Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Witanko i caluski na sniadanko:)Pogoda sliczna wiec na rowerek i do czech na jedno:)jedzie ktos ze mna? Miluniego Dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam....wiesz, nie wszyscy maja taką labę jak Ty....niektórzy muszą ciężko pracować-jak ja na przykład :P . Ale za to jutro wolne :D ...i mam gości w domku, więc nudzic się nie będę .Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam spracowana kobitko;)juz jestem ale fajowo było...moze kiedys razem sie wybierzemy na rowerki...fajna sprawa.... Slicznota gdzie? cos tu glosili w kablowce ze przyjechala do jastrzebia:P milego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo hihi żyję tylko nie mamkiedy pisać bo wolne to korzystam ;) buziaczki Robalku i Kobietko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam....ale jestem wściekła....miałam mieć dziś wolne a tu zonk...musiałam przyjśc do pracy na 2 godziny :O...to jeszcze nic-ponieważ mój T. też musiał iśc do pracy więc musiałam wziąc ze sobą do biura moją 5-letnią pociechę. Własnie skończyła rysować obrazki i zaczyna broić....a za 10 minut jestem umówiona z klientem. Coś to mało profesjonalne---takie gadające coś w biurze.... :O....może jakoś to będzie. Wczoraj też biegałam....ale dzis już mnie nogi nie bolą...to znak że trzeba zwiększyć dystans o jedno kółko :P . Wiesz, Robalku...jak przy tych biegach se kondyche wyrobie to mnie na tym rowerze nie dogonisz... :D pozdrawiam wszystkich..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Wiesz jak dziewczyna biegnie przodem ...to ja dziwnym trafem mam taka pare w nogach ze hey;) wiec nie badz taka pewna:P Miłego Dnia Zycze....Słonko Swieci wiec rower i czechy...ktos jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojezdzilem i jestem ,a Wy dalej siedzicie :PMiłego Wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z trojki\" i ze zdroju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. a ja Moszczenica :) i mam pełne zatoki, więc szlag mnie trafia :/ powiedzcie mi, bo ja chodziłam do LO gdzie indziej, gdzie indziej studiuję... jak tu się spędza wolny czas?? czy tu się coś dzieje, czy ludzie na coś chodzą? ostatnio byłam na Kmicie w Domu Zdrojowym i padłam. marna reklama [ja widziałam 1 plakat i ten 1 banner na Centrum], a ludzi - tłum!! skąd się to bierze? poczta pantoflowa!? i jeszcze coś. co myślicie o jasnecie? dla mnie tragedia, nic nie mozna znaleźć, zastanawiam się, czy się do redakcji nie wkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze sam nie wiem ja nie mam czasu na takie impry...lubie dobry film i dobra nutke ...czasami cos sie trafi ale wole piwo w piwnicy pod baranami w kraku;) i pizze w basztowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj :) noo kochani jeszcze jeden dzien wolny i znów j-bie na codzien ehhhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastrzebie spi............to ja tez sie kłade;)słodkich.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie spiochy!!!!!!!!!Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie🌻W Tak Słoneczny dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze chyba juz ten topik umarł;( PROSBA WIEC DO MODERI.... Wniosek formalny o usuniecie ......z rejestru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umarł nie umarł :P Tylko my zapracowani ale pisac bedziemy nie kobietko?? :) buziole kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik padł uuu... Ale ja tylko z takim zapytaniem. Mam do oddania 6 kotków, malutkich, prześlicznych.. Czy znajdą się osoby, które dadzą domek tym maleństwom? Pozdrawiam hally25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jastrzębie najgłupsze miasto na Śląsku a ich mieszkańcy pop*****lency i muly większych iduotow na ziemi nie spotkasz to. Poprostudebile. jastrzebiacy to chamy i bydło niewychowane cpuny kryminaliści i alkocholicy patologia spoleczna co to za miasto bez rynku syf kiła i mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×