Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
*-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
%*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
/*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz, którm teraz chcę się z Wami podzielić ma wydźwięk pesymistyczny, ponieważ napisałam go w dość smutnym momencie mojego życia. jak jesienny liść rzucony na wichry życia rodzę się aby umrzeć umieram aby się narodzić nie krzyczę nie klnę nie oskarżam czytam niedokończone księgi których nikt nie napisał czekam na dni których nie będzie patrzę jak kruszy się życie budując spiżowe daty- pomniki szarości już nie pragnę podziwiać wczorajszych wschodów słońca bo tylko iskra pozostała nosząca imię zwiędłych dni... Jagoda Lee 7010 dziękuję za miłe przyjęcie mnie do tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkk
* fajnie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkk
* fajnie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkk
***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że po tamtym smutnym okresie mojego życia zostało tylko kilka smutnych wspomnień i wierszy... Wierzyłam w to, że będzie lepiej- i teraz tak jest! Jestem szczęśliwa! Wy też nigdy nie traćcie wiary we własne szczęście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
#-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcolumb- zmieniłeś nick ?? POzdrawiam 🌻 Marzycielko - witam u nas :D Myślę ,że się tu zadomowisz:D A TO KKKKKK......- TO CO ?? ORYGINALNA N NOWOCZESNA POEZJA ????? BYĆ MOŻE ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry *Jagoda Lee* :-) :-) i \"nowi\" bywalcy i \"dawni\" Poeci;-) choc pada deszcz - niech slonce w Was swieci ;-) amen:-) pozdrowionka dla Wszystkich:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwórz serce i patrz szczęście jest blisko dookoła nie ukryło się daleko... dlaczego go nie dostrzegasz? każdy dzień to mały cud którego cenić nie umiemy droga ci wciąż ucieka w ślepym wyścigu nicości... zatrzymaj się choć na chwilę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oda do Kasieńki (do siebie) Och Ty Kasieńko! Zmartwionych dusz pocieszycielko! Dobroć Twa nie zna granic, Twa skromność tu na nic, Bo każdy wie doskonale, Iż obcować z Tobą jest wspaniale! Nie zaprzeczaj teraz tym szczerym słowom! I nie! Nie kiwaj głową! Bo każdy wie, o tym świetnie, Że z ust Twych nigdy nie płyną brednie! Jesteś ładna, zgrabna, ponętna, Dzika, sexi i namiętna, Więc o moja Miła nie zdziw się, Jeśli ktoś kiedyś przeleci Cię! Ty jesteś kobiecości uosobieniem, Męskich snów, marzeń spełnieniem! A przy tym intelektem z Ciebie tryska, Więc widać, że kobietka z Ciebie bystra! Jesteś mą opoką, natchnieniem, miłością, Jesteś moją udową kością -zawsze jesteś przy mnie kochana. Mogłabym się Tobą zachwycać do rana! Przy mnie klęczysz, gdy tego potrzebuje, Dlatego ponad wszystko Ciebie miłuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Siakaś jedna - ta oda trochę przypomina - :\'\'samochwała w kącie stała i tak wciąż opowiadała......\" POzdrawiam z uśmiechem na twarzy i jeszcze jedno - siebie trzeba lubić :D Łatwiej z tym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaka---2222222
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×