Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość akademiczka 12345
4 pytania do Fana Czy wiesz, że mówię sama do siebie? Czy wiesz,że łzy zraszają ma oczy? Czy wiesz, że kocham spac bo we śnie widzę ciebie? Czy wiesz, że tęsknota jak rak me ciało toczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjnjnljkhnhnk
gkjhgjkhklhkklwirusopanowalcaleforumda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, Tajemniczy ... tęsknię troszkę za wami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie się pojawiłaś :D nie znikaj na tak długo, to niepokojące mam nadzieję, że już wypoczęłaś w tym roku na leniwym urlopie i znajdziesz trochę czasu na topik... wierszyk... uśmiech... słowo pozdrawiam gorąco ( bo tak przepowiada pogoda) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Coda :) Wakacje powoli się kończą i znów jesień zapuka do okien ;) Może wtedy coś napiszę ? ;) Nie będę już znikać na tak długo - obiecuję :) Ściskam Cię mocno i dziękuję za pamięć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda 🌼 trzymam za słowo... i przepraszam za swoje nieobecności trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... znowu mam poślizg parodniowy jak widać powoli znowu wpadam w powakacyjny maratonik z krótkimi chwilami na oddech ale nie narzekam pogoda piękna, myśli optymistyczne - chyba, ale wolę za bardzo się nad tym nie zastanawiać, jak człowiek za dużo myśli to na wszystko mógłby sobie zawsze ponarzekać mam nadzieję, że rano budzisz się z uśmiechem :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam poślizg ;) Jeszcze nie wierzę ,że to koniec wakacji ,ale powoli z tą myślą się oswajam :) Staram się żyć z uśmiechem , choć dziś miałam zly dzień ,ale jutro będzie lepiej :) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagoda jak tam nastrój :) powoli wkracza do nas jesień - niekoniecznie mi się to podoba mam nadzieję, że będzie złota a w mojej głowie będą snuć się same dobre wspomnienia ciepłych dni, jak te nitki babiego lata ;) pozdrawiam w to ciepłe jeszcze wrześniowe popołudnie ... i zabieram się za sprzątanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już posprzątałam :D a co u Ciebie Jagoda pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodglądacz07
Serce Nawet bardzo rozumny język musi być językiem serca. Nawet potężna wola musi być wolą serca. Problemem naszego wieku nie jest bomba atomowa, lecz ludzkie serce. Im bardziej uszlachetniasz swe serce, tym oblicze twej sztuki jest bardziej prawe. Jedno życzenie mogę Ci wpisać do topiku; miej jak najwięcej serca i w miarę rozumu. BRANIE NAPEŁNIA RĘCE, DAWANIE - SERCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joahim :) Miło Cię widzieć :) Co u Ciebie ? Oodglądacz07- ładnie napisane .Od zawsze wiem ,że dawanie napełnia serce ,ale czasem też trzeba coś dostać ,żeby móc dawać jeszcze więcej :) ,bo dawanie to też czerpanie radości , ciepła , miłości od obdarowywanej osoby.Czasem uśmiech roświetli szary , zwykły dzień i już czujemy ,że to "transakcja wiązana " :D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
*>---/---- Dla Ewuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
*>---/---- Dla Ewuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Jagoda :) wprawdzie spóźnione ale bardzo serdeczne życzenia urodzinowe pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda - serdeczne dzięki :) I znów kolejny rok życia za mną .Za szybko to wszystko się dzieje i dlatego trzeba chwytać każdą chwilę ,żeby pokazać ,że się się kocha , rozumie i szanuje drugiego człowieka .Kto wie ile jeszcze zostało nam tych chwil ....Prawdziwa mądrość brzmi "Żyj tak , jakby każdy dzień był twoim ostatnim " Miłego , wykorzystanego do maksimum dnia Ci życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze piękne słowa piosenki Mietka Szcześniaka "Kochaj tak , jakby cię nigdy nikt nie zranił ,a tańcz tak ,jakby nikt nie patrzył .Śmiej się tak , jak tylko dzieci śmieją się ......" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprs
Ene due rabe, połknął dziadek babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×