Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość olciajjj
kochane proszę powiedzcie czy można ją solić i dodawać bulion? każdy przepis mówi coś innego zgłupiałam.PROSZĘ o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce251
Ja dałam kucharka i bulion bo bez tego to zupa byłaby ochydna, moja koleżanka też wcześniej dawała i mówiła że przez tydzień schudła 6 kilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
chce schudnąc prosze podajcie mi jakies dobre diety(skuteczne) z gory dziekuje i pozdrawiam 3mam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
i moglby mi ktos podas stronke z tym przepisem na ta zupe?? proszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce251
przepis na zupke jest na pierwszej stronie tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
dziekuja a czy musi byc tak duzo cebuli i papryka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciajjj
Witaj ja dałam 5 cebul średnich i jedną czerwona paprykę nie dałam tez selera....mam nadzieję zę mimo to uda mi sie wytrzymać....właśnie podgrzewam zupkę.....ale nie ukrywam że jest ciężko.Trzymajmy się razem a napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
to ja tez tak zrobie mam nadzieje ze nie ma zadnych przeciwskazan i podzila zaczynam od niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaciunia
witam drogie Panie :) Z wielką przyjemnością przyłaczam sie do tego forum i oczywiscie do diety kapuścianej :) na początek z braku czasu postanowilam kupić zupkę prezydencką mrożoną, mam nadzieje ze przyniesie podobne efekty co do ugotowanej samemu. ale na pewno sama tez ją przyrządze ot tak zeby zmienć choć troche smak, wygląd- o ile to mozliwe w ogole :P CZy ktoś od dzisiaj tez zaczyna dietkę? było by raźniej :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatomka0
Witajcie, dziś 4 dzień. Jest ciężko mimo iż brzusio pełen odczuwam głód, ale chyba bardziej róznych smaków. Dziś został tylko 1 banan. Jest dobrze zbedzie lepiej bo postanowiłam po tygodniu przejśc na dietę plaż południowych . Podobno skuteczna i moza o wiele wiecej smaków stosować, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
a co to za dieta o ktorej mowisz?? i co widac jakies efekty o 4 dniach?? pozdtwiam i 3 mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciajjj
Dziewczyny jem właśnie zupę i nie daję rady to trzeci dzień muszę wytrzymać ale najchętniej zjadłaby jakieś mięsko......boję się czy ma znaczenie to że nie dałam selera i tylko jedną paprykę jak waga się nie ruszy to ja się chyba zabiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciajjj
Jeszcze jedno pytanko można pić maślankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
ja od dzieisaj zaczynam bo w niedzile nie dalam rady zaraz zupke ugotuje ale sie boje po tych wszytskich komentarzach jaka ta zupka jest nie dobra ale dam rade!!:) tylko ze nie moge nigdzie znalesc tego pęczku selera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaciunia
ja ten seleler naciowy kupilam w marcpolu. Dzis 3 dzien ale czuje sie słabo i nie wiem czy dam rade, chce miesa!!!;p z rewszta jak se pomysle o tej zupie to mnie skręca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaciunia
dodam jeszcze to ze jedyne co mnie motywuje to spadek wagi o przeszło 2 kilogramiki :) przez 2c dni diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
dziekuje Gaciunia mam nadzieje ze dam rade zupka juz gotowa ale ten zapach mnie odrzuca ale mam nadzieje ze dam rade(musze):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu z Wami zaczynam jutro :) Skombinowalam sobie termos do pracy to przynajmniej nie bede musiala odgrzewac w mikrofali i calej kantyny zasmaradzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaciunia
ja dziś dla odmiany zrobiłam sobie zupkę własną i musze powiedziec ze moim zdaniem rózni sie od tej kupnej- nie dodałam tylko papryki bo mi ona poprostu średnio pasuje. Troche inny smak i kolor :) przyanam sie Wam ze zgrzeszyłam dziś bo zjadłam dzis 2 plastry wędlinki z chlebem wasa- wiem nie można ale ja jestem okropnie mięsożerna poza tym słąbo asie czułam rano ale juz juest ok wcinam uwarzoną zupkę:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
ja dzisiaj zaczelam zupka nie jest taka zla ale aly czas glodna jestem:( podjadam caly czas owoce zaczne codziennie cwiczyc zebym chociaz ze 3 kg zzucila a powiecie mi wy po tym tygodniu tej diety wracacie odrazu do poprzedniego zywienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje tysiac kcal 2dni- jeden dzien kapuscianej-pozniej znowu z 3dni tysiac kcal-1dzien kapuscianej i tak to chce wydluzyc do tyg znalazlam fajne przepisy jak chcecie to wkleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
nio to wklejaj wklejaj na co czekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
dziewczynki powiedzcie mi ile razy dziennie jecie ta zupke bo ja tylko 2 czy myslicie ze to wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wyszlo:/ bo wczoraj musialam zostac w pracy :( i nie zdarzylam zrobic zupy :/ ale obzerac sie nie obzeram wcielam jogurt naturalny maly i mandarynke a popilam ispagulem:) na obiad mam rybe pieczona i warzywka a na kolacje to silownia bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po 7dniach kapuscianej, jeden dzien taki: Jogurt pitny -1szklanka + bulka grahamka duzy grapefruit hortex warzywa na patelnie +8 lyzek kaszy gryczanej (zapycha!) ryba pieczona z 4rozyczkami brokolow i pozniej znowu jeden dzien na kapuscianej:) i dwa dni na "oszczednej" ale bez kapusty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
dzies 3 dzien mojej kapuścianej diety ale nie wiem czy dam rade bo na sama mysl ze bede musiala zjesc ta zupke to mnie mdli:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wludzik20
nie dalam rady:(:( sam zapach zupy zaprowadzil mnie prosto do łazienki:( ale nie rezygnuje przechodze na diete jajeczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo własnie tak
ja jetsem na diecie 1000 kcal. myslicie ze jka bede jadla ta zupke to cos da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaczek
Hej hej mozna do was dolaczyc? Juz drugi dzien jestem na kapusciance jakos sie trzymam, zawzielam się :) oo własnie tak ja bym chyba nie próbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo własnie tak
hmmm..- czemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×