Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość akira
ale pewnie sie myle.....jak z tym Dettolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
SZTEFKA-czekam z niecierpliwoscia na wynik!!! wiem co czujesz i przezywasz(ty i twoi bliscy) bo moja mama miala guza tylko ze w mozgu wielkosci gruszki ale wszystko dobrze sie skonczylo bo go wycieli i naszczescie nie byl zlosliwy!!!❤️ u Ciebie tez tak bedzie!!!🌼 JAK TYLKO KTOS BEDZIE COS WIEDZIAL TO NIWCH DA ZNAC!!!PLEASE ja caly dzien jestem na topiku i czekam na wiesci! To nie prawda ze nowe osoby sa niemilo przyjmowane!!! ja jestes od niedawna(od stycznia) na tym topiku i zostalam przyjeta bardzo milo zwlaszcza przez SZANTE!!!!bardzo mi pomogla!!!reszta mamu tez jest ok.BARDZO MILE I OPIEKUNCZE!!!potrafia doradzic i podtrzymac na duchu!!!😘 www.jeremis.bobasy.pl❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam z niecierpliwoscia na wiesci o zdrowiu Sztefki. Dolaczam sie do prosby Ulus A Szanty bronie bo zawsze mozna liczyc na jej rade. Przeciez wszyscy o tym dobrze wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
dziwczyny, wtrace sie jeszcze raz, chociaz mam wrazenie, ze nie powinnam... moja wina, ze nie zwrocilam uwagi na wszystkie aspekty sytuacji, dlatego jest mi glupio. Nie mam poczucia, ze zle mnie przyjeto, bo sytuacja jest stresujaca a moja wypowiedz mogla zostac zle odczytana. Dlatego napisze jeszcze raz: chodzilo mi tylko o to, ze zawsze TRZEBA MYSLEC POZYTYWNIE, a niektore posty byly strasznie przygnebiajace. Prosze, skonczmy juz ten temat, bo mysle ze mamy wazniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
no Sztefka napisz co i jak, o 10.54 napisalas ze wyniki otrzymasz za godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Okruch - widac ze fajna z ciebie dziewczyna, koniecznie sie do nas przylacz, jesli nie teraz to na pewno po rozwiazaniu - czyli kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Przylacze sie na pewno, bo bez Was czuje sie sama jak przyslowiowy palec (nie wiem, dlaczego sie tak mowi, przeciez palcow jest conajmniej piec). Rozwiazanie w Dzien Matki (polozna), lub w Dzien Dziecka (scan), czyli cos na konec maja-poczatek czerwca, ale poczytam Was juz troche wczesniej. P.S. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, sa wiadomosci - w 90% dobre :) Tzn na 90% guz jest nie zlosliwy, Sztefka wychodzi do domu na pare dni z tlenem, bedzie operacja i dalsze leczenie. tyle wiem. kamien z serca!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch - my sie przeciez znamy :D jakos nie zaskoczylam ze na tym topiku jestes nowa???? Tak czy inaczej - witam serdecznie :D Dziewczyny, dzieki za mile slowa, ja dzisiaj juz troche poszalalam na innym topiku, stad komentarz o byciu "ta zla"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
Oj dziewczyny,dziewczyny hormony daja o sobie znac,ale ta Akira niedobra,czego ona tu szuka..........Usmiechnijcie sie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
No , to juz wszystkie mozemy odsapnac (bez wyjatkow). Sztefka, POZYTYWNE MYSLENIE :D a nie mowilam? Kamien z serca, teraz szybciutko wracaj do zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
CO ZA DOBRE WIESCI w tym pochmurnym dniu!!! MI ROWNIEZ KAMIEN SPADL Z SERCA❤️ SZANTA JAK ZWYLKE PRZYNOSISZ DOBRE WIADOMOSCI!!!JESTES JAK NASZ ANIOL STROZ I DOBRA WROZKA!!!DZIEKI!!! SZTEFKA-jeszcze troche sily i wiary i bedzie ok.!!!bedziesz sie cieszyla chwilami z Olusiem i mezusiem\partnerem!!!badz silna-nie poddawaj sie i nie denerwuj MATCZYNA MILOSC WSZYSTKO PRZETRZYMA!!!!!!❤️❤️❤️🌻 Okruszku witamy na topiku MATKI POLKI...my jetesmy ok.nic zlego Ci nie grozi!!! ZAPRASZAMY WSZYSKIE INNE PRZYSZLE I OBECNE MAMUSIEim nas wiecej tym lepiej:)) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka - no widzisz, a ja wlazlam z butami widze :) Ciesze sie ze nie zlosliwy. Badzo. Operacja bedzie trudna, ale jestes w rekach dobrych specjalistow - prawda? Z tego co piszesz to szybko rosl, wiec na leczenie tez powinien konkursowo odpowiedziec. Nie bedzie latwo - ale jest o co walczyc. Trzymaj sie cieplo, dzielna kobieto!!! Wszystkie tu bedziemy Cie wspierac duchowo. A gdybys chciala ze mna o tym pogadac, Mama E zna komorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
czyli dobrze przypuszczalam ze Szanta osobiscie wydzwanialas do szpitala w sprawie Sztefki :-) Tak wlasnie myslalam, ze to bedzie niezlosliwe cholerstwo, takie wielkie twory zazwyczaj sa lagodne. Super wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Sztefka!!!skonczysz nie tylko 23 lata ale nawet poredziesiat wiecej!!! wiem ze to skomplikowana operacja ale sa tu dobrzy lekarze i napewno operacja przebiegnie POMYSLNIE!!!🌻 ZAWSZE DIAGNOZA TRESCI NOWOTROW JEST ZALAMUJACA ALE LUDZIE Z NIEJ WYCHODZA😘bedzie dobrze glowa do gory masz silny mlody organizm❤️ WIEM ZE DOBRZE MOWIC JAK SIE NIE JEST W TWOJEJ SKORZE ALE POZYTYWNE MYSLENIE POMOZE!!! NO I OCZYWISCIE CHEC ZYCIA DLA OLUSIA I TAK JAK PISALAM MATCZYNA MILOSC ZWYCIEZA!!!!!!!!!❤️❤️❤️ odpoczywaj w domu!!!JESTEM Z TOBA!!!PAMIETAJ MOZESZ NA NAS LICZYC!!!😘😘😘❤️ POZDRAWIAM!!!🌻🌻🌻]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Wiekosci pilki recznej????????????????? Sztefka, mial byc grapefruit! To byl moj czarny zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dobre wiesci przyszly. Oby bylo ich teraz jak najwiecej. Tego Ci wlasnie zycze Sztefciu. Tez duzo sily i wiary, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzwonilam, Zuzanna, przeceniasz mnie :) Aaaa, zimno sie znowu zrobilo jak w przyslowiowej psiarni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
nie spotkalam sie dzisiaj z ta dziewczyna, padalo caly dzien. Co za pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze pogoda sie spsila nie tylko u nas... Ech, wyspy wyspy, kraina deszczowcow. A licze na piekny nastepny tydzien, bo mamy zamiar w drodze do Polski zatrzymac sie na dzien na jakims campingu, zeby kierowca sie wyspal, a Mieszko wyszalal na jakims sensownym placu zabaw... A jak bedzie lalo, to trzeba bedzie wymyslac plan b...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz w kwietniu nie wolno mi pojechac bo sa swieta? Swoja sciezka gratulacje wierzenia w takie COS jak Jezus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kimze ty jestes zeby ci sie spowiadac????/ psy szczekaja karawana idzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi tekstami
to az nie wierze do rodziny radia maryja by cie chetnie przyjeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kim jestes \"az nie wierze\" ani nie znam powodu waszej klutni (i przepraszam ze wlaze z butami) ale uwazam ze jak chcesz wyrazic jakises zale do kogos to zaloz sobie nowy topik! my tu jak widzisz mamay inne problemy i nikt nie ma ochocty czytac Twoich zali.... jesli jestes ciezarna i mieszkasz w angli zapraszamy i sluzymy rada ale tylko w sprawach zwiazanych z topikiem bo po to tu jestesmy zeby sobie pomagac i pogadac o KONKRETNEJ sprawie pozdrawiam Was dziewczyny u mnie tez juz wszystko dobrze skurcze ustaly i wyglada no to ze dotrzymamy z małym do terminu :] http://tickers.baby-gaga.com/p/dev131bbs__.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, przepraszam Was dziewczyny, przyczepilo mi sie g.... do buta i wszedzie sie za mna wlecze :( Nawet tu na topik wlazlo i smierdzi, no ale co zrobic... Juz wysylam Sztefka :) mam nadzieje ze juz w domku jestes i Olusia z rak nie wypuszczasz :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja jestem zakrecona pomylilam topik z ciezarnymi ale chyba nikt sie nie pogniewa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Aneczka, na ciezarne tego paskudztwa tez lepiej nie zapraszac... Porazka jaka ludzie maja jajecznice w glowach... A Ty chyba do nas to juz niedlugo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×