Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Jagódko -----> dziękuję za słodkości ;) Melduję, że dotarły w całości. Czekoladki troszkę się rozpuściły, ale to nic, bo i tak były wyśmienite ;) Przed chwilą wróciłam, zaraz wychodzę i tak wciąż na okrągło. Ale to jest ta część przyjemna całej zabawy więc nie będę narzekać :) Niedługo wam wszystko opowiem... Na razie pozdrawiam wszystkich, ślę uśmiechy dla każdego i czekam na nowe wiersze, bo ja sama nie mam nawet kiedy usiąść nad pustą kartką i spróbować złapać te słowa, które hulają swobodnie po moim umyśle... A zapasy też się już skończyły, niestety... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - witam !Cieszę się ,że łakocie do Ciebie dotarły :D Sama , też je uwielbiam :D Pozałatwiaj wszystko szybko i pomyślnie i natychmiast do nas zajrzyj :D Czekam na Twoją opowieść - czemu obecnie jesteś taka zabiegana ??? Pozdrawiam i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądam tu codziennie
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D , właśnie rozkodowałem Kogoś ;) Jest taki topick na kafe Autorzy wypisują swe dzieła Gdzie ciekawie mija czas Odpoczniesz od codzienności Dasz upust swej twórczości Automatycznie odreagujesz Lekko i proste prawa? Elegancko i jakże tu miło Ehhh a właściwe to ha ha ha 7-me niebo nie tylko dla nas 0 dla nienawiści do innych 1-no jest ważne - Ty, więc pisz 0 czyli nic, tyle płacisz za wiersz 1-en raz tu wejdziesz i zostaniesz 1-en taki jest topick, więc tu pisz Hmmm ten typ pisania jakoś się nazywa, tylko zapomniałem jak :O ale co mi tam ;) i tak dla Was po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 GROSZE - KOGO ROZKODOWAŁEŚ?????:D DZIĘKUJĘ ZA BARDZO SYMPATYCZNY WIERSZYK :D BIORĘ GO ZA KOMPLEMENT , DOBRZE ? POZDRAWIAM CIEPLUTKO . DLA CIEBIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za wiersze
Dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokochaj mnie jeszcze
raz , bez bólu , bez łez w moich oczach , dotknij mnie ciepłym pocałunkiem , który niczego nie oczekuje , przytul mnie do siebie , bym znów mogła stracić dla ciebie oddech 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
ukochaj mnie swym cieplym wzrokiem w sobote, niedziele, poniedalek prosze:) 👄👄👄 moze syfy mi zejda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przeczytaj mój wierszyk jeszcze raz tj. pierwsze literki z poszczególnych wersów :D a się dowiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale jak już to do tego wierszyka mogę dorzucić: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 na szczęście :) i w Hołdzie (tak prez duże H) twórczyni tego tpicka :) Te wiersze maja swoja nazwę i mam ją na końcu języka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za ten topik
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z wieczora i zapraszam do pisania :) PS. Muzy wciaż szukam, zaintersowane prosze pisać na adres... ups to nie ten topic :O Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja mam pustki w głowie. Coś tu ostatnio mało naszej twórczości... Trudno trzeba czekać na kolejne przebłyski \"talentu\". Dla ciebie Jagoda 🌼. Czemu skróciłać swój nick? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże wiedzieć chcę... Czy wszystko ma na pewno sens ...? Ty jedyny wiesz...Co komu z nas pisane jest... Jak wytłumaczysz mi znów brak współczucia w nas ... Tak trudno odróżnić nam dobro od zła... I czy wiedzieć chcesz, że z każdym mym dniem...Bardziej i mocniej ten odczuwam lęk ... Nie ukrywaj nic...Skoro wszystko i tak najlepiej wiesz ... Czy Ty nie czujesz nic...Gdy ktoś przelewa ludzką krew ... Tak pełen sprzeczności jest nasz podły świat ... Pociesz mnie i ucisz mój płacz...Niech ciszej i ciszej w sobie go łkam... Co przyniósł mi cudowny dzień...Co może przynieść nowy dzień... Co może przynieść nowy dzień? Dla Ciebie płacz a dla mnie śmiech... Co może przynieść nowy dzień? Dla Ciebie raj a dla mnie śmierć ... Osoby przez które wylewamy łzy nie są ich warte... Zastanówmy się czy dobrze robimy wylewając te łzy jedna po drugiej.... Czy to prawda tak boli ...czy zadawane rany przez bardzo ale to bardzo bliską Ci osobę... Niech traci ten kto na Ciebie nie może co dzień patrzeć... Rozmawiać z Tobą, cieszyć się z Tobą... Czy ten ktoś jest wart naszych oczek, odebranego słodkiego uśmiechu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
skoro placzemy czyli wrosl w nas, bliski, inaczje nie powodowalby łez tak prawda boli, ale i rany przez bliska osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi Drodzy ( mogę tak :D) ,późnym wieczorem . Właśnie wróciłam z kina -\"Posejdon\" i zajrzałam do Was :D Cieszę się ,że Ktoś się odezwał :D Witam 3Grosze - nie szukaj Muz , tylko otwórz szeroko oczy , a na pewno ią zobaczysz 🌻 Witam To może i ja mogę - tak to jest z tą weną , nie zawsze zaszczyca nas swoją obecnośćią :( Ale niech żywi nie tracą nadziei ... Nick skróciłam , bo za dużo miałam pisania i często się źle logowałam :( Serdecznie Cię pozdrawiam 🌻 Joahimie - Witam Cię Dlaczego dołączyłeś - piosenkę Kasi Kowalskiej ???? Możesz odpowiedzieć , czy masz zamiar dalej milczeć ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właściwie nie wiersz, w każdym razie nie w tym kształcie, w jakim powinien być, ale... Nie ważne i tak go wpiszę. To już nie są zapasy. Czy to właśnie za nią tęsknisz? Szukasz pociemku, na oślep Gdy najczarniejszy mrok Gromadzi się pod drzwiami Czy wtedy to właśnie ją Chciałbyś złapać, objąć, przytulić? Razem z nią oszukiwać czas Wspomnieniom odejmując lat Jej wyczekujesz wśród twarzy Co wysiadają z autobusu do pracy W jej oczach znajdujesz ukojenie Ona łagodzi strach ... nie ja 03.06.2006 Zdziwiłbyś się na mój widok u swoich drzwi na mój liscy zaadresowany tak jakby do ciebie zdziwiłbyś się widząc mnie o poranku po drugiej stronie łóżka słysząc mój głos nagrany obok twojego na automatycznej sekretarce zdziwiłbyś się te zdjęcia ze ślubu dziwię się to nie ja stoję obok ciebie 03.06.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle na dziś. Oba są niewykończone, nieugłaskane, ale to dzieło chwili, myśli, podsumowań, różnych takich, które ... Nie będę się rozwodzić nad ty. W każdym razie już raz pisałam, że mam zwyczaj pisać na czarno, wylewać na papier swoje smutki. Więc teraz piszę. Pozdrowionka dla wszystkich 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×