Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal80

dziewczyny...

Polecane posty

Gość Słodka Księżniczka
dobra ja na razie muszę lecieć, a Ty Michał może zmień styl ubierania? Sami lubicie odwalone dziewczyny,a wiesz , My też lubimy zadbanych facetów. Kup dobre perfumy i idz do pubu >no i odpuść sobie tylko laski w typie Pameli ANderson ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
a ja mysle, ze tylko wtedy znajdziemy swoaj polowke gdy bedziemy soba, bo jelsi bedziemy sie tak zmieniac to nie znajdziemy tej tyko nie ta:) stroj? moze nie tyle styl co ubierac kolory ktore nam szczegolnie pasuja:) wlasny styl w cenie, ujmuje:) np biale wloski, czarna broda, piaskowodzinsowe spodnie nie obcisle, na to bialy tshirt z dlugim rekawem a na to czarna z nadrukiem koszulka, tu ladna gra kolorow. to samo tylko na biala tishirt z krotkim rekawem zielona ciemna i do tego takie bojokwi, biale wlosy i piaskowe buty . znowu ladna gra koloroiw:0 hmmmm:) no i inteligencja w glosie, lekki usmiech:) a lalom w klubie nie pokazuje ze ci zalezy tylko neutralnie, nie widzials kogos, wlansie czekamy, bywasz tu czesto? no wlanise bo to i to. koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Księżniczka
to co ma do Ciebie podejść dziewczyna i powiedzieć"Podobasz mi się chodzmy na randkę" ciekawe co byś powiedział.............................wpadne potem narka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea jak on się tak ubierze, to tylko lafiryndy do niego ściągną, nie kobiety życia :D Białe włoski :D Boszszsz :D W takim stroju masz 100% pewności, że panny zaczną na ciebie bić :D A ich średnia wieku będzie wynosiła 16 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym lea, w jednym zdaniu piszesz, że ma [pozostać sobą, a za chwilę, żeby się przebrał za jakiegoś pożal się Boże lowera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Księżniczka
ty a może zrób sobie pasemka czy jak to się nazywa, mi się to u chłopaków podoba ,takie na końcach białe no taki zestaw ciuchów jak podała koleżanka -spoko.Załóż podkoszulkę np białą na bluzę to wygląda sexy serio, dobra spadam bo mam robotę ,potem Ci jeszcze doradzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He? Jak ja wlosy ufarbuje to jak na mnie w biurze beda patrzec? Umowmy sie, mam 26 lat i niestety obracam sie juz w troche innym towarzystwie.. i bluza z kapturem tez raczej mi nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahaha :D Chochliczek - widzisz i nie grzmisz ? :D PS te pasemka to były modne parę lat temu :D Już widzę jak w biurze wyskakuje z blond pasemkami :D Bosz :D Jak z teledysku disko polo :D Czemu wy chcecie z normalnego chłopaka ciotę zrobić :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze jedno. Dlaczego w Polsce dziewczyny na ulicy sie do mnie nie usmiechaja? Nie chca byc latwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahah Rozwalasz mnie :D Jak się dziewczyna uśmiechnie znaczy łatwa jest? :D Nie uśmiechają się, bo widocznie nie mają powodu do radości :D Gdybyś uśmiechnął się pierwszy byłoby inaczej. Ale jesteś nieśmiały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz troche jezdze sluzbowo po Europie i jakos nie ma z tym problemu. Dziewczyny same sie usmiechaja, czlowiek czuje sie jakis bardziej dowartosciowany... A u nas mam wrazenie, ze wszystkie takie jakies napuszone ksiezniczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
daj sobie spokoj z jakimis radykalnymi zmianami fryzury czy stroju, po co sie na sile stroic. wcale nie uwazam ze zle sie ubierasz, kazdy ma swoj styl. jakby do mnie podszedl taki lalus z bialymi wloskami albo pasemkami i jakis dziwnych ciuchach to mialabym taka mine :O i szybko zwiala:P ja tez sie raczej nie usmiecham pierwsza no chyba ze w sklepie albo gdy cos zalatwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
nie , opisalam ze ma byc soba:) a biale wloski, no takie jego, ladnie mu a te poskrecane;) a w polsce? one uwazaja ze ty masz sie za nimi uganiac.. one nie.. bez sesnu bo jak budowac gyd tylko jeden sie stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
Polska to bardzo specyficzny kraj, a skoro jezdzisz po Europie to nie powinno Cie dziwiec ze tu sie ludzie nie usmiechaja. mamy taka wade narodowa. skoro Polski ci nie odpowiadaja to znajdz sobie jakas cudzoziemke i sprawa zalatwiona, one sa bardziej smiale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
mialo byc Polki:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
ma urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Chochliczek, ja tez Cie lubie. No tak, tu raczej kazdy ma szanse. Latwiej sie nawiazuje kontakty. Gdyby nie ta bariera jezykowa... to moze bym musial rezerwowac nie jedno lecz dwa siedzenia w samolocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
jak nie ma leku wysokoci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mna to juz tak calkiem zle czy da sie cos jeszcze odratowac? Ide cos zjesc.. moze lepszy humor wroci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladne porownanie;) Ja zwyklem isc zawsze pod prad;) Wiec tym razem odwracam sie i sikam na sciane;) Tak.. troszke sie zrazilem... i brak mi do tego wiary w siebie. To chyba to... Ale jak tu uwierzyc... kiedy nie ma zadnego impulsu, ktory by ta wiare wyzwolil... Nie wierze, ze jestem taki zupelnie bezwartosciowy i ze moze byc komus ze mna zle. Predzej bym zaglaskal na smierc... Ale jak to sie dzieje, ze byle pijak spod budki, czy inny dres maja co tydzien nowa kobiete... Jestem kaleka towarzyskim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę malkontentem? Chochliczku, posłuchaj go! On jest straszną marudą! Porównanie z sikaniem gites. Trafna odpowiedź Michale :D Znaczy błyskotliwa (o ile można nazwać błyskotliwą odpowiedź dotyczącą oddawania moczu ;) ) \"Płynę zawsze pod prąd, z prądem płyną tylko smieci\" - Herbert. Fajnie, że pod prąd płyniesz. I wykorzystaj to. Wykorzystaj fakt, że nie jesteś lalusiem z żelem na włosach, że esteś bezkompromisowy, bądż intryujący. Omotaj ją właśnie tym, co różni Cię od innych, a żadna nie pozostanie obojętna. Bo co to za radocha wyrwać sobie lowera z białymi włoskami, takiego jak 80% innych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riley
Tak czytałam sobie Michał 80 to nic Ci nie brakuje , masz kase ,samochód jeździsz po europie.. Więc Ci powiem,że myślę,że na pewno chcesz jakąś lepszą dziewczynę i ja CIę rozumiem. Lepszą czyli : Niezła figura, żeby była sexowna i wykrztałcona , ładnie przyciągająco ubrana itp... Ale skoro Ty uważasz,że nie jesteś super atrakcyjny np. jak tu pisałeś to nie wyrwiesz przecież Laski typu Doda Elektroda ,albo nawet i jej kulturalniejszej wersji . Może poszukaj jakiejś spokojniejszej skromniej ubranej dziewczyny - bo te wystrzałowe wyglądowe to zwykle te ,które za pare lar będą pisać na tym forum w dziale "Zwierzenia niewiernych żon". Przemyśl to bo ja rozumiem,że faceci to wzrokowcy ale dziewczyny też - ale my czasem potrafimy zrozumieć,że super laluś to super niewierny koleś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riley
pomyliłam się, ale nie jestem po zawodówce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wypowiedzi. O dziwo mile;) Jedyny zwiazek jaki mialem... to dwa tyg na wakacjach. Ona zainicjowala, a ja skonczylem.. W zasadzie to sie rozjechalismy i ja nie utrzymywalem kontaktu. Byla z innego miasta i raczej nie mialoby to sensu... A ladna bestia byla;P Eh nie szukam tez jakiejs super laluni;) jak to pewnie wynika z moich wypowiedzi... Dalem sie podejsc;) Ale tak naprawde, kiedy ide ulica to co druga dziewczyna mi sie podoba;) Statystycznie chyba niezle? Mi po prostu brak juz pomyslu gdzie kogos mozna poznac. Jak pisalem puby i inne takie miejsca publiczne odpadaja.. bo nie mam na tyle smialosci. Kursy? Kolejne studia? Co wy robicie w wolnym czasie? Wsrod moich znajomych po prostu ich zupelny brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riley
próbuj przez net może więc na czacie ? Może skoro jesteś nieśmiały spróbuj na necie pociągnąć rozmowę może uda się co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riley
Weszłam właśnie na Twój profil i jak ten z piwem to Ty to wcale tak młodo nie wyglądasz 22,23 lata w/g mnie i wg mnie jesteś jak większość polskich chłopaków . Więc nie wiem skąd te kompleksy............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riley
no to ja mam 24,5 i też młodziej wyglądami o dziwo ta sytuacja wabi do mnie żonatych również nie wiem czemu oni znowu są tacy nachalni.... odpycham ich ale na nie zraża to ich , szkoda,że nie mogą założyciela forum podszkolić w tej kwestii :-)To chyba lepiej jak ktoś wygląda młodo , niż starzej , czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×