Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość gość
Cześć ja robiłam 3 miesiące temu jestem bardzo zadowolona zapłaciłem 350 zł w salonie na Nowoursynowska 139a warszawa tel 880824101 wiadomo ze włos rośnie ale te wyprostowane są super :-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja robiłam 3 miesiące temu jestem bardzo zadowolona zapłaciłem 350 zł w salonie na Nowoursynowska 139a warszawa tel 880824101 wiadomo ze włos rośnie ale te wyprostowane są super :-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cześć ja robiłam 3 miesiące temu jestem bardzo zadowolona zapłaciłem 350 zł w salonie na Nowoursynowska 139a warszawa tel 880824101 wiadomo ze włos rośnie ale te wyprostowane są super usmiech.gif polecam" >>>BARDZO SŁABE...TO ŻE MASZ DŁUGI PO USZY POPYCHA CIĘ DO TEGO ŻEBY ZAMIESZCZAĆ NA FORUM TAKĄ ŻAŁOSNĄ REKLAME??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam zrobione prostowanie true keratin, ale niestety wyglądam jak zmokła kura. Czy ktoś wie jak się pozbyć szybciej tej keratyny, coby włosy zaczęły przypominać włosy, a nie druty. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydałas pare stów na zabieg i teraz pytasz jak się szybko pozbyc efektu? myjesz głowe codziennie? jak nie, to zacznij i koniecznie szamponami z silnymi detergentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_ssss
z silnymi detergentami... po prostu używaj sklepowych szamponów, i nie codziennie tylko co drugi, trzeci dzień. Najlepiej szampon przeciwłupieżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam keratynowe prostowanie 4 miesiące temu w Studiu Fryzur RobStyle w Bydgoszczy i efekt przeszedł moje oczekiwania. Mam długie włosy, które lubią się puszyć i kręcić jak jest wilgoć w powietrzu, poza tym byly zniszczone rozjaśnianiem. Po wizycie w Studiu moje włosy są piękne, proste, lśniące i nareszcie zregenerowane. Nie wierzyłam że to możliwe, ponieważ inni fryzjerzy rozkladali rece jak widzieli moje okropne włosy. Na pewno powtórzę zabieg po pół roku warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherr
Czy wiecie może gdzie jeszcze w Bydgoszczy lub okolicy można wykonać trwałe prostowanie CHEMICZNE (nie keratyną) np. Goldwella ? Szukam pilnie... Keratyna fajna ale mam tak silny skręt że i tak muszę po niej używać codziennie prostownicy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prostowalam w domu ecanto z allegro:) niestety najgorszy moment to ..prostowanie wlosow wydzielajace sie przy tym "opary" niesamowiscie draznia, oczy zalewaja sie lzami i nie mozna oddychac dlatego ja za drugim razem robilam to w okularach do nurkowania i masczce, do tego samej dosc trudno jest w takich warunkach prostowac sobie te włosy pasmo po pasmie no ale można nabrac wprawy.. poczatkowy efekt piorunujacy wlosy lejace sie gladziutkie po pierwszym myciu jest dobrze ale juz nie tak spektakularnie i z kazdym kolejnym myciem coraz slabiej ale widac jako takie efekty do ok 3 mca calosc zajmuje ok 4-5 h, głownie dlatego ze wlosy z preparatem na wlosach bardzo ciezko wysuszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KreatynowyZabieg
Kreatynowe prostowanie włosów Miejscowość: Legnica. Jeżeli jest ktoś z okolic to możliwy dojazd (liczyłoby się to z dodatkową opłatą za paliwo) Co do kosmetyków, z których skorzystam. Ich formuła opiera się na keratynie, która stanowi naturalny budulec włosa. Dzięki zawartej w nich keratynie, włosy zwiększą grubość i objętość. Zmniejszy się tendencja do rozszczepiania końcówek. Poza tym, włosy nabiorą elastyczności oraz miękkości. O wiele łatwiej będzie je rozczesywać i układać. Uwagi: Produkt nie powinien być stosowany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie stosować 2 tygodnie przed lub po koloryzacji włosów. Trwałość zabiegu widoczna jest od 3 do 6 miesięcy Czas zabiegu do 1,5 godziny. Koszt i inne informacje do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, u fryzjera w październiku jakos zrobilam sobie kreatynowe prostowanie włosów. Zabieg powtarzam co 3 miesiace. Pierwszy raz bylam wtedy u fryzjera zrobic sobie ten zabieg i ksoztowął mnie 400 zł. W domu w cenie do 300 zł samemu można zrobic taki zabieg. Robie go juz sama i zajmuje mi to do 1,5 godziny. Jezeli bylby ktos chetny to moge wyprostowac wlosy tą sama metoda. Efekt widze na swoich przez minimum 3 miesiace, ale tak do 4 czekam i ponownie je prostuje, bo zaczynaja sie wtedy jakos puszyc. Jestem z Legnicy takze zapraszam pod meil monika199117a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamm
Mam nadzieję, że trochę poczytałyście o tym co robicie. Ja również robiłam ten zabieg. Początkowo global keratin póxniej encanto. Wszędzie za granicami naszego kraju te proparaty są już zabronione. Początkowo efekt jest rewelacyjny, gorzej, gdy keratyna zaczyna się wypłukiwać a włosy zaczynają się kruszyc. Dodatkowo zawierają jakiś składnik, który blokuje porost włosa, cebulkę, w efekcie włosy zaczynają wypadać a co gorsza mogą nawet nie odrastać. CZytajcie zanim zrobicie i nie tylko nas polskich stronach gdzie można wszytsko i nikogo nic nie obchodzi. Wydałam tysiące na leczenie czego nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" maamm Mam nadzieję, że trochę poczytałyście o tym co robicie. Ja również robiłam ten zabieg. Początkowo global keratin póxniej encanto. Wszędzie za granicami naszego kraju te proparaty są już zabronione. Początkowo efekt jest rewelacyjny, gorzej, gdy keratyna zaczyna się wypłukiwać a włosy zaczynają się kruszyc. Dodatkowo zawierają jakiś składnik, który blokuje porost włosa, cebulkę, w efekcie włosy zaczynają wypadać a co gorsza mogą nawet nie odrastać. CZytajcie zanim zrobicie i nie tylko nas polskich stronach gdzie można wszytsko i nikogo nic nie obchodzi. Wydałam tysiące na leczenie czego nikomu nie życzę." Zarówno global jak i encanto zawierają formaldehyd - aldehyd mrówkowy,którego stosowanie nie jest dozwolone w niektórych państwach. Ja robię prostowanie delikatniejszym środkiem, właśnie bez wspomnianego formaldehydu - CocoChoco. Sama w tym momencie mam zrobione encanto i obawiam się co będzie po wypłukaniu keratyny, ale to co mówisz o blokowaniu cebulki to jakaś bzdura.. albo miałaś wykonany zabieg bardzo nieprofesjonalnie..encanto nie można nałożyć na skórę głowy,koniecznie trzeba nakładać ok.pół cm od cebulek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma sobie wyprostowała i przez pół roku zamiast loczków miała klastycznego boba. Wyglądała bardzo ładnie. Oczywiście, jeśli macie mocny skręt to nawet po prostowaniu będzie trzeba sobie "pomóc" prostownicą uzyskać pożądaną gładkość. Zawsze wydawało mi się, że prostowanie keratynowe nie wysusza włosów. Trzyma się jakoś 3-4 msc i kosztuję mniej więcej 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeżeli chodzi o trwałe prostowanie włosów śmiało mogę polecić początkowo stosowałam klasyczną NOUAR teraz stosuję nową o ulepszonym składzie INOAR i jestem przeszczęsliwa tym bardziej że już nie muszę wydawać jednorazowo tyle kasy bo są już zestawy po 250ml i polecam je są to świetne produkty http://uradka.pl/item/trwala-brazylijska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam w Częstochowie
Ja mam jasne blond włosy robiłam prostowanie keratynowe i jestem bardzo zadowolona :) Włosy nie są zniszczone raczej działa to dobrze na włosy zapłaciłam 150zl za wlosy za ramiona efekt na 5 miesięcy. Teraz bede robic drugi raz. Polecam. Jak cos to prostowałam w częstochowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki salon w Czestochowie polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze tu kilka blednych komentarzy, a moze ktoras z was poprostu sorzystala z taniej uslugi prostowania chemicznego, ja poleam osobiscie wydac troszke wiecej pieniedzy i oddac sie w rece osoby doswiaddczonej! Produkt global kreatin naprzyklad jest wykonany jak najbardziej z jak najmniejsza dawka skladnikow ktore byly by nieorzystne dla wlosa, poza tym zabieg ten ma na celu uzdrowienie wlosa i uzupelnienie go w brakujaca kreatyne a dopiero efekt prostych wlosow jest efektem dodatkowym jako ze uzdrowienie to 60% zabiegu a wyprostowanie zaledwie 40%! jezeli ktoras z was chce sie poddac tego rodzaju zabiegowi polecam produkt GK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się "uzdrowić" włosa, włosy zniszczone można tylko ściąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam prostowanie keratyną Inoar - brazylijska firma. Włoski proste idealnie, zero puszenia się nabłyszczone. Miałam włosy w kiepskim stanie i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w Jean Louis Dawid keratynowe prostowanie wlosow z ceny 450 + mycie 50, ale DO KOŃCA TEGO MIESIĄCA JEST ZA 314 !!! WLOSY MAM Z******TE ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe i czy w ogole mozna cos z tym zrobic no nie wiem juz 222 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prostuje chemicznie włosy od ok.7 lat. Zabieg wykonuje w zakładzie fryzjerskim chi farouk. Kilka zasad o których trzeba pamiętać: 1. Chemiczne prostowanie włosów, je rozjaśnia i to sporo, 2. Jezeli masz farbowane włosy lub po innych zabiegach chemicznych to zapomnij o chemicznym prostowaniu do póki nie odrosną, 3. Bardzo zmniejsza to objętość włosów, a przez pierwsze 2 tyg.zapomnij o efekcie push-up, 4. Jezeli nie masz tzw.skrętu jak murzynka to nie rob tego, bo nie ma sensu tracić czas, kase i niszczyć włosy, 5. Wykonanie zabiegu trwa od3,5 do 4,5 h, 6. Po chemicznym prostowaniu włosów i tak trzeba używać prostownicy w celu wygladzenia włosów. Ja miala bardzo drobne loczki i czesalam włosy tylko na mokro, wiec możecie sobie wyobrazić jaki to byl skręt. Po kilku latach owszem mam zniszczone włosy i dość dużo mi ich wypada, ale zakładam, ze ludzie którzy farbuja regularnie włosy, maja podobny efekt. Ja robię odrosty co ok.2 miesiące, ale mi szybko rosną włosy, a niestety odrostów nie jestem w stanie doprostowac prostownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wykonują prostowanie keratynowe w salonie in harmony na ochocie, polecam (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sylwestra robiłam sobie keratynowe wygładzanie włosów w salonie Gnatyshyn na Pasażu Ursynowskim. Zapłaciłam trzy stówki, ale warto było. Mija już czwarty miesiąc a moje włosy nadal są w doskonałej formie. Za jakieś dwa miesiące będę chciała powtórzyć zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do samego Szczecina to na pewno ja z własnego doswiadczenia polecałabym na pewno ten salon Beauty-Center-Szczecin Sama robiłam ten zabieg i efekt jest naprawde rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o Warszawę to jest dobry salon fryzjerski na Bielanach http://fryzjeranna.com.pl/ ja tam prostowałam włosy i wyglądają super, zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
A czy taki zabieg można wykonac samodzielnie w domu? Znalazłam keratynę Encanto do Brasil u użytkowniko Beauty_sin na allegro i zastanawiam sie nad zakupem 50 ml keratyny. Nie wiem jednak czy to nie będzie za mało na włosy do łopatek. Poza tym zastanawiam się czy mogę sama te włosy wyprostować. Jeśli, któraś z was orientuje się w tym temacie lepiej niż ja to bardzo proszę o rady. Będzie to moje pierwsze prostowanie i nie chciałabym narobić szkód na mojej głowie i tak już jestem załamana wyglądem moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirage88
50 ml może być za mało, zależy jeszcze jak masz pokręcone włosy i jaki kolor, blond zawsze dużo więcej potrzebuje keratyny niż ciemne. Ważna jeszcze prostownica. Też kupowałam u tego sprzedawcy na allegro i wyszło świetnie. Na szczęście prostowałam z koleżanką włosy to ja czytałam na bieżąco instrukcję a ona prostowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×