Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość koszyczek
co ci napisał jelsi mozesz powiedziec mniej wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
list napisał mi dzień po naszym rozstaniu napisał ze wie ze mnie skrzywdził, ze zdradził sam swoje ideały postępowania, ze przeprasza mnie z całego serca ale decyzja która zapadla na chwile obecna jest nieodwracalna bo musi znalezc sens swojego zycia i poukładać to wszystko, ze on również przezywa to co sie stało ze nie ale na tym etapie jest to na razie nalepsza decyzja dla nas obojga i ze jest to podyktowane troska o mnie ze jest mu wstyd, żal i ze nie chce zrywac kontaktu itp... pisze do usłyszenia/zobaczenia ojej i co ja mam teraz zrobic tak go kocham !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kalala daj mu ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
jesli jest swiadomy tego co zrobił ize cie skrzywdził prosi o czas to dajmu go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
sama sie przekonasz po tym czasie bo jabyscie zaczeli teraz to moze by było nie za dobrze bo nie wszyscy potrafia wybaczyc ot tak zapomniec..... trzeba czasu zeby sobie tego nie wymawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
wiesz szczrze mowiac to chciala bym to uslyszec od mojego ale z dnia na dzien trace nadzieje ze zadzwoni :( bardzo bym chcila go uslyszec i wam zazdroszcze ze wasi choc napisza zwykle czesc ......a moj milczy :( ale co poradze głowa muru nie rozbije ... a tak bym chciala,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem ze musze dac mu czas zeby tylko sił mi na to starczyło! tylko jak ja mam sie zachowywac jak zadzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
jak zadzowni rozmawiaj normalnie spokojnie nie placz nie zalewaj sie łzami ..... jesli zadzowni to on sam pokieruje rozmowa sam bedzie wiedział co powiedziec ci sadze ze nie zadzwoni tak szybko tylko tez bedzie musiał sie pozbierac troche a ty wazne zebys była spokojna i jesli tak go kochasz nie odpychaj go kategorycznie powiedz mu jesli wspomni o tym czasie ze jesli go potzrebuje to dasz mu tyle ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle pytan siedzi w mojej glowie co zrobic a czego nie zeby tylko go nie stracic na zawsze no nic chyba teraz to tylko czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
kalala jak bedziesz rozmawiała przez telfon to postaraj sie mówić "normalnym" głosem, nie daj po sobie znać, ze tęsknisz za nim strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - dzieki wielkie za rade tak zrobie tzn postaram sie z calych sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
kalala wiesz to wszystko zalezy od człowieka - tzn. jaki on jest, ale tak na zdrowy rozum lepiej pokazać że się trzymasz niż płakać do słuchawki, to rozjusza drugą stronę i powoduje że sie zacietrzewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
rany jak ja jednak tesknie za moim :( tak chciała bym zeby sie odezwał .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
mx chyba jednak do niego napisze ale kartke tylko poradz mi czego unikac jako facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
ale po co Ty chcesz pisać???? zrozum - on tego nie przezywa tak jak Ty, choćbyś pisała nie wiem co i nie wiem jakimi słowami to do niego TO NIE TRAFI, nie czuje tego co Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
nie wiem dlaczego .. czuje ze musze mu powiedziec to co mi lezy na sercu bo to jak skonczył tak prawie ze urwał z dnia na dzien nie pozwolilo mi na powiedzenie mu pewnych rzeczy w sposob moze bardziej zimny ... a poza tym ciekawa jestem jego reakcji... a czy trafi czy nie nie wiem tego ale chociaz powiem to co mysle ... moze zle zrobie ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
jak tam co u Ciebie co ty chcesz pisać do niego nie pisz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
ale nie mów mu nic na temat tego co Ci leży na sercu i tak nie dojdziecie do żadnych wspólnych wniosków, a zaczną sie tylko wzajemne wyrzuty, po co Ci to? odczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
na co mam czekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
aż zrozumiesz że czeka Cie w życiu jeszcze jakas inna miłość, tak sobie tłumaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
moze i czeka ..... ale ja chyba nie potrafie juz czekac na nia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
mam nadzieje ze mnie rozumicie.... zastanowie sie jeszcze do jutra ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
i kolejny dzień bedzie za Tobą ;) poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azibela
DO MX.Moje małżeństwo jest udane.Ale moja pierwsza córka to owoc miłości właśnie z nim.Nie wyszłam za niego za mąż mimo , że bardzo go kochałam bo byłam młoda i głupia.Naopowiadano mi na jego temat różnych rzeczy i tak wyszło.Trudno to może zrozumieć co pisze , ale co się stało to się nia odstanie.Miałam przed nim wielu chłopaków , ale waśnie on siedzi tyle lat w mojej głowie.Wiem, Ze rozwiódł się z żoną wiem , że nie jestem mu obojętna ale mam swoją rodzinę i nie chcę tego zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
azibela "Co sie stało to sie nie odstanie" - Twój komentarz najbardziej tu pasuje. Ciesze sie, że masz udane małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
Dzisiaj moje urodziny, dostałem od niej życzenia, wczoraj nie pisałem o tym ale przysłała maila, takiego w stylu "co słychac" :( A liczyłem, że się nie odezwie, serce bije szybciej, sucho w ustach, czyli nadal jestem zakochany :( Łudzę się bez sensu co ten mail i życzenia mogą znaczyć, a ona po prostu pewnie ma pozytywny nastrój. Musze sie narazie od niej trzymać z daleka bo zatruwa mi umysł. Należy odróżnić miłość od zakochania. Miłość to chęć dzielenia z kimś życia, poświecenia dla niego części siebie, troski o drugą osobę. Zakochanie natomiast to zdaniem psychologów rodzaj psychozy która mija z czasem, nieuzasadniona idealizacja drugiej osoby itd. Mam nadzieję, że jestem własnie tak "chory".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
MX->Wszystkiego naj naj z okazji urodzin 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
koszyczek dziekuję ;) jakbys była na Rynku w Krakowie to zapraszam na impreze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×