Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

dzieki Belli za garsc humoru i sily..jestem juz dzis po malym dolku, wiec moze byc tylko lepiej! mam nadzieje ze w piatek, a najpozniej w poniedzialek bedzie wszystko jasne..ilez mozna czekac i myslec ciagle o jednym?? rowniez zycze slonecznej, usmechnietej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belii
Ja bym proponowała Afrykę przynajmniej zawsze jest ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc Afryka..miejsce w sumie malowazne(dziewczyny, mozecie wybrac) najwazniejsze zebysmy byli szczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belii --->dziekuje za miłe słowa :) moze i wczesnie ale kazdy mi tak radził bo inaczej bym sie zamkneła w sobie calkiem .... nie wiem dlaczego taki był to była dla mnie dokladnie powtorka z rozrywki:O dobrze mowisz hmm odezwałsie kliknał na gg ale ja nic nie odpisałam .... nie mam zamiaru sie dołowac to tylko takie chwilowe wspomnienia wiem ze mina ale musiałam to napisac jak to mogło chybciutko powrocic:( mam nadzieje ze sa takze inny poza chmurkiem wartosciowi mezczyzni;) jesli tacy sa odezwijecie sie ;) tobierowniez zyzce miłej niedzieli :)i dziekuje za kwiatuszka :) dla ciebie rowniez ode mnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok czyli Afryka :) Koszyczku to jest normalne ,że bronimy się przed bólem (no chyba ,że jesteśmy masochistami).Kiedy sie oparzysz czujesz ból,strach przed ogniem,z czasem lęk jest coraz mniejszy az pewnego dnia decydujesz sie zblizyć do ognia ale jesteś ostrożna już,a każdy większy płomień sprawia ,ze sie odsuwasz,bo się boisz,że znowu się oparzysz.Długo jeszcze będzie nam towarzyszyc to uczucie i to jest dobry znak.Gorzej by było,jakbyśmy nie wyciągnęli wniosków na przyszłość i dalej wskakiwali w ogień. Dobrze,że się nie odezwałaś,niech się zastanowi nad swoim postępowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Koszyczku co Ci poradzić :( ja na Twoim miejscu bym się nie odezwała,może później,niech nie myśli,że jesteś na każde jego zawołanie.A jesli będziesz rozmawiała z nim później,to z dystansem i powiedz szczerze co myślisz o takim zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczku! Ja kocham, kocham i jeszcze raz kocham...i co z tego teraz mam? Jeszcze sie nie odzywaj! Wieczorkiem..albo jutro dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mow:( wlasnie slucham sobie plytki ktora mi Ona nagrala: Happysad lezki sie cisna do oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba łapie jakiegos dołka ......... ciekawa jestem kiedy tak do konca sie wylecze ...lecze i lecze i co jak tylko zobacze ze sie właczył na gg to mnie cos zakłuje w srodku ale pocieszam sie ze z czasem to jest coraz słabiej........ nie wiem ale juz mi brakuje checi na jakiekolwiek spotkania co podobno jest bardzo zle.... no i ostatnio jakos zle spie a raczej nie moge zasnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Koszyczku!! Tez tak mam..kluje, boli, chociaz ostatnio juz lepiej ze spaniem, ale za to z jedzeniem jeszcze nie po staremu:/ Przeciez to milosc byla/jest....z tego nie da sie tak szybko wyleczyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chciała bym juz sie wyleczyc całkowcie bo po czesci uwazam ze mi przeszło ale zostało takie własnie ukłucie chwilami kiedy czuje sie zle a jak wspomnienia wracaja to jest gorzej.......:( a co zrobiłes zeby zasypiac dobrze ja wczesniej chyba lepiej spałam niz teraz teraz nie moge zasnac i nie potrafie znalesc sobie miejsca wieczorem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze pozniej spac, jestem wtedy zmeczony i nie mam sily myslec...gorzej jest rankiem, bo jak sie przebudze to nachodza mnie wspomnienia:/ ostatnio duzo siedze tu na kafe..i to pomaga..naprawde! a wiesz co jeszcze pomaga wieczorkiem - jak sie pomodle, to czuje sie spokojniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze pozniej spac i pomimo ze fizycznie brak mi sił mysli kraza i nie moge zasnac a jak zasne to na chwile i sie budze spowrotem...... odnosze takie dziwne wrazenie ze obojetnieje na facetow nie zalezy mi wogole..na kazdego patrze przez pryzmat byłego i nawet w takiej zwykłej rozmowie łapie sie na tym ze porownuje i potem mi wychodzi ze wszyscy sa jednakowi ..........:( tylko nie bierz tego do siebie chmurku bo ty troche inny jednak jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupekkkk
mowi sie "czas leczy rany" - frazeologizm staly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mowisz, ze \"troche inny \" jestem;)...mam nadzieje ze na plus:) trafisz na takiego, ktory nie bedzie Ci obojetny, a to ze patrzysz pod katem swojego bylego , to normalne. juz Belli pisala o tym...jak sie raz sparzysz... Wtedy sie mocniej zwraca uwage na pewne zachowania, no i porownuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inny w tym pozytywnym znaczeniu:) wiesz chciała bym tafic własnie na takiego tylko jakos nie jest mi to dane ......mam nadzieje ze jeszzce nie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafisz, trafisz napewno:) mloda, piekna dziewczyna;) musi w koncu spotkac tego jedynego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i jeszcze jedno zauwazyłam ze jak sie pokazuje na gg to moj były rowniez a zazwyczaj jestem na ukrytym dzis własnie tak było ze zauwazyłam ze sie na chwile właczył na dostepny i sie ukrył wiec ja po godzinie chyba sie pokazałam i za 2 minuty jego słoneczko juz swieciło......czyzby taki zbieg okolicznoci ..a powtarza sie to juz po raz kolejny......... no nic chyba czas isc spac moze dzis zasne spokojnie i cała noc:) Dobranoc chmurku kolorowych snow zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie przypadek..chce porozmawiac, ale nie wie jak i prowokuje Cie, zebys pierwsza sie odezwala:) spij slodko!!! papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm prowokowac to on moze bo nic innego mu nie zostało chyba dalej chce mnie pognebic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,a moze skasowac go z listy? mysle, ze tak zrobie jak bedzie po wszystkim:/ zapisze sobie gdzies numer na wszelki wypadek, a chociaz nie bede obserwowal ciagle gg i jej opisow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten pochmurny,deszczowy dzień :/ Koszyczku zgadzam się z Chmurekiem,on specjalnie tak robi,czeka aż się odezwiesz,niech sobie czeka dalej.Rozumiem,że Cię kiłuje w serduszku,jak widzisz,że jest dostępny :(ale z czasem to przejdzie,napewno.A z tymi problememi ze snem,nie wiem co Ci doradzić,też przez to przechodziłam i w sumie nadal ciężko mi zasnąć jednak z dnia na dzień jest coraz lepiej.U Ciebie też tak napewno będzie,na wszystko potrzeba czasu. Chmurek a ty musisz zaqcząć zmuszać się do jedzenia,malutkie porcje,coś lekko strawnego,bo jak skurczy Ci się żołądek to już nie będziesz mógł w ogóle jeść.Ja pomału zaczynam,na początku wszystko rosło mi w ustach,na sam zapach jedzenia miałąm mdłości.Zaczęłam pomalutku zmuszać się i mimo,że było mi niedobrze,bolała mnie żołądek jadłam po troszkę.Teraz jest różnie jeden lub góra dwa posiłki dziennie,ale to już zawsze coś.Ściskam was i pozdrawiam gorąco,jutro znowu spotkam się z exem :/ Wczoraj widziałam się z jego kolegą ,nic nie wiedział,ze nie jesteśmy już razem,pogadalismy chwilkę,pewnie zda mu relację.A ja uśmiechnięta,nie widać cierpienia u mnie i dobrze.Niech nie mysli sobie ,ze będę rozpaczać w nieskończoność :) Trzymajcie się cieplutko i miejcie oczy w okół głowy,zeby nie przegapić szczęścia,które w każdej chwili może stanąć wam na drodze.Buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek-----> przez jakis czas skasowałam alepotem była ciekawa czy siedzi i czy jakies opisy ze znowu go wpisałam .... belii------->problemy ze snem pojawiły sie ostatnio nie wiem skad ale sie pojawiły :( wczoraj siedziałam do pozna zeby zasnac moze łatwiej i jakos moze ciut tylko pomogło .. troche nie rozumiem jego zachowania po co chce mnie sprowokowac po co on własciwie to robi ...... i jeszcze dochodzi do tego ten facet odezwał sie przysłał smska ze chce wapsc do mnie ale powiedziałam ze nie chce nie wiem czy dobrze czy zle zrobiłam ale słowo sie rzekło.....wpływ na to miała takze godzina pozna godzina belii dobrze robisz ze jestes usmiechnieta izadowolona dla niego to pewnie niezłe zdziwienie i dobrze niech sie dziwi co stracił pozdrawiam i tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belli--) to nie tak, ze nic nie jem:) tylko ze to juz nie to samo...dokladnie rosnie mi w ustach... Koszyczek---)moze czegos chce, nie wie jak sie odezwac, a moze zmadrzal??:/ dzisiaj znowu mnie kryzys dopadl...czekam caly dzien na smska, ale ani widu, ani slychu... jesli w piatek mamy sie pozegnac, to jutro sam sprobuje jeszcze jakos zagadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek nie masz co chyba czekac na smska a to czekanie to jeszcze bardziej dołuje i spogladanie co jakis czas na komoreczke..... a jesc musisz bo bedziesz jak patyczek a facet to facet musi miec troche ciałka zeby kobieta miała sie do czego przytulic;):P a ja juz chyba lepiej:) poszłam dzis sobie na zakupy hmm kosmetyczne ale dobre i to i humor mi sie poprawił ale pogoda jest tak ze pociac sie mozna paskudna raz leje raz słonce :( chciała bym juz słonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wlasnie slonce wyszlo..ciekawe na jak dlugo? bede duzo jadl..obiecuje;) tak sobie mysle, zeby sie dzisiaj do niej odezwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×