Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

FLYFLY🌻 Wczoraj rozmawialo mi sie z Toba,jakbysmy sie znaly kupe lat :) Milo bylo cie uslyszec wkoncu :) Dziekuje jeszcze raz za cenne wskazowki :) Dzis ide zapisac sie do lekarza i do jobcenter na zasilek. Milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Na nic nie mam czasu. Mala marudzi chyba na zeby, chlopcy wyciagaja mnie na pilke i jeszcze ucze sie jezdzic samochodem. Niedlugo mam egzamin i mam nadzieje, ze zdaze sie tego wszystkiego nauczyc. Chcialabym wziac wiecej godzin z instruktorem ale to jest cholernie drogie bo 18 funtow za godzinke takze pozostaje mi jazda wlasnym samochodem razem z mezem... Czekam z niecierpliwoscia na paszport dla Emilki i powoli planujemy wyjazd do Polski bo babcie i dziadkowie nie moga sie doczekac kiedy zobacza mala. Ja zreszta tez chcialabym sie pochwalic moim szkrabem. Wybieramy sie samochodem i troche sie boje bo to dluuuga droga ale mysle, ze moja niusia dobrze to zniesie. Pozdrawiam, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E - no to mamy ze soba cs wspolnego :) Wojtek wczoraj tez tesknym wzrokiem wodzil za laptopem, ale pskudna tyranica zaprzegla go w wir rodzinnych wydarzen :) Nata - niezla akcja z tym lotem :D a mialyscie kobiyki taka okazje sobie pogadac :) To jak ju jests w Londynie, to jak rozumiem wybierzesz sie 24 z dzieciakami do Regent\'s park???? wybaczcie literowki ale pewna mala pszczolka mi pomaga do was pisac...hm...nozka (odnozem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta 🌻 Z wielka checia,ale my tylko wyladowalismy w Londynie pozniej autem do Gloucester dobre 2 h jazdy autem :) Ale nie mowie ,ze nigdy sie nie spotkamy. Juz dostalam zaproszenie,ale jak sie troche zaklimatyzujemy to zrobimy sobie mala rundke,przejazdzke z mezem :)i dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, Nata, takie podejscie mi sie podoba :D Zycze szybkiego zadomowienia sie zatem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobryyyy..... Kurcze Aska ty uwazaj na siebie bo co ja bede miala potem z tesciowej dla Adasia????:P:P:P Szanta ty farmie my na truskawkach wczoraj malego mozna bylo od razu kapac po powrocie siedzial jadl i rozwalal na sobie grzadki cale jego jak go sprzedawca potem zobaczyl to rece zalamal bo nie poznal:P:P Koszul;ka i reszta chyba juz nie do uratowania ,a przyjemnosci . No ja wczoraj zylam truskawkami ,a potem pol nocy do kibelka latalam :):(:......... Na spotkanie mam nadzieje ,ze pogoda sie poprawi bo widze Adasia na kolanach juz w blocie:P:P Lece pracowac nie ma wyboruuuuuu.. A nianie odddam za darmo jak ktos chce.....stalowe moje nerwy juz bardzo oslably ,a psychika mi juz chyba coraz bardziej siada normalnie pierdolca z baba dostane:P:P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly- widze ze Adas umie czerpac radosc z zycia :D ze sie tak wyraze metaforycznie - pelnymi garsciami ❤️ Jesli Cie to podniesie na duchu, my bez truskawek a tez noc w kibelku, wiec nie masz co sobie wyrzutow robic :) A co z Ta niania? Ja nie chce, swoje juz z nianiami przecierpialam, widac kazdy musi, ale ciekawosc zzera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
czesc kochane mamuski jestem tu nowa miszkam w birmingham nie pracuje mam dwie sliczne coreczki natalie ma 3.5i nicole 5 miesiecy moze ktoras mieszka w poblizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
to znow ja chetnie poznalabym jakies mamy z dziecmi ktore czasem by chetnie sie spotkaly bo szczerze muwiac brakuje mi towarzystwa u nas w kolicy malo polakuw pozdrawiam ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efik27 - ja jestem z Coventry, kolo Birmingham, a malgorzatka z Tamworth (tez kolo Birmingham) - niestety do tej nie udalo nam sie spotkac (a miedzy naszymi dziecmi jest roznica tylko 3 tyg.). Malgorzatka juz wrocila do pracy, a ja jutro zaczynam - wiec niestety na spotkania pozostanie jeszcze mniej czasu niz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
szkoda ja jeszcze posiedze w domu nicola ma dopiero pol roku ale nie j est zle tylko nie mam kolezanki bo wszyscy gonia za pieniedz mi sory za byki spieszylam sie bo nicola sie obudzila pa zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braga
Hej Babeczki Meza odebralam calego i zdrowego a nawet 1 kg utyl na wlasnych obiadkach. Dzisiaj zazyczyl sobie placki ziemniaczane i sam scieral ziemniaki naczynia umyl. Jestem pod wrazeniem zmian Anglia sluzy niektorym mezczyzna. Mamy wynajeta chatke na Stratford ale moj maz pamieta tylko liczbe sypialn i ewentualnie rozklad ale tez nie dokladnie. A mi sie marzy uszyc firanki i kupic meble. Niestety ze wszyskim musze poczekac do pazdziernika bo szcegoly to niestety nie jest domena panow, juz moja corcia ma lepsza do tego pamiec.ha ha ha Ostatnio moja mala rozbawila mnie do lez.... mowi mamusiu musisz teraz duzo jesc ja: a dlaczego kochanie?...bo bedziesz miec moze dzidziusia ja: kotku do dzidziusia potrzeba mamusi i tatusia (dziewczynki i chlopca) a wiesz kochanie tatus jest daleko ...a moze jednak mamusiu jakbys duzo jadla ?Ja kotku ale taty nie ma teraz...a dziadzius moze byc? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kiedy i gdzie sie spotykacie? Moze moglabym dolaczyc? Takze sie nudze i przydalaby mi sie jakas kolezanka z dzieckiem ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Felicity, efik i kto jeszcze z okolicy..moze urzadzimy sobie nasze wlasne spotkanie mam z Midlands? Felicity kiedy wracasz do pracy? ja odkad wrocilam mam wiecej czasu nawet jakos... wiecej energii i czasu wolnego... a wszystko dzieki mamie, bo ona mi baaardzo pomaga, a w pracy jest spoko i sie nie przemeczam. Na razie mam fajne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm Szanta ja bym mogla pisac do strony 150 na ten temat i pewnie bym sie nie wygadala 😭:(:(:( Moja niania nawet nie wiedziala ,ze Anglia to wyspa ,a co dalej to nie bede konczyc bo nie wypada:):) Tylko do 14 lipca i juz bedzie koniec...............................moja mama przyjezdza HURRAAAAAAAAAAAAA. Nie bede juz wiecej zazdroscic Malgorzatce:P:P:P Hmmmmmm dobry pomysl na dzidziusia dziecko wszystko potrafiiii:):):) Ja dalej zasuwam te truskawki niech sie dzieje wola nieba gdzie dzisiaj spedze noc nie wiadomo:):):) Adasiowi nic nie ma je i tylko piszczy to przynajmniej cieszy ,a mama moze schudnie:P:P Ide dalej co poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomozcie mi jak jest po angielsku zasilek dla bzrobotnych?Chce sie zarejestrowac a nie wiem jak im wytlumaczyc? Nawet przedstawiajac stosowne dokumenty drki E 303 nic nie czaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
czesc dziewczyny kolejny dzionek wstal ja dzisiaj posiedze w domciu bo moje dziewczynki podziebione a co do spotkania mam z midlans to bardzo chetnie tylok musimy sie tak umuwic aby nam wszystkim pasowalo kobitkimam pytanie nicola moja mlodsza corka w ogole nie chce jesc owocowych deserkow ma 5 miesiecy co mam zrobic bo sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Jak bylyscie w konsulacie po paszport, to musialyscie miec pelny czy skrocony odpis birth certificate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
zasilek dla bezrobotnych to DOLE. to be on the dole - pobierac zasilek to go on the dole-przejsc na zasilek zalatwiasz to w job center ja bylam w sprawie mojego tescia i bez problemu sie dogadalam wiec powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
ANUSIA 23 czy moglabys mi podac namiary na ten payroll office bo nie moge nigdzie znalesc dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braga
Sztefka trzymaj sie babeczko! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka79 🌻 Dziekuje,zobaczymy czy dzis cos zalatwie. Dzis zapisuje sie do szkoly jezykowej,bede sie uczyc heheheh na stare lata hehehhe jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane odpowiedzcie prosze, bo musze chyba biegiem zalatwiac pelny odpis a juz jutro mam wizyte w konsulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - biegusiem :) na szczescie powinni Ci to zalatwic od reki, koszt L3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenaa, Sztefka - szczegoly dot spotkania zdaje sie na poprzedniej stronie - ogolnie - ta niedziela, 14, regents park, przy wejsciu do Zoo. (Mama E - jedno to wejscie jest????) Flyfly - przeslij mi pliz zdjecia Twoje, bo Cie nie poznam!!!!!!!!! Efik - nie martw sie tymi owocami, to moze chwile zajac zanim dziecko polubi, zacznij moze od baby rice na tym samaym mleku ktore dziecko je, bedzie znajomy smak i latwiej malutka powinna przyjac. A u ans piekna pogoda - jakby ktos szukal slonca, zapraszam do Portsmouth! Sztefka - powodzenia w walce z zaborca, pokaz mu/jej gdzie raki zimuja Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapa Regent\'s Park http://www.royalparks.gov.uk/docs/park_maps/the_regents_park.pdf dokladne miejsce spotkania mozna jeszcze omowic :) Dziewczyny, nie bylo mnie wczoraj bo po pierwszym dniu pracy bylam po prostu padnieta - na dodatek znalazlam takego malego guza w gardle i tak sie wystraszylam ze zaraz objal mnie smutek i strach a i potem Mysz zle spala (chyba przez zabki). Dzisiaj tez zmeczona okropnie jestem. Sztefciu trzymaj sie i zobaczymy sie w niedziele! Nata, no zobacz jaki zbieg okolicznosci!!!! Nie wiem co powiedzialas w niedziele ale mnie tak ruszylo i juz wiedzialam ze ta dzielna kobieta ktora leciala sama z dwojka dzieci to Ty!!!! No na szczescie znalazlas dobre osoby (Lukasz zniosl ci tez walizke na dol ;) ) a co do obslugi to Lukasz musial mnie uspokajac bo ja przeciez zaczelam dogadywac stuardesom ze nic nie robia! przeciez to bylo takie zamieszanie a one nic tylko krzyczaly na wszystkich i to po angielsku! No ale lot zlecial szybko i spokojnie. No mielismy szczescie ze Mysz zaraz zasnela bo juz byla tak padnieta, potem musialam ja budzic na mleczko. Ale twoje dzieci tez dzielne bo ladnie sie zachowywaly, szczegolnie maluch byl spokojniutki a jeszcze w poczekalni poplakiwal troszke, prawda? no i masz racje, nasze szraby usmiechaly sie do siebie troszke, Adas moze byc zazdrosny ;) Spadam, bo praca wola, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalatwilam, jeszcze raz dzieki, nie wiem czemu sie tak w ostatniej chwili obudzilam z tymi papierami. Mam nadzieje, ze jutro w konsulacie wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobryyyyyyyyyyy....................... Szanta ,ale sie zmartwilam zdjecie mowisz Hmmmmmmmmmmmmmmm:):):) Ostatnia moja sesja z Adasiem w wannie na golasa:):):P To juz napewno mnie z nikim nie pomylisz:):):classic_cool: Napewno bedziesz slyszec po parku Adas nie wolno ,nie chodz tam,nie do buzi . Wysle ci cos wieczorkiem:):)😘 P.S nikomu nie pokarzesz bo bo udusze:P:P w niedziele:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×