Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość wot i co vs kronika
doskonale cię rozumie...ja gram w jakieś głupie gierki, takie przy których nie trzeba się za bardzo wysiłac umyslowo..gram i płacze i nawet w tych gierkach zjebanie mi idzie bo wszystko mi się zlewa, myślałam że jak sie zajme pracą to jakoś zleci, gdzie tam...jeszcze gorzej. a ja chce tylko zapomnieć i stracic nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
MX boś facet... pisałam mu, że nie chcę się więcej z nim widzieć, bo za bardzo się przywiązałam a dla niego to chyba nie ma większego znaczenia i takie tam... odezwał się i durne to jest i nie wiem jaka mialo spowodowac u mnie reakcje. juz kiedys mi tak powiedzialas...powiedzialem ci wtedy zebys sie zastanowila nad sensem tych słów. teraz nie chce mi sie nic mowic. moze rzeczywiscie sie za bardzo przyzwyczailismy do siebie. natomiast ja nie widze powodu dlaczego nie mielibysmy sie w ogóle widziec. dramatyczne stawianie sprawy "na ostrzu noża"... ja chyba tego nie czaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kronika->ja tez chyba sie pogubiłam w tym co powiedziałas i nie wiem czy on sie teraz odezwał czy nie czy to było kiedys????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
wow, nie owija w bawełne, delikatny też nie jest, chyba za bardzo na niego naparłaś i zacietrzewił się, to teraz wiesz czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
nie wiem o co mu chodzi z tym, że niby mu kiedyś coś podobnego mówiłam...bo najzwyczajniej w świecie nie pamietam takiej sytuacji, a pamięć mam doskonałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
MX, czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
wyglada na to ze teraz chyba nie bierze tego za bardzo pod uwage...bo jesli kiedys mu powiedziałas a on kazał ci sie zastanowic a tty nie wyciagnełas wniosku to on co ma powiedziec moze wtedy oczekiwał reakcji jakiejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
MX mówisz, że wiem czego chce...ale właśnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
moze jemu chodziło o to ze to powazne słowa i czy ty mowisz to powaznie czy troche zartem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ja własnie wrociłam z koscioła troche sie zadumałam nad tym wszystkim....... ale wieczor sie zbliza ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
no napewno nie chce być z Tobą w zwiazku, chce żeby było tak jak przedtem tylko bardziej lightowo, bo widzi ze sie zaanagażowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
i jeszcze ta smutna pogoda :( deszcz tak stuka mi o parapet........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
nie rozumiem nic z tego, nie wiem czy on się czasem nie nacpał czegoś, aż mnie wkurzył, bo chyba faktycznie jest tak jak myślałam, że on to odbierze to jako mój jakiś glupi wyskok... nigdy wczesniej mu nic podobnego nie mówiłam, ze nie chce go więcej na oczy widzieć...ale to mniejsza z tym po drugie, twierdzi, że to durne co powiedziałam (słówkiem durne się nie przejmuje bo nie raz je slyszałam, lubi je i używa nagminnie), nie chce mu się komentować a jednoczesnie nie widzi powodów żeby się nie spotykać..!!! chyba muszę się powstrzymać bo aż mnie rekaświerzbi żeby mu nie puścic wiązanki, że jest skończonym egoistą itp., tylko wole tego nie robić, bo złośc i nerwy sa złymi doradcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
koszyczek pogoda dzisiaj pod psem - to fakt, tylko sie ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kronika wydaje mi sie ze on nie bierze tego powaznie i chyba jednak nie widzi siebie w takiej kofiguracji z toba .......nawet juz nie chce sie spotkac chyba potzrebuje czasu na przegryzienie tego ..ja bym jednak mu dała czas a jak jestes teraz zdenerwowana to nic nie rob najlepiej wylacz komorke bo moze cie cos podkusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
mx straszna.....:O ale jak by była ładniejsza to by moze było jescze bardziej zal...........tak zle i tak nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
Wot i co a ten co odpuscił do milczenia sie zmusił szczęście swoje zachował LOS PRZYGOTOWAŁ DLA NIEGO SCIEŻKĘ INNĄ nic mu nie pisz a tym bardziej nie wygarniaj nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
taa, a za tydzień dostanę smsa że mu smutno i tęskni...jak zwykle po każdej kłotni. głupieje na umór...wydawałoby się, że jak facet mówi ci, że tęskni i mu smutno bez ciebie to mu na tobie zależy, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
moze teskni jak za kolezanka tylko....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
ide na piwo!!!!!!!!! a jemu chyba dam czas, żeby sie dobrze zastanowił, a jak mi npisze jeszcze raz, kiedyś, że mu smutno i teskni to nie ręczę za siebie...wyląduje w kiciu za morderstwo:)) trzymcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
miłego piwka ;) ja idę na siłownie bo piwa mam juz dość wypiłem za ostatni okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kronika moze pojde z toba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
dobre ppiwo nie est złe,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
Witam :) jak sie wam dzis spało???jak minał wam wieczor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
ja mam kaca i gonie do pracy...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
a mi sie wczoraj jeszcze gorzej spało niz przed wczoraj :O tylko tyle ze wieczorem juz nie było tak tragicznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot i co vs kronika
hmm, mójzjeba... kolega podpytywał mojej koleżanki i radził się czy aby nie przsadził, żalił się, że on tego tak nie chce ucinac, że ja mu za bardzo pomoglam i w ogóle....właśnie mnie podpytywała mnie bo nie wie o co chodzi i zaskoczł ją....co za palant!!!!! ale przynajmniej efekt jest taki, że spokojnie w talerz moge popatrzeć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
i na dodatek obudziłam sie a tu snieg za oknem :O no ile mozna z tym sniegiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kronika to on jednak chce dalej byc twoim przyjacielem a nie facetem na to wyglada ...... ale mogł tobie to powiedziec a nie radzic sie wkolo ...tym pieknym sposobem dowiedza sie pewne wszyscy znajomi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×