Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

tetra, z takiego samego powodu jak napisała Ci SZanta-oznaczałoby to najazd na jedną z kobitek z dziećmi i wózkami co wymaga trochę miejsca i zapewniłoby robottę tej najechanej a do tego po co siedzieć z maluchami w domu jak można z nimi posiedzieć w parku, na powietrzu gdzie istnieje szansa że sobie będa błogo spały ja na razie nie mam szans na spotkanie z Wami ale mam nadzieję że Wasze spotkanie wypali i dojdzie do kolejnych, na które już się załapię w Polsce piękna pogoda ale podobno u Was paskudnie przesyłam więc duuuużo słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, rzeczywiscie pogoda paskudna, rano bylo slonce, popoludniu przemoklam do kosci (brrrrr) teraz sie uspokoilo. Mam nadzieje ze na nasze spotkanie pogoda sie ulaskawi troszke. A Tetra sie tak pyta bo zapewnie ma zamiar zaraz nam tu mowic ze takie biedne tu jestesmy ze nawet w domu przyjmowac nie mozemy ;) Ale to pewnie jakas osobka bezdzietna i bardzo niepraktyczna. Aneczka, Arnika to rzeczywiscie bardzo dobra rzecz i ja tez polecam! Co prawda nie dziala na zakarzenia ale na pewno bedzie pomocna na spuchniecie i siniaki. Ale poprawka, homeopatii sie nie ssa tylko wklada pod jezyk i czeka az samo sie rozpusci. Jutro jestem w Cambridge, jest tam ktos z nas? Bo jakby co to ta jedna, dwie godzinki moznaby sie spotkac ;) Ulus, swietnie ze coraz lepiej sie czujesz 🌻 mam nadzieje ze w miare odpoczywasz? Sztefciu, jak tam dzisiaj po wyjezdzie mamy? Szanta dostalas moje pytanko na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
dziewczyny ! -moj 4-ro miesieczny syn ma pierwszego zabka! YEAH! DOM ktory pomiescilby 5 babek z wozkami - hmmmmm - dziewczuny, czy ktoras mieszka w DOMU KULTURY? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Ulus - dzieki 🌼 To nie dla mnie informacje, moj maly paszport juz ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec roku zaczne starania o dziecko. Poczatkowo chcialam zajsc w przyszlym roku. Ostatnio mam obsesje wydaje mi sie ze wszyscy moi znajomi maja dzieci lub oczekuja na nie. malo tego wszystki te kobiety sa duzo mlodsze. Zastanawiam sie na co ja czekam? W czerwcu skoncze 29 lat mam fajnego faceta, mieszkamy w Uk wiec finansowo tez damy rade...tylko tak trudno sie swiadomie zdecydowac. czasami zazdroszcze dziewczyna ktore wpadly los wybral za nie i nie maja tych dylematow. Mam nadzieje ze nie bede miec problemow z zajsciem w ciaze ( 10 lat bralam tabletki) odstawilam w styczniu tego roku. Pozdrawiam wszystkie mamy rowniez te przyszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virtualio, zycze ci jak najszybciej \"wpadki\" ;) 🌻 Zuzanno, gratulacje malego gryzonia!!! no to czas kupic szczoteczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohohoho Zuzanna - a ja myslalam ze Majeczka bedzie pierwsza :) Gratulacje :D Tetra troll, cholera nie wyczilam :( czlowiek to jednak durny jest... Mama E - nie laczylam sie z gg jakis czas i chyba trolle zazarly, nie dostalam nic... Moze na maila wyslij??? wyglada na to ze koncowka czerwca najwiekszej ilosci kobitek pasuje, co do miejsca, proponuje Regents - w miare centralnie, a piekny jest :) Usciski wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regent\'s nam tez bardzo odpowiada, trzeba sprawdzic czy czasami nie ma jakiegos festiwalu pod koniec czerwca. Szanta, ok pytanko wysylam na maila chociaz ostatnio yahoo cos mi sie zacina :( aaa, bo ciagle zapominam - bardzo podoba mi sie twoja stopka! Sztefcia, chyba masz rece pelne bo cicho siedzisz? 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ten sudokrem to mam tym smarowac po ranie??? bo to jest tak trosze w srodku i nie wiem czy to mozna .... akurat dostalam probe tego kremu w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Aneczka -a ja ci radze niczym nie smarowac tylko trzymac rane w czystosci tzn przemywac! Zeby rana sie dobrze goila potrzebuje dostepu powietrza, jak zaczniesz smarowac i kombinowac moze sie zaczac paprac. Sudocrem uzywaj do dzieciecej dupci jesli nabawi sie odparzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanna tak tez wlasnie mysle ze skora musi oddychac.... dla tego pytam ale chyba zostane przy tym moczeniu i szarym mydle.... sama juz nie wiem... plakac mi sie chce jak ide do ubikacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Aneczka - a probowalas tak jak napisalam wczesniej - przechylic sie do przodu? Kiedy masz nastepna wizyte midwife? Poradz sie jej, niech obejrzy krocze czy czegos nie przeoczono, ostatecznie niech zaproponuje jakies srodki przeciwbolowe - jak wychodzilam ze szpitala dostalam dicloflex wlasnie na bole krocza. Z nastepna wizyta midwfe spyta czy chcesz zeby jeszcze do Ciebie przychodzila - powiedz ze tak - nawet jesli teraz wydaje Ci sie ze wszystko juz wiesz, jutro juz bedziesz miala 100 pytan :-) Maly uroczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Virtualia - ja wiem jaka to ciezka decyzja! Ciagle jakies ale. I ta odpowiedzialnosc. Jesli masz powaznego partnera i srodki finansowe - to rzeczywiscie pora podjac decyzje - przyjmuj juz kwas foliowy i zdaj sie na los nie uzywajac zabezpieczen - to chyba najmniej stresujaca proba poczecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka21!!! Gratulacje!!!Sliczny bobas!!! A jeli chodzi o krocze to saszetki TATUM ROSE sa dobrze!!!mozesz w nich moczyc pupcie pare razy dziennie!!! Czesto wietrz krocze np. jak Misio spi i nikogo nie ma w domu to poloz sie bez majteczek i polez troche ile sie da!!! Ja mialam cesarskie ciecie ale te rady dostalam od znajomego lekarza przed porodem!!!powodzonke!!! Dziewczyny maja racje niech polozna zobaczy krocze!!! Sztefciu zagladam codziennie na fotosik!!!Fajny Olus!!!juz spore Malenstwo!!!Jak dajesz rade bez mamy?Dziekna kobieto!❤️ Glowa do gory-ULOZY SIE!!! Mamusie Czekam na fotki od SIOBHAN, MAMY E, ZUZANNY 30, SZANTY, Madzik24(dawno Cie nie bylo). AGNIESZKA26, MALGORZATA i inne ktore chca sie pochwalic bobasami!!!❤️ Moj e-mail ulusik@tlen.pl!!! DOBRANOC KOBIETKI!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollllu hmmm zalosne......ale mysle ze nie chce mi sie z Toba dyskutowac witam kochane Dziś czeka mnie wizyta w family planing zobaczymy co wyjdzie ....troche sie boje, od rana jestem rozdrazniona a mala chyba to czuje i równiez mi doklada :) Uluś popoludniu przesle Ci moje zdjecia chyba ze chcesz to poprostu zajrzyj na www.fotosik.pl i szukaj joannawiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... paskudna pogoda dzisiaj.... :/ zuzanna: tak probowalam sie przechylac ale u mnie sie bardziej sprawdza do tylu :] dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.... Aneczka co ci moge poradzic z doswiadczenia woda do wanny siadasz zalatwiasz sie w wodzie jest to pewna forma lagodzenia tego nie przyjemnego szczypania .Tez jest to od razy forma pielegnacji czystosci wietrzyc i jeszcze raz iwetrzyc jak najwiecej. Z mojego przykrego doswideczenia po porodzie uwazaj czy ladnie sie wszystko goi i czy przypadkiem opuchlizna schodzi prawidlowo bo to jest wazne . Mowie od razy uczucie dyskomfortu moze utrzymywac sie bardzo dlugo i wymaga to niestety czasu nawet czasami miesiace. Powodzenia.......... fotki sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka przepraszam ,ze sie wtrace nie chce byc nachalna wedlug mnie maluszek ma za duzy smoczek na buzie moze tak wyszlo na zdjeciu moze ja to tak odebralam. Sorki nie odnierz mnie zle ,ale mam takie wrazenie.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
..tak Flyfly - zgadzam sie z Toba odnosnie smoczka - nie chcialam sie Aneczce wtracac ale skoro poruszylas temat......Aneczka, wszystko w tyn smoczku jest za duze i sam smok i jego otoczka - malutki ma nia zatkany nosek! Tak nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefcia no chlop Ci rosnie jak na drodzach poogladalam na fotosiku sliczne :):):) Malgorzatka jak tam Walia ..???????Moze sie spodobala i kobitka tam sie ostala . Ja jakbym mogla to jestem gotowa na przeprowdzke do Walii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) czy jest tu moze jakas kobietka z poludniowo- wschodniej Anglii (hrabstwo Kent )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly - nie wiem jak Malgorzatce ale nam Walia podobala sie szalenie. Ale chyba nie bardziej niz Dorset czy kornwalia. Ja to bym mogla tam od razu sie przeniesc :) Mama E - fajnie ze stopka Ci sie podoba, mnie wlasnie tez. gdzies to na sieci przeczytalam, i mysle sobie - kurcze, szczera prawda :D Marik - Siobhan zdaje sie jest z kent, chyba ze znowu cos pokrecilam i ja wyslalam na drugi koniec Anglii? Jesli tak, to Siobhan wybacz prosze :) Maya oprotestowala spanie na calego, no i co ja jej mam zrobic ???? :( Sama sobie winna jestem, ale czekam az ktos wymysli eliksir pozwalajacy funkcjonowac bez spania non stop, bo juz na samych hormonach nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z kent tyle ze daleka droga do niej :) ale dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze kogos tu poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kent troszke duzy…. ;) Ale tu na forum wszystkie jestesmy jak zza rogu :D Dzisiaj rano bylam w Cambridge i taaaaaka wielka szkoda ze pogoda taka do doopy bo fajnie by bylo sobie troche pochodzic po centrum :( Zebranie wydalo sie o wiele krotsze niz myslalam, no ale zimno i pada no to wrocilam do biura n ate kilka godzin :( Ale za 15 min wychodze do domciu i juz dzien troszke lepszy sie wydaje :D Musze przestac wkoncu marudzic na ta moja prace…. Na prace wogole ;) Alez leniuch ze mnie! Siobhan, odpisuje na maila (dzis wieczorem) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flyfly: wiem o tym smoczku zmienilam go na mniejszy... co prawda tamten jest tez dla dzieci od urodzenia ale jakos tak Matiemu nie podchodzil wiec kupilam te z aventu takie malutkie..... tamten mial doslownie jeden dzien.... balam sie zeby mu buzki nie odparzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC MAMUSIE!!! ALE TEN DZISIEJSZY DZIEN JEST DO \"DUSZY\"(LAGODNIE MOWIAC!!!) POGODA DOBIJAJACA TYLKO SIASC I PLAKAC!!! Caly czas mam problem z ta moja popieprzona Agencja mieszkaniowa-niemam juz do nich sily!!!Do tej pory nie naprawili tego co chcialam(powiedzialam ze nie zaplace za mieszkanie dopoki nie zrobia tej rynny bo wilgoc sie domu robi akurat w sypialni[czekam juz prawie miesiac i od kwietnia 15.04.07 skonczyla nam sie umowa] nie placilam za mieszkanie-byl ostatnio facet i obejrzaj to wszystko powiedzial ze jedzie po drabine i do tej pory go nie ma).jez nie wiem co mam robic!!!jak ide do Agencji to mowia ze to Landlord ma naprawic a Landlord nie odbiera telefonu!Masakra!!!WYPROWADZILIBYSMY SIE Z TEGO DOMU ALE NARAZIE BRAK FUNDUSZY NA DEPOZYT Z INNEJ AGENCJI!!!I TAK KWITNE I JUZ SIL MI BRAK!!! Dzis napisali mojemu mezowi ze jak nie zaplacimy do jutra to za dzien zwloki 25 funtow wiec poszlam i zaplacilam a oni ze o 4pm ktos przyjdzie naprawic wszystko i nikogo nie ma!!! Juz nie wiem co mam zrobic!!! Ach!!!smuce moze to porzez pogode!!! pozdrawiam!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Ulus - beznadziejna sprawa :-( Moze jednak ktos jeszcze dzisiaj przylezie? Domyslam sie ze w tej agencji tez musialas wplacic depozyt - moze uda sie tak zalatwic, ze depozyt bedzie przetransferowany z agencji do innej agencji? Szanta - to u was tez zabkowanie? A masc na dziasla lup calpol nie pomagaja? Dalej bidulka nie moze spac? O zgrozo - jak wypadaja mi wlosy!!!!!!!! A ze mam dlugie to sa wszedzie- nawet jak zmieniam malemu pieluche to kilka ma przyklejonych do tyleczka . Gdzie nie spojrze tam wlosy wisza, leza, plywaja, fruwaja. Bede lysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×