Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

No jest juz w Katowicach maz na swieta przylecial jakby co my w komplecie bedziemy:):) Szanta ma Maje i kurcze nareszcie🌻bo ja sie doczekac nie moglam. MamaE daj znac swojej HP przy okazji o problemach w nocy moze cos doradza mysle ,ze to taki okres teraz i musisz przeczekac:) U nas jest Sleeping Clinic nie wiem co doradzaja bo jak narazie nie mialam problemow z malym.No ja sie juz doczekac na mezusia nie moge maly nie spi cale popoludnie jakby wiedzial ,ze tato przyjedzie ,ale teraz juz pada na nos.Chyba musze go wykapac i do spania bo babcia lysa zostanie tak mu sie jej wlosy podobaja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jeszcze dodam mama dala malemu dzisaj ogorka kiszonego do ciumkania takiej radosci na buzi dawno nie widzialam jesuuuuuuu jak on go ciumkal.Potem go zgubil i tragedia ,ale ubawu mial na calego no i juz spadam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowny dzien dzisiaj! Maya w ramionach rodzicow, flyfly sciska meza :) dobra, ja spadam konczyc choinke to nareszcie swieta sie zrobia :D kissy kissy kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tak swiatecznie tutaj i cicho :) Dla wszystkich mamusiek i ich rodzin: Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli dużo śniegu napada. Od Asi i Evelyn 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel...” Owocnych refleksji nad faktem, Że Bóg stał się człowiekiem, Odtąd zawsze jest z nami. Jest z nami, gdy się cieszymy i płaczemy, Gdy pracujemy i odpoczywamy Ii nawet wtedy, gdy grzeszymy... Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia I błogosławionego Nowego Roku! _###_ ( \'o\' ) \\|/ ( ) | (____)_||_ Wesołych Świąt WASZA ASIULEK27 Z TYNKĄ I MEŻEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was i maleńka ❤️ M❤️A❤️J❤️Ę❤️ I gratuluje rodzicom 🌻 Jak milo ze nowa istotka juz jest w domku Szanciska :)pewno wiele radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dziewczyny zdrowych i radosnych Swiat. Pociechy z naszych maluchow i wszystkiego najlepszego. FLYFLY i ADAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat Dziewczyny!!!!!!!!!! Wielki edzieki za gratulacje, mala jest przecudowna, 3.15 kg, ale taki malenki z niej lilipucik, calkiem filigranowa :D Teraz spi slodko, nawet ssac nei chce, choc ssak z niej zawolany :D Flyfly - az sie spocilam ze strachu czytajac, ze Twoj maz na Heathrow!!!! Bardzos ie ciesze ze jeszcze w tym odcinku sie wyjasnilo i juz jestescie razem :) Malgorzatka- juz niedlugo bedziesz u swoich, zawsze razniej! Trzymaj sie cieplutko! Mama E - spijcie slodko, przekonaj jakos Ewelinke, ze na nocne zycie jakby troche za wczesnie???? Asiulek dzieki :) I za zyczenia gg tez :) Felicity - dziekuje :) Trzymam kciuki za rutyne, najlepsza sprawa pod sloncem! Szczegoly naszych przezyc po Swietach pewnie, same pozytywy ogolnie, mimo stu tysiecy obaw, a teraz - Zdrowych, Spokojnych, Rodzinnych, Pelnych milosci - i pieknie przezytych Switak Bozego Narodzenia zyczy Szanta z rodzinka ciut wieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Szanta sliczne te zdjecia jejku jaka malutka ta dzidziusia Twoja Majeczka :) sluchajcie jak to jest z tymi lotami z maluchami jak one znosza te loty? zastanawiam sie jak ta nasza bedzie to znosic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki!!! NIe było mnie dawno,ale mój pobyt w szpitalu nieco sie przeciągnął, to znowu wróciłam do domu dosłownie na chwilkę i znów do szpitala.Nie chcieli mi zrobić cesarki i zażądali papierów sprzed 32 lat! Moja mama niestety zgubiła dokumenty o dysplazji stawu biodrowego i musiałam ostro sie stawiac. Wkońcu pomogła mi inna lekarz i urodziłam swoją Oleńkę 19.12 o godzinie 9.46. Przez całą ciążę straszyli mnie że niunia jest o dużo za malutka itp a ja żyłam w strachu by była zdrowa. Psychicznie sie wykańczałam a mała urodziła sie z wagą 3130 i 53 cm- i weż tu słuchaj lekarzy. Na szczęście całe jesteśmy w domku. Szanta gratuluje córeczki, nie wiem gdzie mogę zerknąć na zdjęcia i umieścić buziunie Oli wiec napiszcie. Szanta jak wspominasz cesarke? O ile pamiętam zabieg miałaś 21.12 a następnego dnia miałaś już być w domku. Ja po cc leżałam sztywno 24 godziny a pózniejszy ból był nie do opisania. Wróciłam ledwo chodząc po 5-ciu dniach. Wczoraj byłam na zdjęciu szwów. W Polsce też dochodzi sie tak szybko do siebie ale tylko w prywatnej klinice za 7 000! Dziewczyny dopiero biorę sie za nadrabianie zaległości w czytaniu i w miarę czasu będę odpisywać. Narazie spóżnione ale bardzo cieplutkie i szczere życzonka swiateczne, a obecnie i NOworoczne!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu!!! Jestes, tzn JESTESCIE!!!!! Witaj Olenko!!!!! 🌻😘🌻😘🌻 Ale przejscia mialas Misiu! Ale wszystko dobre co sie dobrze konczy, prawda? najwazniejsze ze i ty i Ola jestescie zdrowe i razem! fajno ze piekne Swieta mieliscie! Narazie duze duze caluski dla dwoch pieknych kobietek! czekamy an fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za powitanie! Tak, przejść miałam dużo ale już mam swój skarb i mimo że w nocy daje mi w kość to i tak uśmiechem wynagradza mi wszystko. Właśnie czekamy na położną środowiskową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - GRATULACJE!!!!!!!!! Twoja Malenka urodzila sie widze taka sama duza jak Maya :) Tylko Maya pewnie sporo krotsza, nie wiem dokladnie ile, bo tu nie mierza (????) mowiac ze to i tak tylko z grubsza :( Mam porownanie pamieciowe z Mieszkiem, ktory mierzyl 53 cm, a ona jest duzo mniejsza, wiec pewnie kolo 49??? Tak zgaduje... Koszmar przeszlas, z tego co piszesz, ja cesarke poprzednia tez wspominam gorzej, bez jakichs wiekszych traum, ale bolalo bardziej - i w trakcie zabiegu i po tez...Teraz wyszlam po 48h, a spokojnie bylam w stanie po 24, srodki przeciwbolowe bralam na slowo, wierzac ze to dlatego mnie nie boli ze je biore, ale od dwoch dni tylko raz dziennie, a teraz sie zastanawiam czy w ogole nie odstawic?.... Maya tez po nocach nie spi najlepiej, tzn do polnocy jak aniolek, a potem juz dosc...Z mama w lozku bez problemu, istny aniolek, zwlaszcza jesli cycus blisko pyszczka, ale pracujemy nad spaniem w koszyczku i to nie zawsze sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta ja też Ci gratuluje córeczki!!! One pozwalają zapomnieć o wszystkim co złe, teraz możemy tylko cieszyć sie że wreszcie je mamy:-)))) Dla mnie to spełnienie najskrytszych marzeń. Podziwiam mamy które mają dwoje takich brzdąców, właśnie takie jak Ty. Ja też nie śpię nocami, do 24 jest ok, ale potem mała tylko sie rozgląda, uśmiecha, je, ulewa, robi kupki i tak kilka razy do 3 nad ranem, przerwa ze 2-3 godzinki i od nowa. Za to w dzień śpi jak aniołek. Dziś była u nas położna i powiedział by na noc zostawiać jej w łóżeczku noszoną moją koszulkę tak by czuła obecność mamy i wtedy będzie spokojna i zaśnie. Nie wpadłabym na to ale warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - no to ja uciekam do Malej, zaraz bedzie karmienie, i zobaczymy jak potem -sprobujemy z ta koszulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka - odpisalam juz na ciezarnych! Nie martw sie, tu to traktuja bardzo powaznie, ale mam nadzieje ze skonczy sie na strachu i swedzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala w ramionach najszczesliwszego dziadka :) mam w koncu chwilke dla siebie, ale podejrze4wam ze niedluga. o reeeety :) jak super ze mamy dwie szczesliwe mamuski malych slicznotek na forum. Gratuluje wam dziewczyny.Troche juz mi jakos teskno do tych pierwszych chwil z moja niunia. To niesamowita radocha :) miec takiego malego czlowieczka w ramionach. maja Julcia jest juz taaaka duza. 6 kilo jak nic. sztefka ja tez TO mialam. Kurcze mam nadzieje ze sie okaze ze to nie jest cholestaza. Na pewno potraktuja Cie serio. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mój maz dostal wczoraj nin i mamy juz swoje mieszkanie i do tego wczoraj byly jego urodzinki caly byl szczesliwy i mi tez sie udziello bo mala obudzila mnie o 4 i juz nie moglam zasnac do rana :) pozdrawiam Was kochane mamusie i Wasze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Z braku internetu bo w Gliwicach nie mam przy okazji bo jutro jedziemy w gory😘 Szanta 😘 dla malutkiej. 😘 dla Olenki na szczescie mala juz po tej stronie. Dziewczyny nie szalec na Sylwestra:P:):)Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Dla synowej🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem byly ladne kwiatki ,a teraz nie ma pewnie sie domyslicie gdzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekujemy bardzo za gratulacje!!! Jesteśmy szcześliwe i cieszymy sie każdą chwilą:-))) Pozdrawiamy was wszystkie i idziemy jeść. Dziewczyny gdzie wy właściwie jesteście? Nie zaniedbujcie naszych stronek, piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, tylko nie nadazam za rzeczywistoscia :D Flyfly - milego pobytu zycze i masy sniegu na narty!!! Asiulek - popatrz, jak szybko minelo :) Juz sie pakujesz??? Przygotuj sobie troche zabawek do samolotu, bo przez 2.5 h Mala bedzie Ci fikac na kolanach :) Malgorzatka, jak tam? Juz na lonie rodziny? stres minal? A my pedzimy zycie rodzinne, od dwoch dni probuje Mala zabrac na spacer, ale wieje i leje i nie sposob nosa z domu wychylic, wiec tylko werandowanie zostaje :( Moze jutro bedzie cos lepiej, choc chwilowo - sztorm. Spokojnej nocy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w Nowym Lepszym Roku 2007 dla wszystkich :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy bal dla Mayi i Olusi! Oby zawsze tanczyly szczesliwie i az do ❤️ Szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypełnionych do końca, nowych wschodów słońca i niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Ci użyczy. ❤️ Tez oczywiscie pierwszy Sylwester naszych 2006 Bobasow, ale moja to juz sie wypartowala na dzisiaj i juz od godzinki ladnie chrapie. Teraz mamusia sie idzie szykowac, tzn w jakies kiecce ten Nowy Rok trzeba przeciez przywitac... szampana mamy ale czy to warto otwierac na dwa lyki tylko? Ojejku, chyba mocna kawe sobe strzele bo do polnocy chyba nie przetrwam!!! Zycze Wam zeby Was nogi od tanczenia bolaly!!!! no moze za pare lat... Duze buziaki od Waszej Mamy E!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale wstyd...brzuchatkom zlozylam zyczenia dwa razy, a tu bylabym wcale nie pozyczyla :( Tak czy inaczej - jeszcze przed polnoca :D - Milosci, spokoju i szczescia - cudownego sylwestra w gronie pewnie przewaznie rodzinnym (z wyjatkiem Flyfly ktora szaleje na nartach :) - szampana albo i nie (u nas pewnie toast bedzie coca-cola :) o ile dotrwamy do polnocy....) i duuuuuzo pomyslnosci w nowym roku!!!!!!!!! Usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie w sylwestra ale za to pierwsza tu zagladam w 2007 :classic_cool: zeby ten rok byl szczesiwy dla Was dziewczyny. Zeby wam bobasy rosly zdrowo. dla mnie tamten rok byl super bo mi sie bobas urodzil i wam w wiekszosci tez:) w tym czekaja nas pierwsze kroczki i wiele innych ciekawych rzeczy ja nie tryskam jakos radoscia z powodu pobytu w Polsce. Sylwestra spedzilismy w moich rodzinnych stronach i bylo super a teraz juz wrocilismz do tescowej i jest a raczej wiem ze bedzie okropnie, a do 18 jeszcze tak daleko. Chcialabym juz byc w domu cos zrobilam z klawiatura tesciowi i klawisz z zamenilam z y i kilka innych tez. Jakas kombinacja klawiszy z CTRL. Kto wie jak to odkrecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego Nowego Roku! My Sylwestra spedzilismy w domu, mala sie obudzila o 23 i siedzila z nami do 1ej, dostala kropelke szampana, ktory jej berdzo smakowal (ojejku!), i Lukasz i ja dosiedzielismy az do 3.30! tylko ze ja sie musialam pozbierac z luzka juz o 7ej bo mala trzeba bylo nakarmic itd....!!! O 10tej odcieli elektrycznosc na calej ulicy! Awarja, naprawili dopiero ok 20tej!!! Ale fajnie bylo przy tea candles, bo sie zorietowalismy ze zadnych swieczek w domu nie ma :o Pani Ewa juz jest!!! Dzisiaj jeszcze z Lukaszem zeby jej pokazac co gdzie i jak, od jutra juz sama z niunia. Myszka ja juz polubila!!! malgorzatko, to poprzekladanie to taka cicha zemsta na tesciow, prawda? hihihi nie wiem jak to poprzestawiac... no to narazie, teraz musze sie zabrac za prace! caluski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×