Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

hehe, mniej konkurencji Zuzanno!!! ;) Tylko musze sobie zalatwic na szybko podciagniecie biustu, bo chyba sie potkne jak na scene bede wychodzila ;) No i rzeczywiscie ominelam (nieintencjonalnie) gratulacje dla podwojnej PANI FlyFly :D 😘 Czekam na Lukasza ktory pojechal (oczywiscie taksowka) na lotnisko odebrac Ciocie nianie Ewe! no, wraca wszystko do normalnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje FlyFly z okazji zamazpojscia :) Gratulacje Mamo E z okazji rozpoczecia nowej pracy:) Malgorzatko - no musimy sie spotkac - ale jak wiesz - najwczesniej dopiero w maju :) Ola wyglada oki - ale na spacer jeszcze sie nie zdecyduje (mimo pieknej pogody) - bo niestety kaszle jeszcze dosc mocno (zwlaszcza po nocy)...choc glos juz dziala w pelni ;) Wlasnie posprzatalam troche i ugotowalam zupke na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc mamuski. Dzieki Zuzanna za zainteresowanie. Ta firma to na pewno Sachababay, no ale skoro zadna z Was ne uzywala takiego laktatora, to zdaje sie bede krolikiem doswiadczalnym. Mam tylko jedno pytanie: na co mam zwrocic uwage kupujac ten produkt? Tzn. jak go juz kupie i rozpakuje, to moge go zwrocic, ale nie wiem, co jest najwazniejsze (zakladajac, ze go nie wyprobuje na piersi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Okruch - znalazlam na ebay ten Twoj wynalazek - cena buy it now - 24 L. Elektryczny. NOwy. Malo szczegolow podano. Wazne zeby mozna bylo regulowac sile ssania, kielich nie moze byc za maly tzn tylko na brodawke i otoczke (mowie o standardowej otoczce :-) ), dobrze zeby mial kilka butelek w zalaczniku, najlepiej roznej wielkosci. No nie wiem co jeszcze. Ja np doradzalabym kupic wszystko jednej firmy tzn butelki, laktator i sterylizator. Wszystko do siebie pasuje, butelki mieszcza sie w sterylizatorze, mozesz je zamiennie uzywac do laktatora. Ja polecam Avent. ...ale jesli mozesz Sachababy kupic za grosze to bierz, przeciez moze sie okazac ze nie bedziesz go w ogole potrzebowac :-) MamaE - moje piersi szczesliwie nie ucierpialy, ale brzuch mnie wkurza strasznie. Nawet wciagnac go sie nie da. Na dlugo tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upa upa waka waka
a kto to? hihihi, ja!!!! ciekawe czy zgadniecie? ide spac bo glupoty juz godom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola! Zuzanno, ja brzuch jeszcze mam!!! no ale to tylko moja wina. Niestety, brzyszki trza robic, nic innego nie pomaga (sciaganie gorsetem tez pomaga). No i jak kiedys Agaga fajnie powiedziala (ktora tez bardzo pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze kiedys do nas trafi) najlepszy sposob na zgybienie brzucha to MZ, czyli Mniej Zrec ;) Malgorzatko, sekret suksesu? dlugie blond wlosy, krotkie spodniczki i wysokie obcasy ;) sama nie wiem kochana, najwazniejsze to chyba wiara we wlasne mozliwosci i rzucanie sie w zywiol wydarzen. No ale to temat na rozmowe jak sie spotkamy w realu ;) czesc kwiatuszki, spijcie dobrze! Ja skladam leb na poduche 😴 p.s. acha, bylam u fryzjera, wlosy jakos dziwnie staja sie coraz krotsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam witam
dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Zuzanna, dzieki za instrukcje. Ta firma tez ma sterylizatory (przynajmniej sa na ebay-u), tylko nie wiem co z butelkami. Na razie kupie laktator i zobacze, co to w ogole jest (najwyzej oddam albo pozniej sprzedam). Zycze wszystkim milego weekendu (zapowiada sie piekna pogoda) i pozdrowienia dla Sztefki-zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Cicho tutaj nic sie nie dzieje:(:( Przesylamy dla Szteki buziaki i cieple mysli calym sercem😘 Czekamy na dobre wiadomosci:):) Piekna pogoda mamy pewnie zajete z maluchami na spacerach trzeba korzystac ile wlezie. My jutro na basen idziemy maly uwielbia niech pomoczy tylek w glebokiej wodzie:):) Hej hej dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po bardzo dlugiej przerwie :) Pochwale sie wam,ze 16 czerwca wylatuje z dziecmi do meza :) Na stale juz :) ciesze sie,bo wkoncu rodzinka w komplecie bedzie :) Pozdrawiam was wszytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly jak wyglada taki ekwipunek na basen z maluchem? Jakies specjalne pieluchy, inne sprzety? Byliscie juz wczesneij czy to pierwszy raz? Podoba sie malemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Natka ciesze sie bardzo😘 Malgorzatka specjalne pampersy na basen kupisz bez problemu w kazdym sklepie juz badz na basenie. My jezdzimy do nowo otwartego osrodka i maja tam rozne zabawki dla maluchow w wodzie z materacami plywakami i takim tam atrakcjami .Malemu sie bardzo podoba woda ciepla tak ,ze nie ma obawy ,ze dziecku bedzie zimno i temperatura w tym pomieszczeniu bardzo wysoka jak wychodzisz to malucha nie telepie. Dobrze sparawdzic ,aby basen byl ozowany ,a nie chlorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesccc
biedulki co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
... jakos leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Mam taki problem, chciałabym juz przestać karmic piersią, bo już chcę przejść na jakąś dietkę a karmienie to uniemożliwia. Moje dziecko ma 8 i pół miesiąca. Czy mam podawać jakkąś mieszankę mleczną? czy lekarz ewentualnie będzie umiał mi doradzić. Moje dziecko nie chce jeść zupek, pić wody, herbatek, soczków. Je tylko deserki hippa i moje mleczko. Jaka mieszanka mleczna może byc odpowiednia dla takiego maluszka? Będę wdzieczna za rady Grubas jestem i już się muszę za siebie wziąć Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Udalo mi sie dopasc komp :D Flyfly - GRATULACJE ponowne- czy taka podwojna przysiega to sie jakos bardziej liczy ???? Na temat cytrusow mam zdanie dokladnie takie samo, nie pisalam bo szkoda rozlewac niepozytywne (bardzo) wibracje na sieci :) Zuzanna - ja brzucho mam okropne :( Najgorsze ze przy dwojce nie mam jak sie wyrwac na zajecia/basen (za pozno jestem wolna) (nawet zrezygnowalam z czlonkowstwa, po cholere placic :( ) wiec czarno widze zgubienie tej cholernej oponki :( A na punkcie plaskiego brzucha to mam obsesje :( Co do planow podroznych - do Londynu chetnie sie wybore, nie ma problemu, tylko uzgodnic termin trzeba :) Na polnoc poki co sie nie wybieramy, przykro mi Zuzanna :( ale moze jakos blizej wakacji nas poniesie w Lake District np :) Mama E - brzmi rewelacyjnie - opis Twojej pracy oczywiscie - super ze tak Ci sie podoba (mam nadzieje ze nieustajaco) Okruch - niestety z laktatorem to jest tak, ze zobacysz czy Ci odpowiada dopiero jak zaczniesz uzywac :( 24L za niesprawdzony bym nie dala, wolalabym doplacic drugie tyle i kupic jakiejs znanej firmy. Warto zainwestowac w taki ktory ma regulowana sile ssania i jakies dodatkowe mechanizmy stymulujace - pulsujaca nakladke np, bo wtedy lepiej pobudza wyplyw mleka - wiem ze Avent i Boots takie maja. Co do osprzetu innego - wazna jest dostepnosc buteleczek ktore mozna stosowac wymiennie (tu Boots odpada, bo idiotycznie jego butelki do laktatora nie pasuja :( i trzeba sie gimnastykowac z przelewaniem). Ale moze warto mimo wszystko poczekac az bedziesz wiedziec czy on Ci sie w ogole przyda? Sama pisalam ze warto miec wczesniej, ale wlasnei po raz drugi sie okazalo ze niekoniecznie mi jest w ogole potrzebny, wiec odwoluje... OK, mam nadzieje ze nikogo nie pominelam???? Wszystkie Panie serdecznei pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie pominelam :) Nata - super, czekamy :) Malgorzatka - dobrze jest miec szlafroczek albo recznik z kapturkiem, maluchy sie dosc szybko jednak wychladzaja w wodzie, i wtedy milo jest je owinac w ciepla frote zanim porzadnie wytrzesz, wysuszysz i przebierzesz. Ja zawsze biore tez soczek + batonik dla Mieszka, bo po basenie zawsze jest glodny jak wilk. No i pozwala to posiedziec w spokoju i ochlonac przed wyjsciem :) Agatka- tak, trzeba podawac mieszanke, maluch jest jeszcze za maly na krowie mleko. Jaka - chyba wszystko jedno, jesli nie ma uczulen, ale pewnie lekarz albo health visitor Ci podpowie jaki i jak podawac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za zyczenia nie podziekowalam :(:( Dziekuje bardzo:):) Znaczenia nie ma waznego Szanta tak bardzo moze dla mnie ,maz bardzo chcial ,a okazja byla swietna wiec skorzystalismy powiem szczerze.Maly byl na slubie u swoich staruszkow pewnie bedzie mial fajny ubaw kiedys my wspominamy milo :):) My juz po basenie dzisiejszym maly wymoczyl sie porzadnie padl na dobranoc szybciutko ojjjj mam nadzieje ,ze do rana krolewicz pospi. Szanta ,a ty kiedy wracasz do nas??????????Pogoda super dzisiaj mozna bylo sie opalac na golasa istna Hiszpania wiecej juz chyba nie musze zachecac:):P:):P Milego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Flyfly ze na strazy topiku jestes dzis wieczor :) Wracamy w ten piatek, tzn zaczynamy nasza Odyseje II - w niedziele planujemy juz byc na wlasnych smieciach :) I mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki 16 czerwca czekajcie na mnie z transparentam,i,balonikami :):):):):) Lece z Gdanska do Londynu Stansted,troche daleko bede miala,ale dalsza droge do naszego domku bedziemypokonywac autem :) FLYFLY🌻 dzieki za meila :) Dzis ide do dentysty trzymajcie kciuki :( wyjelam sobie plombe a myslalam,ze mi cos miedzy zabki weszlo i teraz mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiek333
Hej mamusie mój mąż jest od 5 miesięcy w Londynie, ja z synkiem dołączę do niego na przełomie czerwca i lipca nasz mały ma 14 miesiecy na długi weekend majowy lece do Londynu a małego zostawiam u siostry bo odstawiam go od cycusia troszkę się boję tego wyjazdu na stałe do Londynu i dlatego tu zajrzałam żeby jakąs życzliwą dusze znaleźć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Nusia tutaj same zyczliwe dusze sa na tym topiku:):):P:Pnp.Ja :):) Dyzurny FLYFLY jest na posterunku . Szanta pogode zamawiam juz na cale lato no mam nadzieje ,ze przynajmniej utrzyma sie do konca tego tygodnia :):) Natka no mam nadzieje ,ze jakos sioe spotkamy w realu kiedys :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
czesc dziewczyny,pozdrawiam na poczatku i bardzo prosze abyscie mi cos doradzily bo zwariuje chyba,a mianowicie moj Kuba ma 3 miesiace,karmie go piersia i butla,wracam do pracy w maju a on jakby wiedzac co sie swieci nie chce jesc z butelki,urzadza takie cyrki ze hej,juz sie w tym wszystkim pogubilam,od kilku dni nie wiem ile zjada,czy jest najedzony,bo marudzi ale to moze od zabkow bo chyba sie zaczelo,jestem po romowie ze swoja przelozona i wracam 15.05.mialbym pracowac 18godz tyg,ale jak jak dalej bedzie to nie wiem co zrobie,z drugiej strony nie chce mi sie wracac ale boje sie ze sobie finansowo nie damy rady bo zjadaja nas koszty utrzymania -dom+rachunki-1000£.No i chyba lapie dola........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akita ja karmilam mala piersia i czasem butelka i tez przezylam bunt na butle. Wszsycy mi mowili ze jak bedzie bardzo glodna to i z butli zje. wrzask byl nie z tej ziemi. Mi bardzo na tym nie zalezalo, bo i tak bylam w domu i po prostu odpuscilam. To bylo mniej wiecej jak mala miala 4 miesiace. Teraz ma 7 i umie pic z butli jak trzeba. Przyszlo z czasem. Wcale jej do niej nie przekonywalam, pije z tomme tippe (jakos tak sie pisze) ktora jest upodobniona troszke do piersi. Sprobuj tez czy przypadkiem nie da sie bobo przechytrzyc i podac butelki jak spi a wiesz ze zaraz sie obudzi glodniutkie. Rozumiem twoje rozterki zwiazane z powrotem do pracy bo mam dokladnie ten sam problem. Zycze powodzenia z niemowleca przekornoscia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!!🌼 Dawno mnie nie bylo wiec nie jestm w temacie lae postaram sie nadrobic!!! Ja mojego obecnie oduczam spac na rekach bo juz kregoslup mni boli!!!klade go do lozeczka wlaczam karuzelke i ide na dol!!!teraz spi zobaczymy jak dlugo i na ile to poskutkuje!!!! A co u Sztefki?? pozdrawiam serdecznie i zycza wszystkim milego dnia!!!😘 GRATULACJY FLYFLY!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 w srode nastepne szczepienie ciekawe co to bedzie??!! a w piatek ja do lekarza-mam nadzieje ze to ytlko brak jakiegos pierwiastka lub oslabienie organizmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
Malgorzatka26 dzieki za pocieszenie,mam nadzeje ze tak bedzie,mam te same butelki,sa bardzo dobre,a przed chwila wrocilam z apteki z czopkami przeciwbolowymi dla malego i robie eksperyment,nie chce doustnie calpolu to sprobuje z drugiej strony,bo pcha rece do buzi jakby zabkowal,moze wlasnie dlatego nie chce butli,juz sama nie wiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki szanta za odzew. małgorzatka26 jaką Ty dajesz mieszankę?, bo widzę,że dzieciątka mamy w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka ja nadal karmie mala piersia, ale czasem np do kaszki daje jej aptimil 2 dla bardziej glodnych dzieci, to w maych kartonikach gotowe do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×