Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jeszcze jedno - prześlij jakiś wiersz ( ja już nie mam pomysłów ). Może jutro coś wpadnie mi do głowy ? :) Pozdrawiam!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę otul mnie łzami nie uwierzyłem w ciała zmartwychwstanie już nie mogę, nie myśleć o jagodach i lesie to wszystko nieprawda drzewa wciąż nie dają cienia On w samotności stworzył niebo i ptaki ptaki umierają by być bliżej nieba a jak ja bez ciebie i czy to całe życie tak, całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafiś jeszcze chodzić nie portafię nawet mówić ale potrafię odczuwać nie mam jeszcze brwi nie mam nawet rzęś ale mam wrażliwe serce nie mam domu mam tylko twoje ciało a ty chcesz mnie z niego wyrzucić zanim odejdę rozszarpany na strzępy a ty powrócisz do dawnego życia mósisz wiedzieć mamo że bardzo cię kochałem i żałuję tylko że nie dałaś mi spróbować żyć może pokachałabyś mnie? ale wybaczam ci wszystko i modlę się za ciebie teraz mogę umrzeć w spokoju, a ty żyj dalej beze mnie lecz pamietaj że choć krótką chwilę to jednak kiedyś w tobie żyłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
lecz pamietaj że choć krótką chwilę to jednak kiedyś w tobie żyłem.... sedno milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy słyszysz jak szumią nasze serca? w wiosennym wietrze jednolicie turkocą w rytm opadających liści czy widzisz jak fale namiętności układają brzegi naszych ciał wygładzając kamienie i szlifują ogładę naszych dusz czy czujesz wichurę przyśpieszonych w płodnym akcie oddechów rytmiczne uderzenia lędzwiów w wzburzoną czeluść kobiecości czy żyjesz ze wzniesiona lawiną uległości wobec swego natchnienia zderzyłeś się z muzą i grasz na flecie piękniej niż Marsjasz czy oddasz się bez grzmienia w ręce niewolnicy miłości? posłuchaj, zobacz, poczuj, żyj kochaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM 🌼 Dziękuję Tym , którzy tu(jeszcze ) zaglądają . Szczególnie - TO MOŻE I JA MOGĘ (ładna ta miłość w Twoim wierszu) oraz RADOSNEMU - SMUTKOWI , którego obecność zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy . Witam ponownie LILIĘ _WODNĄ.MIŁOŚĆ - ja w tobie , ty we mnie żyjesz.... 🌼 🌼 🌼 szedł drogą CZŁOWIEK płakał szli obok ludzie milczeli CZŁOWIEK się zatrzymał ludzie poszli dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry *Jagoda Lee* 🌻 Stos papierow pouklada sie szybko Ale...wiersze pisac??? To trwa czasami wieki..hehe Wiec Dziewczyno \"uzbroj sie\" prosze w cierpliwosc , nawet jesli masz to odczucie, ze cisza na tej stronie dominowac zaczyna - to ino stan przejsciowy - lepszy!--->>> niz Stan Wojenny..hehe Pozdrawiam slonecznie i TAKZE czekam na nowe wiersze na tej stronie , ale wiem z autopsji , ze wszystko potrzebuje swego czasu -amen;-) 3maj sie Szefowa tej strony i \"nie porzucaj nadzieje, jakoc sie kolwiek dzieje, bo nie slonce ostatnie zachodzi - a po zlym dniu - dobry dzien przychodzi\"\"-amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny....- oczywiście masz rację .Nie tracę ,więc nadziei i czekam też na wenę u siebie . Jasne ,że lepszy stan ciszy , niż wojenny ha , ha , ha . Fajnie ,że pozostałeś wierny temu topikowi🌼 TUTAJ OPRÓCZ PISANIA WIERSZY , MOŻNA TEŻ POROZMAWIAĆ O TYM , O CZYM PISZE SIĘ WIERSZE ( czyli o wszystkim) POZDRAWIAM CIĘ RADOŚNIE I ŻYCZĘ PIĘKNEGO DNIA :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiany twórca
o rety listowie wyrosło krowie na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiany twórca
o jejku na jajku muszka wielka jak gruszka usiadła i się zapadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie piszę wierszy
Chciałam tu tylko zajrzeć . Niektóre są naprawdę ładne.:) Może kiedyś tu jeszcze wpadnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wierzę w miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ***
Przeczytałam wiersze i kiedyś może sama się odważę coś napisać ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna
LILIĘ _WODNĄ.MIŁOŚĆ - ja w tobie , ty we mnie żyjesz.... szedł drogą CZŁOWIEK płakał szli obok ludzie milczeli CZŁOWIEK się zatrzymał ludzie poszli dalej pikne:) oni poszli a my ze soba zostali, trwali, szli i innym oboje pomagali, chocby 👄 usmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna
to juz było i trwa:) ja w tobie, ty we mnie zyjesz:) sedno milosci:) :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szła drogą Jagoda i niosła mi loda niestety czasu nie bylo i pół się roztopiło chciała mi podać przez gadu gadu ale nie dała rady wiec kwiatów garść zebrała i na forum wysłała! wszystkich miło obdzieliła i radością zaraziła! Witajcie wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj TO MOŻE I JA MOGĘ -dziękuję za piękny wierszyk . Lody uwielbiam , a dla Ciebie piękne 🌼 🌼 🌼 Cieszę się , że do mnie zaglądasz!! POZDRAWIAM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tak dawno i tak niedawno jednocześnie wieki temu dotyk aksamitu nieogolonej twarzy i nos wśród piersi i w brzuchu dlaczego nie zaczekasz aż zabłyśnie starość? doba to noc i dzień i l\\miliony minut i sekundy tysiące oddechów i westchnień i myśli opczekaj aż wywietrzeje wichura samodzielności życie to milion dób a może jeszcze tylko kilka a kiedy skończy się jurto a kiedy nie będzie nawet dzisiaj muszę być wiecznie i umrzeć w tańcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja mogę - bardzo mi się podoba \'\' dotyk aksamitu nieogolonej twarzy i nos wśród piersi....\" Fajnie ,że piszesz- u mnie wyczerpały się zapasy i brak \'\'weny\" Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×