fajna dziewczyna juz z facetem... Przespalem cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
No nie...! Kolejna! To czemu jestem bez kobiety? A tak bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
hmm... jesli ci milo to moze byc;) pewnie przespalem w takim razie... a gdzie mam niby patrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Bardzo chce... Jak nie chciec jak moi znajomi juz rodziny pozakladali? Ale zeby chociaz pojawila sie taka, za ktora warto polazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jej nie szukaj tylko poczekaj az cie sama znajdzie:P mam kolege strasznie niesmialego i nigdy nie mogl sobie panny znalezc (na widok dziewczyny potrafil sie biedak kawa oblac:)a teraz co??jest z taka jedna juz 2 lata:Psama go wyrwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Tak to moge do smierci czekac... A kobiety ponoc facetow nie szukaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie, musisz coc robic...nie mozesz czekac na dziewczyne, bo sie mozesz nie doczekac:O A moze jakies kursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
no jak biedziesz przy kopie siedział to napewno znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Chodzilem na kurs angielskiego. Byla fajna dziewczyna, ale gdzies jak rozmawialismy zaraz na poczatku wspomniala, ze ma faceta. Wiec od razu odpada. Chodzilem na kurs tanca, przydzielili mi dziewczyne. Ale specjalnie mi nie lezala... Tym bardziej, ze mowila, ze ani sie nie uczy ani nie pracuje.. Takie bez ambicji mi jakos nie pasuja... Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! mam pomysl michale,a moze poszukam dla ciebie księzniczki na ziarnku grochu? i watla bedzie i z dobrej rodziny i pewnie ladna,bo jak coś czytam to widze ze zadna ci \"nie lezy\".przykro mi to stwierdzic ale znam takie typy jak ty.niby niesmiały fajniutki chłopak,ambitny i pracowity,ale....wybredny jak cholera i tu robi sie problem, bo....?bo ta ma tylek za duzy,bo tamta miala pryszcze,bo ta jest za mało ambitna,a tamta zarabia więcej ode mnie,ma dom i samochód,ta byłaby niezła ale ma zeby brzydkie,z kolei tamta się ubiera dość staroświecko...itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt by nie chcial partnera bez pracy:P Moja znajowa poznala przez net faceta - wydawal sie fajny, umowili sie na spotkanie, wypobrazala sobie nie wiadomo co. Okazalo sie ze koles ma 28 lat, mieszka u mamusi, roznosi ulotki i jest zadowolony ze swojej sytuaji zyciowej. A co do Ciebie - moze jedz np w gory? Albo na jakas wycieczke? Czesto samotne dziewczyny wyjezdzaja aby odpoczac od codziennosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
Michał ------> chyba nie wiesz czego szukasz ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
No jak nie wiem czego szukam? Dobrze wiem. Poza tym dziewczyna przede wszystkim musi mi odpowiadac fizycznie - coz, jestem facetem. A co poradze, ze mam pecha i tych ladnych (dla mnie) po prostu nie poznaje. A jesli juz jest ladna, to taka, ktora zdaje sobie doskonale z tego sprawe i niesmialemu facetowi raczej sprawy nie ulatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZW --- A Ty jestes przystojny? Jka sadzisz, podobasz sie kobietom? (jesli chodzi o wyglad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal80
Rany, czuje sie jak na spowiedzi. Ad.1 Ponoc ladny i podobam sie 13latkom - kobietom raczej nie. Przeciez jestem jeszcze dzieckiem. Poza tym.. kurdupel. Zaledwie 170cm. Zreszta... kwestia gustu. Drugi Banderas z pewnoscia nie jestem. Ad.2 Ladna? Szczupla, ale niezbyt chuda. Po prostu zgrabna figura. Nie wyzsza ode mnie. Ladny usmiech. Duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
wyjdzi do ludzi bo tu na pewno nikogo nie poznasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec,musi byc laska, z ladnymi zebami niezbyt wysoka itd itd i teraz sobie popatrz ile kobiet ktore maja: -za wielkie tylki -krzywe,ale smieszne zeby -175 wzrostu odpada? do tego dodajemy: -te ktore maja chlopaka -te ktorym ty sie nie bedziesz podobal -te do ktorych nie masz dostepu ps.i myslisz ze tak latwo jest znalezc? dam ci dobra rade,zmien swoje oceniajace podejscie,poddaj sie,daj szanse jakiejs normalnej przecietnej dziewczynie,nie oceniaj na pierwszym spotkaniu bo moze ona: -ma wtedy okres -albo umarl jej chomik (kobiety sa uczuciowe) -moze sie denerwuje mocno -moze ma gorszy dzien itd kobieta to rzeczy bardzo zlozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licz sie z takimi pytaniami jest zalozyles taki topik:P Twoj wyglad nie jest zly z tego co opislas. Oczywiscie nie widzialam Cie na zywo, moge sie mylic:) A zainteresowania? Masz jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałku, sama się znajdzie :P w odpowiednim czasie ale musisz poczekać :) A tak swoją drogą to co oprócz mieszkania, pracy, portfela i auta :) możesz wnieść do życia kobiety?? Pytam z ciekawość gdyż wszystkie te rzeczy posiadam i malo mnie interesują :P Jakim jesteś facetem?? Co lubisz robić, co Cie interesuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Jak sie pojawi jakas, dam jej szanse. Ostatnia pojawila sie jakies... poltora roku temu... I ona nie dala szansy mi. Wiec w tym tempie.. moze kogos znajde kolo 40stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×