Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *kwiatek

Jestem wysoka

Polecane posty

Gość cza_cza_cza
I jeszcze jedno ;) Wysokich mężczyzn wcale nie tak mało :D Może nie większość, ale jest w czym wybierać 😍, nawet w takich, którzy muszą się schylać, żeby mnie pocałować choćby w policzek czy popatrezć w oczęta. Pozdrowionka raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z kolei 172 sm
chodzę zarówno w butach na obcasie jak i bez. Natomiast na to czy czuję się kobieco bardziej ma wpływ krój spodni i bluzek. Koleżanka z biura mi raz powiedziała: "Ale Ty jesteś wysokaa.." Hehe w sumie to mi to poprawiło raczej humor bo odczułam to raczej jako coś w rodzaju że robię wrażenie Hihi :) Odpowiedziałam wtedy: "No tak niby jestem wysoka. Ale ta wasza koleżanka z pokoju obok. To ona dopiero jest wysokaa" (mieli koleżankę z pokoju obok która miała z kolei 185 wzrostu) na co znajoma przytaknęła: "O tak. Owszem jest wysoka" Przy tamtej to dopiero czułam się mała. Ale tamta znajoma w ogóle to była pewna siebie i w ogóle nie widać było nawet cienia kompleksów. A męża też sobie znalazła wysokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
ja jestem zgrabna wiem o tych nogach itp ale mimo wszystko te nizsze sa bardziej kobiece nawet z tymi krotszymi nogami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z kolei 172 cm
miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*kwiatek ja też jestem dość wysoka- 170cm- i chodzę cały czas w butach na bardzo wysokim obcasie-min. 6 cm. I facetom raczej to nie przeszkadza:) Są gusta i guściki-znam sporo panów,którzy lubią wysokie kobiety,więc głowa do góry. A tak poza tym najważniejsze jest wnętrze,więc bądź po prostu sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiaaanna
Ja wprawdzie jestem trochę niższa od Was, mam 170 cm, w dowodzie wpisany wzrost "wysoki", ale kocham buty na BARRRRRRRDZO wysokich obcasach (idealne to takie z 10 cm), w płaskich czuję się obrzydliwie :) No dobra, ale.. zakładając wysokie buty, sporo facetów jest ode mnie niższych. Co mnie obchodzi że jakiś który ma 177 cm jest wyższy, gdy jestem bez butów, skoro jak byśmy gdzieś wychodzili to ja będę wyższa. Lubię takich ok. 185 cm, nawet 190 cm. PRzy nich się czuję malutka :) Dziewczyny zazwyczaj są niższe. U mnie na roku, na przerwach jak stoimy i plotkujemy z dziewczynami to jestem najwyższa. Ale ja się z tym czuję wspaniale. Chciałabym jeszcze tak z 5 cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 176
i jestm 35letnią starą panną. ale nie przez wzrost tylko porabany charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza_cza_cza
A ja tam jestem bardzo! kobieca (wiem, wiem, skromność) i bardzo lubię swój wzrost, czuję się pewna siebie i nikomu niczego nie zazdroszczę 🌻 P.S. Nie zauważyłam, aby wzrost odgrywał kluczową rolę w relacjach kobiet i mężczyzn, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiaaanna
pisałam już, mam 170 cm, w butach ok. 180 cm. I wiecie co? NIGDY przenigdy nie odczuwałam kompleksu że jestem za wysoka. Za to dość nieobcy wydaje mi się kompleks że... jestem za niska .. hahahah. Naprawdę. Nie wiem czemu. Ale spotykałam się czasami z bardzo wysokimi facetami, musiałam wspinać się na palce żeby dać buziaka. I mimo że to fajne było, bo lubię dużych to mój wzrost był komplksem. Że jestem za mała. :) Mój najlepszy przyjaciel ma 195 cm wzrostu (ale nie, nigdy się nawet nie całowaliscy, to TYLKO przyjaciel) i przy nim też się czuję ZA MAŁA. To dziwne bo jak pisałam, w towarzystwie dziewczyn jestem najwyższa, przeciętna kobieta ma średnio 160-165 cm. Jeśli się trafi dziewczyna wyższa ode mnie to.. tez mam kompleks że jestem za mała. :O Dziwna jestem. W każdym razie nie rozumiem jak może przeszkadzać swiadomość że ma się 174 cm. Dziewczyno, naprawdę chcialabym mieć tyle. Podobno to jak się czujesz ze swoim wzrostem mówi o Tobie. Jeśli czujesz się za mała, marzysz o wysokim wzroscie to znaczy że lubisz dominować w towarzystwie, mieć przewagę (czyli ja). Jeśli czujesz się źle ze swoim wysokim wzroście, chcesz być mała, tzn że chcesz się "schować", jesteś niepewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza_cza_cza
18 i dużo wysokich koleżanek! Dobra dziewczyny, idę się szykować do pubu z towarzystwem ;) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
nie ma to jak sucha tyka o nogach jak patyki i nogami jak chinka:) i jets sama ale z powodu wrednosci i manipulacji i zawisic, az sie postarzala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiaaanna
dużo wysokich? Ja osobiście znam niewiele wysokich kobiet. Jak pisalam, przecietna kobieta ma ok. 160-164 cm, poza tym dziewczyny rzadko noszą wysokie obcasy. Większość jednak woli jakieś adidasy czy coś. Czytałam o wynikach badań co do preferencji wzrostowych. Okazało się że panie lubią wysokich mężczyzn (najlepiej 180-190 cm), natomiast idealny wzrost kobiety wg panow to..... 158 cm. :O Niscy panowie częściej zostają kawalerami. Wysokie kobiety częściej zostają pannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM 176
I OD TEGO CZY CZUJE SIE Z TYM DO BRZE CZY ZLE ZALEZY JAKI MAM DZIEN.SERIO.ALE OGOLNIE CHCIALA BYM BYC NIZSZA.UWIELBIAM WYSOKIE BUTY I JAK TAKIE NALOZE TO TROCHE GLUPIO SIE CZUJE.CHCIALA BYM MIEC TAK 172.AHA ALE PROBLEMEM JEST JESZCZE ZE JESTEM DOSC SZCZUPLA I TO PODKRESLA JESZCZE MOJ WZROST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmgjgjgjg
heheheh a ja mam 162cm, a moj facet 187cm!!!! I nie mam kompleksu, ze jestem za niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
no wlasbnie tatiana wiec jednak cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tatiaaanna
Masz absolutnie rację , ja mam 167 cm. wzrostu , 39 lat i nadal jestem kawalerem , teraz to już starym kawalerem:( a faktycznie kobiet wysokich jest dużo i są samotne :( Oczywiście , związek kobiety wysokiej z facetem niskiego wzrostu nie jest możliwy , tak myślę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiaaanna
przyznam się Wam... kiedyś parę miesięcy spotykalam się z facetem który miał 167 cm. Miał fenomenalny charakter, piękną twarz, bardzo zadbany. Nie umiałam jednak zrezygnować z wysokich butów. Więc idąc z nim ulicą czułam się fatalnie... jak z dzieckiem. Widziałam czubek jego głowy. :O Natomiast gdy byliśmy sami, w zaciszu, siedząc naprzeciwko albo leżąc obok siebie było wspaniale. Nie ukrywam jednak że jego wzrost mi przeszkadzał. Rozmiar naszego buta był identyczny, mieliśmy tej samej wielkości dłonie, a jego koszulki były dla mnie za krótkie. Miło spędziłam tych kilka miesięcy, ale... na jakiś dłuższy związek z takim facetem bym się nie zdecydowała. Dlatego że przekładam to na moje poczucie bezpieczeństwa. Jak taki maluch miałby mnie obronić? Jego małe dłonie kojarzyły mi się z dzieckiem (miałam wobec niego uczcuia opiekuncze :O ) a nie z mężczyzną który ma mnie chronić i się mną opiekować. Przepraszam jeśli uraziłam tym niskich mężczyzn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
tatiana a moze faceci mysla tak smao o nas tzn wysokich??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
ja znam age co ma 170 a maz nizszy od nie, i tak ubiera buty pracuje w skepie z butami, zatem ma ich sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
tataiana a z tym facetem np 2 -4 cm roznicy tez by ci przeszkadzaly tak bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiaaanna
jeśli byłby niższy 2-4 cm? Tak, przeszkadzałoby. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 180 i się bardzo cieszę, że jestem wysoka, od czasu do czasu ubierma wysokie buty i jest jeszcze lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
dlaczego? jezeli mialby mesko budowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tatiaaanna
Rodzi się w ciągu roku mniej więcej tyle samo kobiet (dziewczynek) i mężczyzn (chłopców) , czyli 50 / 50 % tak samo ze wzrostem, czyli kobiety są wysokie i faceci , kobiety są niskie i niscy faceci ale zwykle kobietom najbardziej podobają się faceci wysocy i przystojni , czasem kobiety uważają , że facet wysoki to stanowi bezpieczeństwo dla kobiety ale zastanawiam się w jaki sposób ? Czyli kobiety już mężczyzn wybrały. Kto pozostał wolny? Dokładnie , pozostały wolne i niezamężne kobiety wysokie , ponieważ tylko niscy faceci dla tych kobiet pozostali i oczywiście pozostali wolni niscy faceci , ponieważ kobiety niskiego wzrostu są już dawno zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kwiatek
ale tylko jak bys byla w obcasie a normalnie wyzszy albo twojego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×