Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość koszyczek
zakupy owszem ale zeby sie z kims spotkac nie za bardzo mi sie chce bo zaraz bedzie widac ze cos u mnie nie tak a nie chce sie wyplakiwac komus w rekaw .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
to udawaj że jest ok ja tak robie śmieje sie chociaż oczy mam smutne chociaż na chwilę wyrwij się z tego stanu prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
postaram sie ale moze za kilka dni teraz jakos nie za bardzo ale obiecuje ze za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
nie za kilka dni tylko od teraz i słucham żadnych wykrętów bo przyjadę i zrobie porządek z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ha ha ha dobre to było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
te nasze sytuacje przypominaja mi walenie głowa w mur wiadomo ze sie go nie przebije a sie to robi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
widzisz o takie hahahaaha chociaż mi chodziło pewnie się uśmiechnęłas troszke jak to przeczytałaś i o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
nie bierzcie mnie za totalnego ponuraka usmiecham sie czasem jak zapomne ...wczoraj tez sie posmiałam z kolega a raczej z niego bardziej jak mi powiedział ze sie zapisał na taniec towarzyski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ale po takim smiechu czy oderwaniu sie kiedys zostajemy sami i wtedy sie teskni najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
wiem że wtedy jest najcieżej mam to samo ale staram się nie dopuszczać do takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
no nic narazie musze leciec ....moze zjrze tu wieczorem :) pozdrawiam i zycze miłego popludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
koszyczek miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
i dla wszytskich duza buzzzzzia 👄 tzrymajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
Witam :) Jak samopoczucie wieczorkiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ja dzis troche miałam zajety czas ale i tak po drodze myslalam troche ... ale juz nie uroniłam nawet jednej łzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
Cześć koszyczek, widzę, że samopoczucie masz coraz lepsze, tak trzymać. Kłade sie spać bo zmordowany jestem po całym dniu. Uwierz mi, że z każdą nocą mam coraz mniej czarnych myśli, czas, czas, upływ czasu robi swoje...spokojnej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
Dzien dobry:) Hm samopoczucie moze i troszke lepsze ale ...jeszcze nie to co by mogło by byc.. Dzis znowu miałam ciezka noc :( jakies złe sny miewam... ale najwaznejsze ze jest coraz lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
aha i dodam ze i ja milcze i on milczy nadal..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
A jak wam minał wieczor i noc???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
hello....zły dzień:(( dobudzić się nie mogłam bomyslalam, że to wszystko mi się sniło, a jak juz uswiadomiłam sobie, że to jawa to jakbym w tearz dostała...knock aut. Niw wiem jak wytrzymam dziś w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kronika->nie mysl o tym bo sie pograzysz ..masz prace to staraj sie myslec tylko o niej no chyba ze masz luzik w pracy....to znajdz sobie inne zajecie byle tylko nie myslec...o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
a moge zapytac co robicie w pracy ??? macie czas na cos innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
od 10 do 16 myśle....i z powrotem od 21 do 24, między 16 a 21 mam chyba najwięcej roboty wiec nie mysle....tylko, że lepiej mi sie mysli i pogrąża w domu bo jak już mnie cos dopadnie to spokojnie moge sie powyć a tam niestety musze się chamować...cóż, żal tylko że nie ma na to jakiegoś skutecznego lekarstwa...idziesz do apteki, prosisz o tabletki na chorą milość i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ja sie strasznie denerwowałam ..mało nerwicy nie dostałam :( kupiłam sobie witamonki z magnezem i powiem wam ze jestem spokojniejsza jednak brak magnezu w organizmie powoduje ze człowiek jest strasznie nerwowy i czuje sie duzo lepeij ...normalne witaminy a pomogły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kronika-> ale nie rob tak nie placz w domu... nigdzie...bo to cie do niczego nie doprowadzi ja juz nie płacze czasem tylko zrobi mi sie bardzo smutno jak pomysle o nim ...ale staram sie wyrzucic go z moich mysli.... a gdyby było takie lekarstwo to koleja była by chyba baaaardzo długa .....;) tyle na swiecie złamanych serc..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
Witam poranione dusze, macie tak, że Wasza pierwszą mysla po przebudzeniu jest: "dlaczego jej nie ma przy mnie?" :( tzn. w Waszym przypadku jego. Fatalnie sie tak wstaje. Dobrze że już ciepło sie robi to człowiek lepiej się czuje jak jest słońce. koszyczek w pracy mam czas na coś innego ale to zalezy od dnia kronika wiem jak to jest jak sie nie mozna skupić...nic nie poradzisz narazie, trzeba odczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
Witam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie koszyczku widze ze humor ci dopisuje to dobrze bo ja dzisiaj naprawde kiepsko po tym co sie wczoraj stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
witam wszytskich :) kalala co sie stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam od niego list tak tak list, nie smsa , nie maila tylko zwykły list jeszcze nie moge dojsc do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×