Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość lilia_wodna
22:04 16:59 16:03 piekne;P cuda cuda trzeba wierzyc a sie uda:) wiezyc i sluchac sercem kocham cie kochanie moje szalone oddalone ale moje i sercem ciagle moim tuloneeeeeee ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoreczka
Mam wielką prośbę bardzo potrzebuję wiersz na 60 urodziny dla szalonego matematyka. Byłabym wdzięczna .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki miałby to być wiersz? Poważny , wesoły ,żartobliwy ? Napisz ,też coś więcej o solenizancie - jaki jest ,co lubi , za co Wy go lubicie . Może wtedy spróbujemy . Na kiedy potrzebujesz ten wiersz ? Pozdrawiam :) Ps.CZemu "szalony"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, ze sie przestraszyliście :(. Nie mam pojęcia czego. Poniewaz strona ma nowy adres, choc i tamten jest aktualny, klikam ponownie i jeszcze raz zapraszam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli -ja się nie przestraszyłam ,tylko dla mnie to wszystko abstrakcja ( chodzi o ściąganie formularza w wordzie ). Obiecuję jutro ( dziś nie dam rady) , posłać Ci maila . Może tam będzie prościej . Pozdrawiam z :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko Zrób tak ........ zobacz sobie ten formularz tam, musze mieć twój nick do podpisania wierszy,ewentualnie inne dane, tak jak w tym formularzu, cos o tobie jezeli chcesz to podac i oświadczenie, ze się zgadzasz na publikacje i po prostu mi to przyślij mailem razem z wierszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam byłam Jagódko,zcytałam Waszą twórczość ale nie miałam nic od siebie więc się nie ujawniałam:) Wiosenny powiał wiatr Wysypał z seledynowego płaszcza Strumienie ptaków Abym zazdrościła im ptasich zdolności Marzeń ukrytych pod skrzydłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koli - rozumiem ( dzięki za \"twórcę\'\') :) Dalia kwiat - myślę ,że już nie znikniesz . Jak nie piszesz ,zawsze możesz tu porozmawiać . Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łza Popłynęła z wolna i dostojnie Zamoczyła policzek i kapnęła Spadła wprost do mojej dłoni Była słona, mokra taka jak zawsze Następna była jeszcze szybsza Ona miała juz przetarty szlak Tą też złapałem, była równie wilgotna Prawie identycza jak poprzednia Kolejnej nie pozwoliłem uciec z twarzy W połowie drogi ją złąpałem I wpadła wprost do flakonika Czy tak wygłada Twoja łza? Tylko takimi dla mnie płacz Łzami naszego szczęścia Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE-juz nie znikne.Obiecuje:) A poza tym mam nowy POWÓD do pisania Twoje oczy Dwie głębokie studnie W których tonę Twoje oczy Czarne jak noc pod Akropolem Zachwyciłam sie nocą W twoich oczach widze ptaki One wiedzą czym jest wolność Co znaczy latać Wiedzą czym jest więzienie Twoje oczy takie zatroskane Szklane od tęsknoty Obłąkane od miłości Twoje oczy morska toń A w niej moje odbicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam także 3 Grosze :)(TEŻ DAWNO CIĘ NIE BYŁO) WIDZĘ ,ŻE 3GROSZE I TY DALIO KWIAT ,ŻE MACIE PODOBNE POWODY DO PISANIA...... GRATULUJĘ I ŻYCZĘ POWODZENIA :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tworzę na bierząco jak mnie coś weźmie i najdzie ;) więc proszę o wyrozumiałość :D Ale może ... jak się coś zmieni ;) to może będę więcej pisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze na dobranoc . ziarenko piasku przywiane przez wiatr drażni oko , nie zobaczysz wyraźnie błękitu nieba , mojej twarzy , dłoń nieświadomie ominie wyciągniętą rękę (więcej nie uda się jej przekonać), potkniesz się o słowa rzucone niedbale - nie do ciebie ja już dzisiaj zakładam różowe okulary ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNEJ NOCY .DOBRANOC 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś??Ja dopiero teraz znalazłam chwilke czasu .........Więc jak?Pijemy poranną kawe???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes dla mnie jak kwiat polny Co go wiatr z rana otula pełno w nim rosy na kazdym z płatków i jak pszczoła która wylatuje z ula i leci do stokrotek i bratków dac chce jej to co dusze nasze utula me imie to Pucio słodkie jak miód choc ciało i dusza silna jak gród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O świcie Przyszedł do mnie anioł I powiedział Nie kochaj Kochanie przynosi Ból zatruty Sińce pod oczami Noce załzawione Skąpane wspomnieniami Przestałąm Straciłam marzenia Przyszedł do mnie anioł Powiedział Kochaj Z miłością Bardziej ci do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×