Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość syrenka**
anulo Twoj byly tez sie tak zachowuje? niczym pies ogrodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moj problem, hm... nigdy nie jest łatwo... ale jak mówiłem... gruba kreska i trwać, czekać, czas leczy rany ale wiele osób lubi je rozdrapywać, u jednych trwa to krócej u innych dłużej, blizna zawsze zostaje... ale wydaje mi się że warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
tak własnie . tak ona zachowuje sie jak pies ogrodnika , a ja zawsze mam dla niego wytłumaczenie, bo kiedys przezył ciezkie chwile.....po rozstaniu z kobieta....czasmi jestem zła na niego bo skoro został tak zraniony ...i wie jak to boli to po co rani innych.....niestety mam tez tak ze go w gruncie rzezcy rozumiem...ze boi sie zaangazowac ze zostanie znowu odrzucony,,,,,moim zdaniem to jest juz pewnien rodzaj choroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
wiesz, moj ex tez zostal strasznie zraniony przez kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
wiesz czasmi jak czytam te historie to one sa prawie takie same......on został zraniony przez kogos a teraz sam rani.....i po co!!!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
wiesz czasem mysle ze on kocha ta swojabyla ktora go zranila, ze ja byalam tylko antidotum na bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ile minęło od jego przygody, do momentu gdy się z nim związałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
gdy go poznalam, to byl po zrwaniu pol roku, a z tamta panna tez byl pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko pytam, bo moze masz rację z tym antidotum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
ja tez czasmi mysle ze moze jeszcze cos czuje do byłej....:((((ale skoro tak to niech mi daj swiety spokoj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
dzisiejszy dzien jest jakis pechowy, ja mialam mysli samobojcze, a zkkumpela tez facet zerwal i tez mi pisze ze chce sie zabic... DOL TOTALNY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
syrenko nie smuc sie....na pewno nie sa warci faceci tego zeby miec nawet takie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zabić się? A co to zmieni? Szkoda Was, prędzej jakaś zemsta w odwecie choć myślę, ze to bez sensu, tacy ludzie sami na siebie kręcą bicz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
mam dla kogo zyc, mam mame, ktora mnie kocha i ktora byla ze mna w najgorszych momentach, dzieki niej zyje, bo dawala i kazywala mi jesc, kiedy ja plakalam dniami i nocami , wspieral mnie i dodawla mi otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
= sorki ze pytam ale ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie, umiecie się docenic, miło się gawędziło ale pora zmykać, powodzenia! Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
jak moj byly ehhhhh papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...przestan wspominac, wez się za siebie, nie wszyscy faceci są tacy sami, powodzenia! Papapa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka**
no dobra dobra, czas sie pouczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
no i poszli wszyscy....nie idzciee:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
zrobilam to! napisalam mu ze nie chce zeby wracal, ze to koniec, ze mam tego dosc, ze ma mi dac spokoj.... na razie jest ok, ulzylo mi, zobaczymy co bedzie, boje sie ze bede miec kryzys i pozaluje tego co zrobilam, ale z drugiej strony to przeciez gdyby mnie kochal, to juz dawno przyjechal by do mnie zkwiatami(jak kiedys) i blagal o powrot... no coz musze przestac zyc wspomneniami, 1 rok juz stracilam, nie moge sobie pozwolic na kolejna strate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
dziekuje! po prostu przejrzalam na oczy, jestem mloda, w miare fajna dziewczyna i nie pozwole na takie traktowanie! chcialabym zeby mi nic nie odpisal, wtedy zobaczylabym ze mnie nie kocha i nie jest mnie wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialbym juz na stowe wiedziec, ze moj Skarb mnie nie kocha... chce sie pozegnac i podziekowac..uszczesliwic ja puszczajac wolno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylena**
odpisal mi : OK.... CO ZA DUPEK! podjelam sluszna decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, udalo Ci sie! jestes wolna... a ja mam znowu kryzys...nie przypuszczalem, ze milosc moze tak bolec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich:) widze ze nas wiecej z dnia dzin tych cierpiacych.... sylena dobrze zrobiłas teraz sie przekonasz dopiero czy jemu zalezało i jak bardzo ktos gdzie napisał cos takiego jesli kochasz pusc wolno jesli wroci bedzie twoje to dotyczy nas wszystkich prawie jesli to prawdziwe uczucie to przetrwa jesli nie trzeba zyc dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek------> a z toba co sie dzieje ??? ustaliłes juz chociaz termin kiedy sie spotkacie czy nadal czekasz na jej ruch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×