Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość Malgosiaaa
Hej dziewczyny ,dzisiaj mój 1 dzień diety kapuścianej.Mam 173 i waże 68 kg a niedawno było 60:( Ja delikatnie zmodifikuje moją dietę i będę jadła tylko zupę i nic innego chciałbym tak wytrzymać 2 tygodnie i zrzucić te 8 kg,a potem jeszcze 5:) Będę się wam "spowiadała " ze swoich rezultatów. Chcę wam powiedzieć ,że zupka mi bardzo smakuje ,ciekawe co powiem za kilka dni:p Pozdrawiam was gorąco i życze wytrwałości w dietkowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola2507
czesc Wam!!! effulla poddalam sie po 4 dniu:-( niemoglam juz patrzec na zupe moze dlatego ze nierobie juz tej diety pierwszy raz i tez nie ma takich rezultatow jak za pierwszym tazem kiedys robilam to chudlam 1kg kazdego dnia i udalo mi sie zjechac 7kg.a teraz schudlam 2.5kg przez 4 dni tez nie jest zle.Przeczytalam tez ze powinno sie robic diety 3-4dniowe bo wtedy nie jest spowolniony proces trawienia i nie ma pozniej efektu jojo i to mnie przekonalo zakonczyc diete:-) ale mialam wymowke co?hihi pozdrawiam i zycze powodzenia innym robiacym dietke papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gejzer82
Czesc dziewczyny ja mam juz za soba 4=ty dzien .czuje sie wspaniale jeszcze sie nie wazylam ale widze po spodniach ze sie "poszerzyly"Ja jestem na diecie z miesem i ryzem .wszystko spoko tylko ze mam nieswiezy oddech macie jakies pomysly na pozbycie sie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillerka
czesc dziewczyny zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillerka
zaczelam tak krotko bo nie bylam pewna czy mi sie uda zalogowac to sa moie pierwsze krokI na kompie, wracajac do tematu od jura zaczynam zarazilyscie mnie swoim entuzjazmem .Jade do Polski za miesiac na wesele siostry.Sukienka upatrzona ale moglaby by byc w rozmiarze 10 a nie 14.ide spac rano musze isc na zakupy pozdrawiam goraca wszystkie KAPUSNIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillerka
moja zupa wlasnie sie gotoje pachnie bardzo smacznie zjadlam dzisiaj juz troche truskawek arbuza i mala puszke ananasa wszystko zgodnie z dieta ale tez zrobilam sobie mala kawke z odrobina mleka i ze slodzikiem mam nadzieje ze to nie zawazy na efekcie.Na jutro mam juz kupione pomidorki koktajlowe ogorka pieczarki kalafior i jeszcze pare warzyw ale dzien owocowy jest troszke latwiejszy dla mnie.Musze troche poserfowac po necie i poszukac przepisow na surowki. a moze znacie jakis fajny przepis na salatke z pieczarkami. A i czy mozna jesc jajka ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gejzer82
Czesc dillerko witaj w gronie.(a juz myslalam ze nikogo tu nie ma:))Ja mam juz tydzien i 4 dni za soba.widze rezultaty ale tak prawde mowiac to niestety zupka zbrzydla mi na maka wpycham ja w siebie 2-3 razy na dzien .na szczescie chyba zoladek mi sie skorczyl i juz tak duzo nie jem jak przed dieta i nie mam wcale ochoty na slodkosci tak ze nie jest zle.trzymam kciuki za ciebie . P.S.ja tez chudne bo jade do polski na swieta a wiadomo ze w Polsce wszystkie dziewczyny to chudzielce i aby nie byc gorsza musze schudnac 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dillerka
ja zaczynam dzisiaj czwarty dzien wczoraj troche krocho z zuoka bo gaz ni nie dzialal w domu i nie moglam odgrzac zupy a zimnej bym nie tknela. ale zaraz wstaje i wcinam mam taka nadzieje. A z dziewczynami w Polsce to masz racje tam sa calkiem inne normy. Ja to chce zgubic chociaz 6 kg narazie mam 1 kg mniej pozdrawiam wszystkich dzieki temu topikowi uwierzylam ze naprawde mozna pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
daje efekty jestem 6 dzien na tej zupce waga spadla o 2 kg. mniej pierwsze 3 dni byly trudne ale teraz mozna wytrzymac dobrze sie czuje samopoczucie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
czy jest tam ktos chcialam sie dowiedziec co dalej po tej diecie co jjesc czy wroci efekt jo jo dzisiaj zaczynam 15 dzien diety waga spadla o 6 kg chce zakonczyc diete w piatek bo w sobote mam impreze moze mi ktos podpowie kto juz diete zakonczyl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka n
zaczęłam dziś tę dietę, może ktoś jeszcze się dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
powodzenia najgorsze sa pierwsze 3 dni ale wytrzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaok
Czesc dziewczyny! Ide jutro po warzywa...fakt, ze to skuteczna dieta ale ostatnio jak ja stosowalam nie moglam wcisnac tej cudownej zupki juz w trzeci dzien...Strasznie brzydnie! Moze tym razem uda mi sie wytrzymac 2 tyg! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzonka
hej dziewczyny!ja też idę jutro powarzywka;)zobaczymy co z tego mojego odchudzania będzie;>strasznie przytyłam.........jestem w szoku bo nawet nie wiem kiedy to się stało:///próbuję ćwiczyć,dużo ruszam się a mimo to grubas się ze mnie zrobiłłłł:(((dziewczyny musimy trzymać się razem i wspierać w tych trudnych chwilach:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka n
no to do dzieła dziewczyny no i piszcie o swoich rezultatach. Ja zaczynam dziś drugi dzień i mam nadzieję że wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie przylaczam :) moja zupka wlasnie sie gotuje i zaczynam od jutra. Aktualnie: 77 kg przy 166 Cel: 65 kg Mam nadzieje, ze sie uda! a przede wszystkim, ze sie uda wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zrobic tydzien pozniej tydzien przerwy i znow tydzien. Bo ciagiem 2 tyg na tej kapuscie to chyba nie dam rady :) :) i tak jak ja czuje to az mi sie jej nie chce :) powiedzcie mi ile razy dziennie trzeba ta zupe wcinac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią się dołączę ale od Pn bo w weekend jestem w szkole i nie dam rady jeść tam warzyw i zupki :) powodzonka życzę :) mój cel to :55 kg :) a ważę 74kg. więc jest tego sporo buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1051
Witam! Ja zaczelam jesc ta "pyszna" zupke we wtorek, ale jak na razie nie widze aby cos mi ubylo!!!! :( A u Was dzieuszki po ilu dniach bylo widac jakies efekty? papappapa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Witam,jestem na czwartym dniu diety,rezultat minus2,5 kg.Mam nadzieje ,ze wytrzymam w koncu to tylko trzy dni.Zostało mi jeszcze pół słoika zupy,więc muszę udać sie na zakupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki:) tak czytam wasze wypowiedzi i postanowiłam się przyłączyc:) na koniec grudnia mam wesele i musze schudnąc, bo wyskoczył mi brzuszek;/ od dzis zaczynam diete ale boje się ze nie wytrzymam:( bede informowac was jak mi idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandulaz
czy te zupe mozna gotować bez selera naciowego,bo go nie mozna dostac nigdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra102
Witam wszystkich, mam problem! Juz 5 dzien wytrwale trzymam sie diety, chodz dziennie dzieciom obiadki gotuje i slina mi kapie. A dzis Andrzejki, i wlasnie, czy mozna sobie 1 dniowa przerw zrobic i winko wypic? Prosze o odpowiedzi, bo naprawde nameczylam sie juz 5 dni, dziekuje z gory i pozdrowionka i milej zabawy na Andrzejki, Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulinda
Ja zaczynam od jutra musze schudnac 10kg w 4 tygodnie .Jest to mozliwe?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulinda
a na koniec idobry początek skroiłam i usmażyłam sobie dużą cebulę z chlebkiem. Pycha! I piwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODSTAWOWA ZUPA SPALAJĄCA TŁUSZCZ 6 - dużych zielonych cebul (ze szczypiorkiem) 1 lub 2 - puszki pomidorów (mogą być świeże) 1 duża - główka kapusty 2 - zielone papryki 1 pęczek – selera naciowego 3 kostki rosołowe. Można doprawić: sól, pieprz, pietruszka, bulion lub jakaś ostra przyprawa. Pokroić na małe lub średnie kawałki i zalać wodą. Gotować na dużym ogniu przez około 10 min. Zmniejszyć ogień i gotować powoli aż jarzyny będą miękkie. Tę zupę można jeść kiedykolwiek będziesz głodna, ona nie dodaje kalorii. DIETA DZIEŃ PIERWSZY: wszystkie owoce z wyjątkiem bananów. Melony arbuzy mają najmniej kalorii z wszystkich owoców. Jedz tylko zupę i owoce. Do picia niesłodzona herbata, sok żurawinowy lub woda. DZIEŃ DRUGI: tylko jarzyny. Możesz jeść do woli świeże lub gotowane jarzyny. Postaraj się jeść najwięcej jarzyn zielonych, liściastych. Jedz zupę i jarzyny przez cały dzień. Na kolację możesz sobie zrobić pieczonego ziemniaka z masłem. NIE WOLNO W TYM DNIU JEŚĆ ŻADNYCH OWOCÓW!!!! DZIEŃ TRZECI: dzisiaj jesz zupę i wszystkie owoce i jarzyny, jakie zechcesz. Nie możesz jeść pieczonego ziemniaka. DZIEŃ CZWARTY: banany i odtłuszczone mleko. Możesz zjeść do trzech bananów i wypić tyle szklanek mleka ile zechcesz. Oczywiście jesz też zupę. Banany są wysokokaloryczne i bogate w węglowodany, tak jak mleko. Jednakże w tym dniu twoje ciało będzie potrzebowało potasu, węglowodanów, protein i wapnia żeby zmniejszyć pragnienie słodyczy. DZIEŃ PIĄTY: wołowina i pomidory. Możesz zjeść od 30 do 50 dag wołowiny i puszkę pomidorów lub do 6 świeżych pomidorów w tym dniu. Postaraj się wypić przynajmniej 6-8 szklanek wody w tym dniu żeby wypłukać wszystkie zanieczyszczenia z organizmu. Zjedz zupę przynajmniej raz w ciągu dnia. DZIEŃ SZÓSTY: wołowina i jarzyny, jedz tyle wołowiny, jarzyn ile potrzebuje organizm aby zaspokoić głód. Możesz zjeść nawet trzy steki, jeśli chcesz, staraj się jeść zielone, liściaste jarzyny, nie możesz jeść pieczonego ziemniaka. Pamiętaj, aby zjeść zupę przynajmniej raz w ciągu dnia. DZIEŃ SIÓDMY: brązowy ryż, niesłodzone soki i jarzyny. Musisz zjeść zupę przynajmniej raz w tym dniu. Po siódmym dniu, jeśli nie oszukiwałeś i stosowałaś się do powyższej diety, stracisz od 4,5 do 7,7 kg Jeśli zgubisz więcej niż 6 kg , zrezygnuj z diety na 2 dni zanim zaczniesz ją od dnia pierwszego. Dieta oczyści twój organizm z wszystkich zanieczyszczeń, poczujesz się dobrze jak nigdy dotychczas. Poczujesz przypływ energii. Możesz kontynuować ten plan jak długo zechcesz. Ta dieta pozwala szybko spalić tłuszcz, a jej sekret polega na tym, że spalasz więcej kalorii niż ich przyjmujesz. Dieta ta nie dopuszcza picia żadnych napoi alkoholowych. Musisz zrezygnować z diety na 24h przed planowanym piciem alkoholu. Ponieważ każdy system trawienia jest inny, dieta działa inaczej na każdą osobę. Po trzecim dniu będziesz mieć więcej energii niż przed rozpoczęciem diety, jeśli nie będziesz oszukiwać. po kilku dniach trwania diety zauważysz wyraźne zmiany w wypróżnianiu. Możesz pić czarną kawę w czasie diety, jednak po kilku dniach jej trwania zauważysz, że nie potrzebujesz już tyle kofeiny, co przedtem. ABSOLUTNE ZAKAZY: chleb, alkohol, gazowane napoje. Musisz trzymać się wody, niesłodzonej herbaty, czarnej kawy, niesłodzonych soków owocowych, soku żurawinowego i odtłuszczonego mleka. Podstawowa zupa spalająca tłuszcz może być jedzona kiedykolwiek poczujesz głód. Jedz tak dużo jak zechcesz. Pamiętaj im więcej jesz tym więcej chudniesz. Nie można jeść chleba i smażonych potraw. Możesz zjeść gotowaną lub pieczoną kurę zamiast mięsa wołowego, ale oczywiście bez skóry. Jeśli zechcesz możesz zastąpić mięso wołowe rybą, ale tylko w jednym dniu mięsnym. czy to jest to,jak tak to tez ya pare dni zaczne, bo naryie jestem na kopenhaskiej diecie 4 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulinda
ciekawe jakim sposobem na moim niku ktos dopisal o chlebku i piwku? To napewno nie ja pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×