Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Dzięki Maleńka :)Dobrze ,że w Tobie tyle wiary :)Czekam tylko na złotą jesień , bo ona daje natchnienie ;) Trzymam kciuki za egzamin i czekam na nowe wieści od Ciebie .Ściskam i pozdrawiam optymistycznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetaaa
wczoraj chlalem, az sie zeszczalem, zrzygalem, i w gacie se nasralem... Ladne, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dzisiaj męczy mnie ból głowy. Na szczęście taki zwyczajny, a nie atak migreny, bo byłabym chodzącym trupem, ale i tak daje się we znaki :/ . Mam nadzieję, że jutro mi minie Dzisiaj moi rodzice wrócili z wakacji. Nie było ich 2 tygodnie, więc trochę wariactwa w domu było, ale już jest spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pięknie i wewnątrz i na zewnątrz. Motto na dziś: MARZENIE NIGDY NIE JEST CI DANE BEZ MOCY URZECZYWISTNIENIA GO !!! I tego się będę trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda - i w duszy będzie na pewno cieplej i jaśniej :) Trzymam kciuki i pozdrawiam :) Maleńka - optymistyczne motto :) Bez optymizmu i przymrużenia oka świat czasami byłby nie do zniesienia :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> kiedyś wspominałaś, że chciałaś się w wolontariat zaangażować. Zrobiłaś to już? Bo właśnie w tym tygodniu chcę się przejść po domach dziecka i spróbować załatwić coś sobie, tylko nie wiem, czy mam tak po prostu pójść i powiedzieć, że chcę być wolontariuszką? Wcześniej mnie moje stowarzyszenie wysyłało, a teraz stowarzyszenia nie ma. Jeśli już się tym zajmujesz, to napisz mi coś, jak to załatwiłaś i w ogóle. Z góry dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka :)Ostatnio tu nie zagllądałam, więc dopiero dziś odpowiadam . Wstyd się przyznac ale na razie nic nie zrobiłam z wolontariatem :( Ja bardziej jestem zainteresowana pomocą na oddziałach szpitalnych .W szpitalach widziałam takie ogłoszenia dla wolontariuszy .Jeżeli chodzi o domy dziecka ( kiedyś w jednym pracowałam) -myślę ,że każda pomoc się przyda np. przy odrabianiu z dziecmi lekcji ( to naprawdę ciężka praca!) .Sądzę ,że naprościej iśc do dyrektora i zaproponowac swoją pomoc .Myślę ,że wtedy dowiesz się -co dalej .Powodzenia i napisz , czy coś Ci sie udało załatwic ? Ciepło pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jesteś tam po drugiej stronie moich myśli po tej samej stronie moich pragnień wiesz chcę spać tak łatwo mogę wtedy na nowo odnaleźć każdy twój dotyk mieć twoją czułość na własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> Dziękuję za odpowiedź. Jutro idziemy z koleżanką do dwóch domów dziecka na rekonesans i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że się uda, bo strasznie mi na tym zależy. Dam znać, jak się wszystko potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Coda- jakie ładne, to co napisałaś :) 🌻 Czekam na więcej . Maleńka - powodzenia :) Naprawdę jestem pod wrażeniem Twojej chęci pomagania innym .Bardzo szanuję i cenię takich Ludzi :)Powodzenia i wytrwałości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon on
Jagoda znajdż wreszcie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pochwalę, że znalazłam coś :) Tylko jak się okazało w tym domu dziecka są tylko chłopcy10-18 lat, w dodatku \"trochę\" zdemoralizowani... cokolwiek by to nie znaczyło. Ale dyrektorka jest bardzo miła i chętna do współpracy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie umówiłam się na parę godzin w niedzielę, tak na próbę, a potem się zobaczy :) Jagoda - to nie chodzi o pomaganie ludziom. To chodzi o zajęcie się czymś konkretnym. Przez ostatni rok nie robiłam nic, po prostu traciłam czas. I nie chcę tak dłużej. A to jest fajny sposób na zajęcie wolnego czasu. Czegoś się nauczę, poznam ludzi, zdobędę jakieś doświadczenie ... po prostu, zajęcie jak każde inne. I lubię to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - to czeka Cię bardzo ciężkie zadanie .Chłopcy ,szczególnie nastoletni bywają trudni :) Mam nadzieję ,że dasz radę i da Ci to zadowolenie :) Ciepło pozdrawiam i czekam na pierwsze wrażenia :) Do Zenona - pozdrawiam i szukam mieszkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon on
ja bym ciebie z mieszkania nie wyrzucil,tak jak zrobil to ten wielki facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Zapomnienie.. widok nieprawdziwych uśmiechów zamrożonych bólem mrocznej rozpaczy iskrzył galopującym światłem w zroszonych pustką oczach odgłos gruchających łańcuchów zerwanych niedopowiedzeniem kłamliwego uczucia dźwięczał w lodowatych murach bezdomnego serca świadomość przegranego życia zatopionego w oceanie szalonych wspomnień wypełniła po brzegi kielich marzeń i pragnień obecność cichego westchnienia podgrzanego błyskawicą zdradliwej burzy spaliła dreszcze ukrytej tęsknoty więzionej w labiryncie lęku i tylko syczące kleszcze bezradnym i czułym dotykiem rozkoszy głaszczą delikatnie źródła obaw zbierając ślady wilgotnej wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zenona on - ???? Pozdrawiam ;) Jagoda i Coda - 👄 i 🌻 Witam Cię Samotnośc_w_sieci :) Cieszę się ,że tu zajrzałaś .U nas tej samotności jakby trochę mniej :) Zapraszam ,więc do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość where are you
;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diagnoza tęsknotoholizm rokowania nieuleczalne terapia popotrzeć na ciebie bez palącego rumieńca tam w środka pomyśleć przez chwilę bez twojego cienia w tle zająć swoje ręce niech zapomną wyciągnąć z szuflady zmatowiałą obrączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aida22
to ja tez cos od siebie Wam dam:) byles jak zakazany owoc, taka pokusa co paralizuje od srodka.Byles jak promien slonca,Jedan promien potrafil rozrzac moje cialo.Byles jak wzburzona rzeka, nieobliczalny, nieodgadniony.Byles moja zagadka, moim sumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×