Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość nowicjuszka*
Niema gra Stoję tu Patrzę na Ciebie Ty jesteś tam Obserwujesz mnie Zbliżasz się Fala gorąca Oszalałe serce Rumieniec Zawstydzenia na policzku Chłonę wzrokiem Każdy Twój ruch Jesteś przy mnie Widzę w Twoich oczach Własne odbicie Dotykasz łuku Mej talii Zaczyna się Niema gra W tej głuchej Ciszy Słyszę Twój oddech Czuje Twoją energie Zaczynają wirować Moje myśli Robi się Gorąco Serce oszalało To moje pierwsze cos :) Nie bijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowicjuszko :D Co Ty , u nas nikt nie bije ;) i możesz spokojnie pisać , co Ci w duszy gra :) A widzę ,ż gra miłość :) Zapraszam do wspólnego pisania , czytania i rozmawiania ,więc do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zacznę od wyjaśnienia: ktoś z daleka... -> małe sprostowanie to nie była moja interpretacja, wejdź na ten link, a się przekonasz :D godzina raczej późna na interpretacje :) Jagoda Lee 7010 -> 🌻 *radosny--smutek* -> jedno pytanie: kiedy Ci się kończy ta nalewka ;) albo zadam inaczej ile jeszcze masz zapasów :D ? Błędne koło A gdyby tak spojrzeć w przyszłość Poznać co czeka, kto u drzwi stoi Odkryć to co nieznane i tajemnicze A potem... Potem wrócić i poprawić to co złe Zacząć tak wszystko od początku I postawić wszystko na jedną kartę A potem... Potem spojrzeć w przyszłość i odkryć Spisać kolejne błędy i zacząć od nowa I sprawdzić jak się teraz życie toczy A potem... Potem... co nas czeka? Gdzież koniec? Świat idealny, gdzie na błędów brak Zadaję Tobie i sobie pytania takie oto: Czyż aby ma sens znać to wszystko? Ja wiem, że to błędne koło. A Ty? PS. Standardowo pisany \"w biegu\" :D Pozdrawiam wszem i wobec po 🌻 a teraz 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry \"po - szturmowo\";-) piatek mamy - to info dla tych, ktrzy wiedza co to chwilowy zanik pamieci..hehe 3 grosze - pisz z rozbiegu i po przemysleniach dligch -ale pisz - bravo:) bo--dobrze Pan piszesz -amen:-) odpowiadam chetnie : \"Nalewka Babuni\" jest w kwadratowej sporej butelce , z wielkim korkiem ozdobnym - szczegoly , ktore wplynely na chec kupna tego trunka - pozniej pozostanie oryginalna karafka na trunki inne, ale to jeszcze ciut przyszlosc, bo ja delektuje sie dobrymi trunkami i pije po \"ciut\" a nie jak mineralke..hehe- ten obecny moj trunek to jakas krzyzowka miedzy Miodem Staropolskim, Wisniowka i Wodka Wyborowa-w sumie -mily bukiet dla podniebienia ;-) :-) :-) prze-mi-lego konca tygodnia Wszystkim zycze:-) i oddalam sie z procentowym usmiechem %:-)% v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry - byki z ameryki - szybko sie stuka - litery polyka -a potem chaos z tego wynika;-) odp. nr2 niestety..\"Nalewka Babuni\" jest jedynym egzemplarzem w moim barku (obok innosci wszelakich!-to jasne,,hehe) - i tu , gdzie jzyje, nie ma mozliwosci kupna nastepnych butelek:-((nie siedze w wiezieniu-jesli ktos wpadl na ten pomysl;-) ) - zatem bedzie to jedyna nalewka wypita z wielka delektacja-amen :-( v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 3 Grosze -fajne , to co napisałeś .Czasami chciałabym cofnąć się w czasie i poprawić albo zmienić parę rzeczy..............Ale co tam , teraz też przecież błądzę ;) Dla Ciebie 👄 Radosny - chętnie dziś napiję się z Tobą naleweczki ,żeby ukoić skołatane po nocy nerwy ;) Mogę:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak u Was po nocnej
wichurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos nocnej wichury... przez większą część nocy nie spałam. Wiatr dobijał się do okien. Niewiele wstało, żebym wstała je przytrzymać, bo nie byłam pewna czy rano będą na właściwym miejscu. Pierwsze co rano usłyszałam - śpię przy włączonym radiu - to to, że ten sam wiatr, który przerażał mnie, zabił 6 osób. Dziś zanosi się na podobną noc. Mam nadzieję, że nie taką samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka- dzisiaj ma być dużo spokojniej .U mnie na razie nie wieje zbyt mocno , więc może dziś odeśpię poprzednią noc :) Tobie też tego życzę , a czy masz już wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wolnego mi jeszcze daleko ;) Ale wieje tak samo jak wczoraj, niestety. Nie wiem, czy dzisiejszej nocy w ogóle zasnę po tym wczorajszym... Dziwne to wszystko. Takie rzeczy nie powinny się dziać w tej części świata, ale ostatnio wszystko się sypie co do pogody, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu po raz pierwszy także nie byłam w stanie przeczytać całego tego tomiku który powstał na kafeterii. Postanowiłam że może też się przyłączę -*- The Angel of Darkness -*- (dialog) Najpierw usłyszałam ciche łkanie Później ujrzałam delikatną twarz Obok leżały zakrwawione skrzyła Kim jesteś? - spytałam Aniołem Skąd przybywasz? Od Boga Co On takiego Ci zrobił? Oderwał mi skrzydła Poplamił ręce krwią Ale ja i tak Będę Jego Aniołem Jak Ci na imię? The Angel of Darkness Nie zdążyłam zapytać o nic więcej... Mój anioł utonął w kałuży krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ------> jednak przeżyłam, a i okna nie szczególnie rwały się do tego, żeby opuścić swoje miejsce. Ale pogoda nadal pod psem, tak jak mój humor ;) Muszę się trochę pouczyć, bo ostatnio tylko tracę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka -dobrze ,że jesteś cała ;) ,a z tą nauką to nie przesadzaj ,bo osiągniesz efekt przeuczenia :D Ja wróciłam z zakupów -mam dość .Nie lubię tego biegania , tłumów ludzi :( Na szczęście na dzisiaj koniec .Może teraz winko i dobry film ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i po 🌻 Wy mówicie, o tej wichurze a ja hm nic nie słyszałem ;) , bo mam mocny sen :D , no może troszkę się coś obijało o szyby, ale tylko troszkę Dzięki za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA---UWAGA--UWAGA :-) 1. prosze powoli wyjac z magazynu czerwony dywan ;-) 2. prosze zamowic zimny i goracy bufet ;-) 3. prosze odwiedzic damski i meski fryzjer ;-) 4. prosze przygotowac wyjsciowe - totalnie specjalne ciuchy ;-) 5. prosze wypucowac buty na wysoki polysk a to wszystko---koniecznosc---bo.... na nastepnej --SETNEJ !!! -- juz stronie odbedzie sie:::: WIELKI BAL MILOSNIKOW RYMOW WSZELAKICH I PROZY BLIZEJ NIZIDENTYFIKOWANEJ ;-) Hey---*Jagoda Lee* :-) moze uda sie skrzyknac wszystkich ??? ;-) :-) ;-) ja ze swej strony zajme sie muzyka;-) zagram Wam na nerwach;-) hehe... pozdrowionka i 99 usmiechow sle :-) ))))))))))))))))))))))))))) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustYnka
ide. ide. ide. kamien. jep. respirator bzyczy. kitel. andreas. milosc az po kres. bueheheheheheee;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Co ja widzę -Radosny organizuje bal ,3 Grosze kieruje muzuką -ALE MAM TUTAJ FANYCH LUDZI:D Z radością ,więc zapraszam NA BAL -Z OKAZJI PZREJŚCIA NA SETNĄ STRONĘ ! STRÓJ WYJŚCIOWY I NOWA FRYZURA MILE WIDZIANE ;) ALE NAJWAŻNIEJSZA OBECNOŚĆ I DOBRY HUMOR !!!! JA SERWUJĘ ZIMNY BUFET I KOLOROWE ( LUB NIE ) DRINKI :) CZEKAM NA WAS -ZATAŃCZYMY , ZAŚPIEWAMY I POBAWIMY SIĘ RAZEM !!!! CZEKAM .WIĘC NA ODZEW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie ma co... niezła okazja. :) Ja się na pewno pojawię na balu, muszę tylko do fryzjerka zaglądnąć i jakąś wystrzałową kreację zakupić ;) Tylko pary brak, ale co tam... To o której zaczynamy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"starych nie ma, chata wolna, hey - bedzie bal\"..;-) ;-) ;-) zapraszam do wirtualnego balu;-) i jako karta wstepu obowiazuje 1. wlasny wiersz 2. cytat wiersza, ktory sie Wam podoba Otwarcie Balu zaczyna sie na stronie ***1 0 0*** a to juz za male ciut ;-) \"palisz -placisz-zdrowie tracisz\" --factum, ale wyjatkowo nie bedziemy zbyt ostrzy i kto chce ..niech pali ..ale z uwagi na zdrowie obecnych ..prosze wyjsc na balkon...jesli aura minusowa--obok na kanapie lezy cieply koc- wrzuc na plecy i zapal na luzie - my jestesmy ludzcy ludzie..hehe,,,i nie chcemy by palacz/palaczka sie przeziebili;-) pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc chciałabym z wami zabalować...:) A więc jeden z moich wierszy w klimacie imprezowym: Pierwszy kieliszek Całkiem radośnie Drugi by poczuć się lepiej Monotonia Jedno serce Tam leży drugie Tuż za nim kolejne Doliczyłam sie setki chyba powinnam już nie pić \"Trzeba żyć jak nowo narodzony anioł, jak kobieta, która kocha lub jak człowiek, który ma umrzeć.\" Maurice Maeterlinck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kochani -wszyscy są zaproszeni -oczywiście Ty MIMOZO TEŻ !!! Maleńka - nowa fryzura mile widziana , para nie jest konieczna -wszak teraz królują tańce dowolne -a wtedy ktoś do pary zawsze się znajdzie ;) Ja uwielbim taniec -nawet wolę solo ,bo nikt mi nie depcze po palcach i nie przytula w miejscach zabronionych ;) :D Radosny - dla Ciebie duży drink za ŚWIETNY POMYSŁ NA ZABAWĘ :) Więc zabawa zaczyna się na STRONIE 100!!! Wszyscy chętni mile widziani -wstęp to SWÓJ WIERSZYK , WIERSZ KOGOŚ INNEGO , CYTAT -TEMATYKA DOWOLNA !!! OBOWIĄZUJE HUMOR, SZACUNEK DO INNYCH UCZESTNIKÓW -A POZA TYM PRAWIE WSZYSTKO DOZWOLONE ;) ORGANIZATORZY NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNEGO PORANNEGO KACA -LECZENIE WE WŁASNYM ZAKRESIE ;) :D Mam prośbę ,jeżeli mnie nie będzie , bawcie się chwilowo beze mnie - dziś wychodzę na DZIEŃ BABCI < Po powrocie , godzę się na \'\'karniaczki \" :) Czekam na balowiczów i do zobaczenia na STRONIE 100!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płuczemy gardziołka i śpiewamy do muzyki CZERWONYCH GITAR tekst: 3 grosze Hej za rok będzie stówka Za pół roku Już niedługo, coraz bliżej - za pół roku Minęła pięćdziesiąta Z wielkim hukiem Czas ucieka i stówka coraz bliżej Za miesiąc będzie stówka Dwa tygodnie Już niedługo, coraz bliżej - dwa tygodnie Oj za dzień będzie stówka (o jejku co to będzie) Za godzinę Już niedługo, coraz bliżej - już za chwilę I co dalej? Znów za rok będzie stówka (druga ;) ) Za rok cały Już niedługo, coraz bliżej - za rok cały Już niedługo, coraz bliżej - za rok cały! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FALA NOSTALGII ;-) :-) :-) jejku - tak piknie zanuciles \"juz za rok Matura\" , ze wrocily wspomnienia dni durnych i chmurnych i..wspanialych oczy-wiscie ! dzieki *3 grosze* - czasami wraca sie do dni minionych na zasadzie skojarzen;-) i kazde Pokolenie ma pewnie podobne doswiadczenia , a czas ucieka jak chol.. hehe...i wracamy do realu , choc \"wszystko to co bylo - dzis jeszcze jest w nas\":-) NO POECI ????????? piszecie pilnie nastepne poematy? i jesli juz nie \"ciurkiem\" to ..chociaz \"na raty\" ? Ja pewnie do Waszego maratonu pisarskiego nie dolacze...:-( dla pokrzepienia za to..\"Nalewke Babuni\" znow siacze;-) *na zdrowie !* Poeci -niech milo wieczor leci:-) pozdrowionka i do..spotkania na Balu!!! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×