Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość ten co wierzył...
koszyczek niebył przyjemny... jakieś chore jazdy!!! ale wiem że chodziło o nią... staram się niemyśleć ale w nocy działa podświadomość... cztery lata to długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
właśnie słucham Zetki tak muzyka mnie uwalnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czego słucham bo sie właczyłam i nie wiem ;) hmm zdradzisz wiek?? prawie wszytskich tu pytałam o wiek lubie wiedziec z kim rozmawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
Witam wszystkich bardzo serdecznie.....niedziela wreszcie prawie mineła, jakos od jakiegos czasu nie lubie wolnych dni...chyba za duzo czasu na rozmyslanie.....i wspomnienia...wiec bardzo sie ciesze ze juz konczy sie ten weekend...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co kocha jeszcze
witam... mogę się przykleić tutaj mam podobny problem. Jestem facetem i nie mam z kim pogadać. Ja ją straciłem kilka dni temu, byłem z nią 5 lat, miały być zaręczyny i kiszka.Powiedziała że zakochała się w innym a do mnie nic nie czuje. Swiat mi się zawalił, miałem tylko ją. Jestem w tej chwili robotem który chodzi do pracy je i nie śpi bo nie może. Nie wiem co się stało, błagałem, prosiłem, jak dureń. Cały czas ją kocham i chociaż posprzątałem rzeczy po niej to wspomnienia mnie pogrążają. 30 na karku i mi się nie chce budować tego wszystkiego od nowa, ale z drugiej strony samotność mnie przeraża. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
koszyczek tak :) niemam nic do ukrycia mam 27 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
znomu zetka :) Jean MIchele Jarre :) to co lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co kocha-----> tu zawsze mozesz sie wygadac jak nie masz do kogo jesli złapie cie narot wspomnien łzy wstap i sie wygadaj podziel sie z innymi to pomaga i lzej sie troce robi ze nie dusi sie tego w sobie :) u ciebie to calkiem nowa sprawa u mnie tez tak miała byc tylko ze ja byłam krocej ale chyba czas o niczym nie swiadczy wazne przeciez sa uczucia jakie sie zywiło do tej osoby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anula------->ja tez nie lubiłam wolnych dni jeszcze do tej pory calkiem nie polubiłam ale szukałam sobie zjaecia zawsze jakiegos i skutkuje:) ten co wierzył ------> a u mnie teraz wilki :) tego samego słuchamy???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
ten co kocha jeszcze.....pewnie ze mozesz dołaczyc.....nawet musisz....wygadasz sie tzn wypiszesz wyrzucisz z siebie pewne mysle a na pewno odrobike Ci ulzy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
dzis jakos zleciała mi niedziela, poszłam za zakupy , potem pojezdziłam autem....obejrzałam Epoke lodowcowa 2....(swietna jest:)))))a teraz poijam herbatke z cytrynka i jednym okiem ogladam taniec z gwiazdami a drugim jestem z Wami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
ten co kocha... Witam kolego... Daję męskie ramię... :) do pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
znowu zetka POsłuchajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co kocha jeszcze
dziekuje za słowa otuchy dla koszyczka i anuli. Jestem totalnie rozbity i nie wiem co mam robić na niczym się nie mogę skupić. najgorsze ze wszystko mi ją przypomina i tak dużo czasu, który poświęcałem jej. Nic mnie nie bawi nawet hobby. mówiła że zadzwoni i nie zadzwoniła a ja czekam jak idiota. twierdzi że raczej się jej nowy związek nie ułoży ale brnie w niego i nie wie dlaczego. powiedziałem iż poczekam a ona że nie warto.Załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
drogi kolego ten co jeszcze kocha......wiem co czujesz a włąsciwie jesetem w stanie sobie wyobrazic,....bo znam chłopaka ktorego dziewczyna zostawiła po 5 latch,,,......on takze z wielu rzeczyu zrezygnował dla niej...min. z wymarzionych studiów...i nagle jednego dnia powiedział konic...nawet nie potrfiła mu o tym powiedziec wprost.....starsznie cierpiła , wszystko zawaliło mu sie...jedyna ucieczka była praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co kocha jeszcze
ten co wierzył... dzieki we dwójkę raźniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
probował kazda wolna chilwe sonbie zajac.....hobby, praca, pracac.praca. jazda na rowerze dosłowie wszystko byle nie miec czasu na rozmyslanie.....Twoje rany sa bardzo swierze ....ale na pewno z czaem ten bol złagodnieje...wiem wiem ze tak sie tylko łatwo mowi ale naprawde troszke czasu potrzeba zanim przestanie az tak bolec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co kocha jeszcze------>nie zmienisz tego tak szybko tym bardziej ze twoje uczucie do niej jest jeszcze bardzo silne a ty sam nie wyrazasz checi zapomnienia o niej ..........dopiero po jakims czasie przychodza przemyslenia zaduma nad tym co dalej jak zyc bez tej osoby bo przeciez zycie toczy sie dalej ......... widzisz czekasz bo ja kochasz ale moim zdaniem chyba nie warto nawet na tym forum znajdziesz podobny przykład chłopaka ktorego zostawiła dziewczyna a on sie wciaz łudził i czekał tylko po to zeby mu powiedziała ze to koniec musisz torche to sobie poukładac w głowce na spokojnie mniej o niej myslec bo bedziesz bardzo tesknił i kazy monent bedzie ci ja przypominał ........i tak jak mowiłam to juz wczoraj chyba ze czesto idealizujemy ta druga osobe co odchodzi do tego stopinia ze winimy siebie tylko i cierpimy podwojnie wtedy a jesli odeszła to znaczy ze cos sie skonczyło i tzreba zyc dalej...............jesli odeszła do innego wiedzac ze to nie rokuje na przyszłosc to znak ze nie kochała cie naprawde albo uczucie sie w niej wypaliło....wolałbys zeby wrociła hmm z litosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Koszyczek a jak TOBIE Koszyczku minął dzionkek..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co kocha jeszcze
najgorsze czego się obawiam to samotności. strasznie się wyalienowałem z otoczenia gdyż kazda wolną chwilę poświęcałem jej, weekendy wyjazd do niej(500km) codzienne telefony, sms-y a teraz jedna wielka pustka z którą nie mogę sobie poradzić. w pracy mam tyle czasu, że myślę o niej i o tym wszystkim. Jak tu zasnąć dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien dzis był taki sobie nic szczegolnego zwykła niedziela :) ale bez smutku i łez ktore juz dawno zakopałam ;) wiecie na co mam ochote chetnie bym potanczyła :Dtylko nie ma z kim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co kocha jeszcze----->włąsnie zapomniałam o tym napisac ze czesto ludzie jak sie rozstaja to boja sie własnie tej samotnosci ..........bo sie zbyt mocno zaangazawoli dla drugiej osoby.. nie łam sie powoli wyjdziesz do ludzi kwestja czasu ja tez to włąsnie robie bo cały swoj czas poswiecałam jemu a jak sie rozstałam to nie miałam komu nawet tego powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
a ja byłem dziś z kumplami na giełdzie samochodowej... i byłem swoim żywiole... CZyli to co tygryski lubią najbardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co kocha jeszcze
koszyczek-->masz rację, tylko kiedy nie mam siły na nic. Dobrze, żu tutaj mogę posiedzieć wsród was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
koszyczek pojechaliśmy po auto do 5 tyś zł ale niewiele było w tej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co kocha jeszcze------> przeciez to niewiele czasu dopiero wiec skad masz miec siłe ja czułam sie wypalona wrecz ale mija mi :) posiedzic mozesz i poudzielac sie rowniez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co wierzył-------> a jaki chcielibyscie najchetniej kupic? podobno w komisach jest mnostwo samochodow i to po nizych cenach czy to bujda nowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Koszyczek chcieliśmy kupić golfa II takiemu młodziutkiemu kierwocy (18 latek ;) ) prawdę mówięc bratu mojego kolegi, niech się wprawia.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×