Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michal80

dziewczyny...

Polecane posty

Rozumiem. Ja z reguly odpisywalam na wiadomosci...ale coz, rozni sa ludzie... Ja jestem raczej negatywanie nastawiona do portali typu randki, bo uwazam z to nie dziala. Znajomosci trzeba szukac w realu. Tylko prosze nie pisz mi znowu o Twojej pracy w ktorej 95% pracownikow to faceci. Bo praca to nie zycie. Ps: a w tych gorach to nie bylo zadnej ladnej instruktorki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam d............. juz nie szukam kobiety bede starym kawalrem :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Księżniczka
Ty stary kawaler opisz się ,może się ómówimy, skąd jesteś? ;-) A Ty Michale 80 musisz wiedzieć,że my dziewczynki lubimy udawać w pubach niedostępne,żebyście nie myśleli,że jesteśmy łatwe!!!! ;-) Ja lubię tę całą zabawę w niedostępność ,jest fajna, widzę jak facet się napala, gapi a ja udaję,że go nie widzę,ale ubaw! Tworzy się fajne napięcie ...a od tego zaraz jakiś krok do zaiskrzenia - troche romantyzmu Michałku Była kiedyś nawet taka piosenka "Czy nie widzisz,że mam na cię pragnę, po sposobie w jaki Cię odrzucam?" ;-)Przemyśl to...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Księżniczka
miało tam być "czy nie widzisz,że cię pragnę po sposobie w jaki cię odrzucam " ;-) "Can't u see i want u by the way i push u away??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
jejku ale ty jestes michale drazliwy! to ze napisalam zwyczajny z Ciebie facet to nie znaczy ze nieciekawy, itd. sama mam tam konto i niejeden pasztet do mnie wypisywal, a ty nie jestes pasztetem - zadowolony?:) moze piszesz do nich za powaznie, a tu trzeba troszke humorku, flirtu, czegokolwiek zeby ja zainteresowac. to prawda ze my lubimy byc zdobywane i postawa w stylu:"jestem jaki jestem, nie bede sie staral bo nie warto" nic nie osiagniesz. pobaw sie troche z tymi dziewczynami, a nie badz taki smietelnie powazny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julie Cohen
no właśnie ;-) , ja myślę,że autor jest ok całkiem z wyglądu! Tylko musi zmienić nastawienie i zrozumieć,że chyba raczej nie będzie on podrywany na siłę przez dziewczyny, a sam musi trochę posłodzić ;-) . Ja np kiedyś chodziłam z 1 chłopakiem co mi się nie podobał wcale na początku ale miała gadane i umiał bubować atmosferę, że się w nim zabujałam,więc myślę,że ważny jest charakter.I TY musisz Michał 80 dać szansę dzieczynom zwyczajnym a nie tylko tym co Cię rzucają na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Nie mam charakteru zdobywcy. Jak widze, ze ktos mna nie jest zainteresowany, to nie jest. Jestem prostym facetem i \'nie\' dla mnie znaczy \'nie\'. Co do tej latwosci kobiet. Chyba strasznie sie tego boicie, zeby ktos o was tego nie powiedzial. Sprobojcie moze podejsc do faceta w pubie, tego atrakcyjnego, o ktorym myslicie, ze nie jest na wasze mozliwosci i sprobojcie zabawiac go rozmowa. Zrobcie sobie taki tescik i zobaczycie jak czuje sie np ja. A do tego jestem niesmialy. Nie wymagacie ode mnie zbyt duzo? Mam caly zestresowany zaczepiac was w pubie i jeszcze bawic rozmowa? Rozumiem, ze trzeba sie postarac... ale wniosek z tego jeden - wy nie staracie sie w ogole! To przeciez ode mnie wymaga sie zabawienie partnerki, wydzwanianie do niej, zapraszanie na spotkania itp. Ja pisalem, ze kiedys probowalem juz... Jesli do piatego spotkania wlacznie, nigdy nawet pierwsza sms\'a do mnie nie wyslala. Uznalem, ze to ja nie interesuje. Przestalem sie odzywac. Po miesiacu zapraszala mnie na piwo. Ale moje decyzje sa nieodwolalne. Dlaczego nie starala sie kiedy i ja sie staralem? Przepadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie.. ale jakos nie mialem okazji nigdy nikogo splawic. Za to splawiony zostalem juz zbyt wiele razy. Wiecej nie chce. A ja bym chcial tylko, zebyscie wiedzialy... ze dla nas to i tak sporo stresu i moze by nam (niesmialym) czasem sprawe ulatwic i nie grac niezdobytej az tak dobrze. No i powiedz mi? Czy mlody wyglad to nie problem dla faceta? Przeciez kazda ksiezniczka chce sie spotykac z kims kto jest juz dojrzalym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na moje oko
to juz zgorzkniales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz
Michał biedziesz starym kawalrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na moje oko
akurat znam paru takich jak ty...sredniej urody, na pierwszy rzut oka niby ok,ale maja juz taka schize z tym,ze nikt ich nie chce,ze staja sie agresywni...chchesz do konca zycia byc zly na caly swiat czy wolisz zmieknac i ulozyc sobie zycie?? skoro jestes niesmialy to nie szukaj kobiet w barach,bo tam powodzenie maja tylko wypakowani idioci,ktorzy sie dobrze prezentuja pod UV :P radze oczarowac panie umiejetnosciami...mi sie juz pare razy zdarzylo,ze facet mi sie nie podobal,ale potrafil zrobic tyle rzeczy i STARAL sie...i sie zauroczylam:) glowa do gory..pamietaj,ze kazdemu trzeba dac szanse.i ze gburstwem nikogo do siebie nie przyciagniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zla ocena... Nie jestem gburem i agresywny wobec kobiet. W zadnym wypadku! Ja je bardzo szanuje i staram sie byc zawsze uprzejmy... Ale coz... facetowi \"sredniej urody\" jakos zadna nie chce ulatwic zycia ani dac szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na moje oko
moze po prsotu mierzysz za wysoko...jesli podrywasz same laseczki z typu "nosze biala torebke i bilay pasek",to nie masz prawa sie dziwic,ze ciebie nie wybiora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeszcze jej nie znalazłaś? ;) Twój problem leży w Tobie. Jesteś strasznym malkontentem. A kobiety ni lubią takich, bo same narzekają :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narzekam tylko tutaj, miedzy ludzmi nawet usmiech nie pomaga. Akurat tlenione blondynki... to wrecz mi sie nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na moje oko
aha i jeszcze jedno...skoro sam widzisz ze jestes sredniej urody,to nie zamieszczaj swojej fotki na jakis ilove i tym podobnych...wiadomo przeciez,ze tam liczy sie tylko wyglad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
powtorze sie - ale Ty jestes michale drazliwy!! skoro tamta dziewczyna po miesiacu sie odezwala tzn ze sobie jednak przemyslala ze jestes ok i wart zainteresowania, wyciagnela do Ciebie reke a ty wielce obrazony chciales jej dac nauczke - tylko nie wiem komu dales wieksza nauczke, bo mi sie wydaje ze jednak sobie. a mogles milo spedzic czas...echhh facet musi sie starac, nie zdobedzie Cie zadna dziewczyna bo nie taka nasza rola! my mozemy sie usmiechnac zachecajaco, dac Ci nr telefonu, czyli generalnie dawac znaki ale raczej nie nastawiaj sice ze jakas do Ciebie podejdzie(rzecz jasna wymarzona pieknosc) i Cie poderwie ->marzyciel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jasne, bo facetów podrywają same brzydkie lafiryndy :P Teraz to żeś palnęła. Fakt pozostaje faktem - rzedkie to zjawisko, żeby pani podrywała pana :D Ale takie bierne czekanie na nieiwiele się zda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień nick na malkontent :D Bez kitu, chyba bardziej narzekającego faceta nie spotkałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala blondyneczka*
chyba zle mnie zrozumialas:O ladne tez podrywaja i brzydkie tez, to bez znaczenia, ale michal chce tylko zeby go te najlepsze partie podrywaly, a byc moze nie zauwaza staran tych mniej atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Księżniczka
Ja myślę,że są inne wady niż młody wygląd. Myślę,że trudno żeby się dziewvzyna do chłopaka odzywała 1 bo z wami to nie wiadomo jak jest. O zdziweniu memu największymi podrywaczami są chłopczyki co mają już dziewczyny! Z 1 nawet chodzę ale on jest niestety żonaty o czym zapomniał mi powiedzieć podobno się bał.No też nieśmiały.Zwłaszcza,że poznaliśmy się w pracy a ja mam 23 lata a myślałam,że on ze 29 tak młodo wygląda. No widzisz nie tylko Ty mas z taki problem. No to powiem jak mnie poderwał, był miły,zawsze mnie chwalił ,mówił,że mam ładne nogi ;-),No i sypał dobrym humorkiem ;-).Kupił mi kwiatka na dzień kobiet ,wziął nr kom i słał miłe smski.---takim sposobem mimo,że mu na nie nie odpisywałąm bujnęłam się! Choć jak się 1 raz spotkaliśmy nie zwróciłam na niego uwagi---WYPRÓBUJ TEN SPOSÓB!! no i dalej nie wiem co mam z tym palantem robić ? Ale to temat na inny topik, bo i tak my nie mamy przyszłości bo ja mu rodziny nie rozbiję zwłąszca,że ma fajną żonę i córeczkę. No ale na razie jestem szczęśliwa ;-) .Więc Michale 80 widzisz,że jak się kobietę umiejętnie zdobędzie to wybaczy sporo- nawet małżeństwo, młody wygląd,i kłamstwa ;-) !i sprawdz tę metodę! p.s a może na począek zarwij mężatkę z pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ogólnie rzecz biorąc nic nie zauważa. Chce księżniczki nie dając niz w zamian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na moje oko
wiesz co michal...ja nie wiem..ty to rzeczywiscie marzyciel jestes...tak to juz jest na tym swiecie,ze poki nie bedziesz spelnial jakis standartow,to nie bedziesz mial powodzenia...myslisz,ze niby po co tyle lasek sie odchudza?myslisz,ze po co ludzie robia operacje plastyczne?? tez jestem zbulwersowana powierzchownoscia dzisiejszego swiata,ale to jest tak gleboko zakorzenione w ludziach (w tobie zreszta tez,bo brzydkiej nie chcesz),ze nic na to nie poradzisz....zmien sie albo badz samotny..ot co...nikt ci reki nie poda,musisz sam walczyc... wlasnie teraz to do mnie dotarlo-mowisz "Szkoda, ze jedni sa bardziej uprzywilejowani od innych",a sam odrzucasz mniej ladne kobietki...widzisz...ciebie tez system wciagnal...zastanwo sie nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
slodka dobrze piszesz, ale moj byl zawsze ok, rozumiem co robil i dlaczego, to jets sztuka:) poza tym co skarb pelen milosci, ciepla, dosyc zdraliwych i fochliwych bab ma:) wyrachowanych:) to tez dobrze wrzoy, bo w zwiazku ma sie tyle rzezy i czasem ludzie o byle co sie gniewaja kloca, rozowdza sie, a my jak widac umiemy mowic, rozumiemny sie, co naokolo moze wydawac sie takie bajkowe.. ale to oni zyja w bajce nie my, w bajce o nazwie.. nie powiem, bo nie zrozumie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Księżniczka
ale powiem Wam,że może trzeba strój zmienić Michał? ja np kiedyś nie maiłam w liceum powodzenia -tylko dzinsy i bluzka jakaś. A jak zaczęłam potem się ładnie ubierąc w tym typie sexi bluzeczka biała torebeczka i piały paseczek ;-) zawsze ładny makijaż i dobre perfumy oczywiście to zauważyłam ,że faceci to lubią.Ale my też lubimy zadbanych. aha i jeszcze 1 -myślę,że ważne są perfumy dobe. Jak kiedyś pracowałam to pzyszedł facet nie w moim typie ale takie miała zawaliste perfumy,że chciałam być blisko niego jak był w okolicy.Już się miałam spytać co to za perfumy ale nie chciałam ,że by wyszło ,że go podrywam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie.. zle sie ubieram? Obcisle spodnie mam zaczac nosic? Ja bym sie nawet mogl starac.. gdyby bylo o kogo.. A co jak w moim towarzystwie jak to jedna z was ladnie ujela... posucha zupelna jest. Do dziewczyny w klubie po prostu nie podejde. Boje sie i juz... ale wy tego pewnie nigdy nie zrozumiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×