Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

acha, serniczek tez mozna zrobic z super tlusciutkiego serka wloskiego mascarpone - ale to nie jak twarozek. mmmm mascarpone mniam mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspanialy pomysl stronki z haslem! Szanta, jak czas bedziesz miala to fajnie by bylo ale jak nie to ja sie z checia naucze co i jak - przeciez pracy za niedlugo szukac bede to musze mies jakies nowe skills :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najpierw o dietach mi tutaj mowily ,a teraz tylko o jedzeniu:P Serniczek tez dobry lubie bardzo najlepszy dla mnie na zimno robie szybko jakies owocki i po sprawie tylko jak juz zrobie to musze zjesc sama bo maz za ciastami nie przepada😭 Malgorzatka nie martw sie zleci szybko do drugiego dnia mame zobaczysz to cieplej na serduszku sie zrobi:) Hmmm ja o zdejcia tez prosze jak bede miala sily posiedziec dluzej to wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z mailikami bylo nie tak...mam nadzieje,ze ta strona szybko powstanie i wszystkie bedziecie mogly zobaczyc moja Ole:) Co do karpia - to ja nie zamierzam nic trudnego - smazony w jajku i bulce tartej - u mnie w domu co roku taki goscil...niestety inne sie nie sprawdzaly - w galarecie itp. - to znaczy nie cieszyly sie az takim powodzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u nas tez bedzie karp smazony - tak prosto i tradycyjnie! zalaczylam adres maila w stopce jakby cos.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poslalam zdjecia, doszly??? czy rzeczywiscie musze kompa wyrzucic? I mnie tez prosze wyslac, szanta@poczta.onet.pl, chetnie obejrze. A ze stronka powalcze - ale po 8.12 :) Flyfly i Mamy E jeszcze nie dodalam do adresow, zaraz dodam i Wam tez wysle, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia poszly .:) Szanta do Ciebie troszke pozniej bo nie mialam adresu ,a teraz podalas:) Asia na jakis inny wyslam joannawiktoria hmmm chyba dobry?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flyfly, jesli Asia to ja to adres w stopce, Asiulek to joannawiktoria (bardzo ladne imiona!).... Asiulek, chcesz zobaczyc moje, no to zaraz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie ciagle nic nie doszlo :( A ode mnie ktoras z Was dostala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic do mnie nie doszlo Malgorzatka :( zaloze sie ze to przez ustawienia na kompie, ale poki co nic z tym nie moge zrobic, bo jestem podpieta do sieci w pracy...No nic, musze jeszcze tydzien poczekac :( I wy tez, na nasze fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to onet? ja z nim ciagle mialam problemy, teraz sie ucze uzywac konta na tlenie. Moze cos pokielbasilam i dlatego nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze onet, bo tez ostatnio strasznie miesza, ale jakos dziwnym trafem odkad zainstalowalam nortona, problemy z mailami wzrosly do kwadratu... A od Felicity wlasnie dostalam :D Slodkie Malenstwo!!!! Widac ze ma niezly charakterek - to po mamusi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dostalam od Malgorzatki sliczna dziewczynka :):) Chyba ten drugi adres od felicity mala Ola jejku moje malenstwo tez takie bylo kiedys😭. Szanta nic od Ciebie poczekam z niecierpilwoscia:( No i synowa :):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Ciebie Felicity dostalam. Malenstwo jeszcze ta Twoja Olenka. Ja juz zapomnalam (bardzo szybko ) kiedy moja taka byla. Ile wazy? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - zmykam mamuski;) koncze karmic mala i wybieramy sie na dluuugi spacerek:) - jak codzien - tyle jak na razie mojej aktywnosci w celu zrzucenia kilosow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milego spacerku Felicity. Ja od ran amam zamiar gdzies wyjsc, ale jakos tak si etu zasiedzialam. Szkoda Juli budzic takj slodko spi, a pogoda u nas do chrzanu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko, a ja??? nic nie dostalam! Szanta, chyba ci wyslalam ale i tak nie mozesz powiedziec czy dostalas czy nie ;) flyfly - jesssuuuu jaki on sliczny ten moj ziec!!!!! Ladne te wnuki beda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny, spadam bo do GP lece omowic wyniki USG podbrzusza. zobaczymy co teraz wymysla.... i o sprawdzian krwi malej mam sie zapytac, tak. ok, zajze pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama E - daj koniecznie znac co i jak z tym USG. Malgorzatka - u nas tez pogoda do bani, a u nas w planach wyprawa do Londynu :( Dobrze ze zabralam parasol, bedzie smiesznie cos czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam Wam zdjecia mojej pociechy a skoro wysyłacie od urodzenia wiec tez tak zrobie az do roczku :) zaraz wam napisze cos odnosnie waszych pociech tylko chce to wybrac i wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane cos mi to wysyłanie nie wychodzi wiec dzis zamieszcze na bobasach aktualne i dam Wam znac a tymczasem mozecie obajrzec na www.tynusia.bobasy.pl stare zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia0811
WITAM! OD LIPCA MIESZKAM Z MĘŻEM W ANGLII A DOKŁADNIEJ KOŁO SHEFIELD, OBECNIE JESTEM W 3 MIESIACU CIĄŻY. ZAMIEŻAM URODZIC DZIECKO TUTAJ TYLKO TROCHE SIE BOJE, BO NIE ZNAM ZBYT DOBRZE JEZYKA, NIE WIEM JAK TU JEST Z TYMI WSZYSTKIMI LEKARZAMI I BADANIAMI I NIE WIEM CO DALEJ, GDZIE TRZEBA SIE ZAREJESTROAC, CZY BEDA MI SIE NALEZALY JAKIES ZAPOMOGI LUB COS AKIEGO I CZY MOJ MALUSZEK BEDZIE MIAL PODWOJNE OBYWATELSKTWO?? JAK MOZECIE TO PISZCIE NA MAILA. DZIEKI POZDRAWIAM. KATIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no nikogo nie ma:P o jestem Ja :):P Nie ma tak zle. Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sztefka- z tego co piszesz to wlasnei masz skurcze Braxtona - Hicksa , zupelnie normalnie i prawidlowe, tylko zastanawiam sie co mialas na mysli piszac ze to trwa kilka godzin? Napiecie brzucha non stop? czy pojawia sie i mija przez kilka godzin? Katja - jest topik ciezarne w Wielkiej Brytanii, tam jzu wiele razy pytania takie jak Twoje byly przerabiane, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×