Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Dziękuje wam bardzo (zdalam za drugim razem) koszyczek - prosze bardzo zapisz sie na kurs, przeciez to swietny pomysł zeby sie czyms dodatkowo zając i mniej myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ze gosciłam w jego myslach cały czas ...wiec ja zapytałam dlaczego nie dostałam nawet głupiej strzałeczki odpowiedział ze bał sie ze nie odezwe sie ze nie zycze sobie ...... ja tego nie rozumie to jakas dwoistosc ....:( mowi ze mu zlalezy na mnie ze jestem wazne dla niego a cały tydzien milczał jak grob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kalala -> to i tak dobrze znam osoby co zdawały po kilkanascie razy;) ja tez za bardzo talent do tego nie jestem i własnie tego sie obawiam ...ale juz napewno sie zapisze szczerze mowiac to sie zapisalam juz w tamtym roku ale jakos nie miałam czasu pojsc tylko zapłaciałm wpis ..ciekawe czy by mi policzyli w tym roku to .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
on zadzwonił czy Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
on ale tak w stylu jak do calkiem obcej osoby .........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
a co gorsze to mam wrazenie ze on sie zachowuje jakbym ja była czemus winna takie mam dziwne odczucie po tej rozmowie .... ze ja jestem winna temu ze sie oddalilismy od siebie a chyba to dwie osoby odpowiadaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
nie wiem co myslec o tym wszystkim .. tak jak mowiłam mam bardzo mieszane uczucia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mi udowodniliscie zo to \"milczenie\" naprawde dziala - ja dalej milcze koszyczek - skoro mowi ze mysli caly czas o tobie to chyba oznacza ze zaczynasz byc gora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
kto się odezwał Ty czy on???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kalala-> ale ja jakos tego nie czuje mam wrazenie po tej rozmowie jakby mnie chciał obarczyc za to mi tak powiedział a ja nic nie zrobiłam...i dlatego mam mieszane uczucia bo nie patrze slepo juz w niego jak w obrazek tylko dostrzegam te jego sztuczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
no widzisz mówiłam a co mówił jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
hmm szcezrze mowiac chyba wiecej rozmaowialismy o innych niz o nas taka rozmowa jak z kolega bardziej ... tyle ze powiedział ze myslal o mnie i ze jestem dla niego wazna.....i ze nadal jestem w jego sercu taka jak byłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
koszyczek mówiłem że upływ czasu i milczenie robi swoje, raz ze on sie odezwał, dwa ze teraz juz nie idealizujesz go, patrzysz bardziej chłodnym okiem ;) wiesz - jakas Twoja wina napewno w tym tez była, nie ma tak ze to tylko jedna strona zawala, może mniej lub bardziej ale zawsze tez cos my zawalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koszyczka
i co chce wrócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
MX-> ja wiem ze nie tylko on ale ja rowniez ..ale o n probuje zrobic z siebie ofiare bardziej chyba a ze mnie oprawce :O sama nie wiem co mam myslec ...moze czas pokaze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
aha i dalej mowi do mnie kochanie ale to dopiero pod koniec rozmowy powiedział..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
sama nie wiem czy chce czy nie chce .....:O ale pewnie czas to pokaze ....co on chce ....... a wam jak sie wydaje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
mówi "kochanie"? ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
MX powiedział na koniec kochanie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
jak mówi "kochanie" to nie jest źle, ja jak tak powiedziałem ostatni raz do NIEJ to usłyszałem warknięcie: "nie mów tak do mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
jednak faceta trudno zrozumiec....:O bez urazy MX ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
to ja decydowanie nie warcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
chyba musze sie powaznie zastanowic nad tym wszystkim..... bo to trudne i wiele waszych wypowiedzi tez dało mi do myslenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
kobiety to jest dopiero skomplikowana sprawa...ale nie będe sie zagłębiał w to jako jedyny facet na tym forum ;) bo i tak nie wygram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszyczek - ci faceci to nas kiedys wykonczą:) MX- a kobitki facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
oczywiscie jesli macie dla mnie rade jakas to bardzo prosze :) kazda rada badz uwaga bedzie mile widziana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
MX-> ty chyba jakis wyjatek jestes od zasady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
kalala dzięki za support i zrozumienie ;) koszyczek moja rada jest niezmienna, czekać i czekać, jak dzwoni to dobrze, teraz musisz sama wyczuć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
koszyczek Ja nie jestem wyjątkiem, dzisiaj się smiałem z koleżanką że dla niej ważne jest to, iż wiosna, kwiaty, ptaki itd.a dla mnie to ze w czerwcu rozpoczynają sie mistrzostwa świata w piłce nożnej ;););) a tak na poważnie to po prostu przeżywam to co Wy, chociaż fakt, że dziwne że jestem tu jedyny, pewnie po prostu tak sie ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×