Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Oj Koszyczku! Od godzinki jestem jakis niespokojny! Mam zamiar napisac dzis jakiegos smska i ukladam sobie w myslach:/ czuje ze niedlugo bede musial podjac meska decyzje...bo ona sie boi rozmawiac, albo wstydzi..sam nie wiem! nie chce zeby wyszlo ze pale za soba most! ciagle ja idealizuje, mnostwo wspomnien planow..brutalnie zabranych a i tak chcialbym rozpoczac jeszcze raz..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze juz dawno powinienes ja podjac bo ona raczej pokazuje ze nie chce dalej kontynuowac tego zwiazku jestescie jeszcze młodzi wiec ity kogos znajdziesz mostow nie powinno sie palic bo nie wiadomo co przyniesie zycie ja jestem raczej za kulturalnym pozegnaniem sie idealizujesz bo nadal masz do niej ciepłe uczucia :) a co bys chciał rozpoczac??? jeszcze raz ten sam zwiazek czy nowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszyczku pewnie to ja pisalam........nie umiem sobie z niczym poradzic, nie mam sie do kogo zwrocic wiec pisze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam chcialbym...mysle, ze po takiej szczerej rozmowie no i obupolnych checiach udaloby sie! a jesli nie, to wiesz, chcialbym miec pewnosc, ze kiedys sie jej nie odmieni, ze nie przyjdzie poprosic o rozmowe, o wybaczenie...chyba bym sie zalamal wtedy! powiedziec NIE..nie przeszloby mi to przez gardlo! no widzisz, a jak wspomnialem o pozegnaniu sie to powiedziala, ze on sie nie chce zegnac..pewnie chce sie przyjaznic?! ale przyjaciele mowia sobie o wszystkim, a ja nie znioslbym mysli i wiadomosci, ze jest z innym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka mi rozmowa tutaj bardzo pomogała wiec i ty tez mow bedzie ci łatwiej niz dusic to w sobie .... duzo tez sobie usmwiadomiłam z doswiadczenia innych...przemyslałam i czuje sie duzo lepiej bo niewiem co by było gdyby nie to forum chyba do dzis bym płakała jak bobr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek ---->twoj przypadek jest trudny bo ty ja kochasz i to bardzo a ona sama nie wie czego chce moim zdaniem to ona jest bardzo pewna twojego uczucia i nawet jakby jej z innym nie wyszło to nie chce sie zegnac zeby zawsez moc wrocic ale to dla ciebie bardzo złe bo bedziesz miał rozjechane zycie nie zwiazesz sie z zadna bo bedziesz czekał na nia ale nie wiadomo czy sie doczekasz tak postepujac zwiazeszsie z inna a ona wroci popsujesz zycie tej innej bo normalne ze zaraz byys za nia skoczył jak w ogien musicie jasno sobie wszytsko wytłumaczyc porozmawiac bo tak nie mozna na dłuzsza mete ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec musze zrobic tak, zeby pomyslala ze z mojej strony to koniec..zaryzykowac...jesli bedzie dalej unikac rozmowy zaczepie ja jednego dnia po zajeciach i powiem tyle, ze skoro nie chcesz rozmawiac, to pozostaje mi sie pozegnac i zyczyc szczescia... pozniej kwiaty, list i...cisza, starac sie zapomniec i odkochac, dac jej jakis czas, ale nieokreslony, jesli sie pospieszysz zanim bede czekal, to damy rade, a jesli nie to przykro mi..:( jakie to trudne bedzie:( Koszyczku! Ty juz jestes tak daleko z gojeniem ran, a dalej masz chwile zwatpienia...to ile ja bede sie leczyl?! bede musial znalezc nowy obiekt westchnien...to chyba najlepsze lekarstwo!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek czeka cie meska decyjza musisz ja podjac bo inaczje bedziesz tkwił w tym zawieszeniu a zycie przeciez toczy sie dalej.. oj bedzie ale dasz rade :) chwila zwatpienia ale nie taka ze chciała bym wrocic czy cos podobnego ......poprostu dzis mam taki dzien ze cos trudno mi sie mysli moze jakas mysl wrociła ale wiem ze dam sobie z tym rade moze dlatego ze dzis jestem sama i mysli sie kraza ...... i do tego widze go na gg to tym bardziej:( ale poradze sobie bo chce byc jeszcze szczesliwa naprawde i chce zeby mnie ktos pokochał tak mocno jak ja pokocham jego....... moze i klin klinem jest dobry .......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jej cos napisac w zwiazku z moimi potrzebami:) moze troche zaniepokoje? musimy dac rade, bo moze jednak to prawdziwe szczescie gdzies na nas czeka?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze nie(5 smskow jej wyslalem, takich ostrzejszych)..wczesniej, ze: nie ma sensu tego rozpamietywac i rozstrzasac, gdy zapytalem czy mysli o mnie choc odrobinke jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nielze bedzie czytała i analizowała co tu wymyslec ;) pewnie ze odpisze ze mysli ..... bo inaczej by chciała skonczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek wiem ze to strasznie boli i te oczka pelne łez ale musisz to przejsc teraz moze byc juz tyko lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nastawiony, ze to juz koniec...ale chce to uslyszec w 4 oczy! a dla niej to bedzie straszne trudne...dla mnie tez, ale nie ma na co czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie, to ja musialem wszystko od niej wyciagac..ze to juz nie przerwa, ze jej przeszlo..ze poznala kogos itp. sama nie ma odwagi i szczerosci! a co dopiero w 4 oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dopiero bedzie jaksie spotkacie ale dlaczego tak jej brakuje odwagi zeby to powiedziec czyzby chciala miec tzw tylna furtke na przyszłosc??? uwazam ze dasz sobie rade bezie trudno ale to samo zycie ........ co cie nie zabije......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co z ta furtka! wiedzialem i zgodzilem sie zebysmy poznawali nowych ludzi, takie studenckie szalenstwo..ale nie moim kosztem!!! chcialbym to wszystko wiedziec, co tak naprawde sie stalo! ale byc moze pozostanie tylko..do widzenia i dziekuje! ja tylko chcialem ja kochac...czy to tak duzo?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany chmurek wiadac dla niej to nie ma zanczenia twoje uczucie..... a furtka zeby moc wrocic jak bedzie chciała wiesz ciekawa jestem jak ona by sie zachowywała gdybysty zaczoł sie z kim pokazywac tak jak ona ..jak by nato reagowała bo jak do tej pory to robi co chce a ty wiernie czekasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak pisalismy o tym co slychac i takie tam..napisalem jej o dobrych duszyczkach, ktore mi pomagaja w trudnych chwilach:) zainteresowala sie:" a co to za duszyczki?":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek napisz koniecznie co ci odpowiedziała ona moze i nie zasneła ale ja powli zasypiam i udaje sie do mojego łozka:) a tobie zycze spokojnej nocy ;)oby taka była i miłych snow a na dobranoc masz ode mnie 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za buziaka:) zycze kolorowych snow!! napisze, jak nie dzisiaj, to jutro.. papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! chmurek tak myslałam ze nie odpowie:( ale cały czas ci pokazuje ze nie chce nawet rozmowy moze dla niej juz sie wszytsko skonczyło i nie ma o czym rozmawiac bo zamkneła ten rozdział....zycia z toba a wypompowany czujesz sie tylko przez tego smska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo przez wszystko..ciagle o niej mysle! wspomnienia..i to ze juz tego nie bedzie! jej zachowanie mnie dobija! nie mam sily walczyc za dwojga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×