Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BA

Gdzie mozna poznac interesujacych mezczyzn? Gdzie spedzaja czas?

Polecane posty

\" to ja BA Ale sie tutaj rozbujalo...a juz calkiem zapomnialam, ze zalozylam ten topic! Sporo czasu minelo. Mozolnie lizalam rany po zwiazku. Zarejestrowalam sie na Sympatii. Poczatkowo bez zdjecia, ale nic sie nie dzialo. Teraz dodalam fotki. Jednak nie jestem zachwycona. Praktycznie czepiaja sie ciagle stare dziady:46-55 lat.Badz panowie bez zdjec na swoim profilu a to na odleglosc jedzie zona. \" Ja też mam na sympatii www.amantwszcz.sympatia.pl ;).Chyba fajny opis;)?A tak w ogóle zwyklę krąże po chodniku albo sklepach albo czymś innym jadę a tzw. lokali rozrywkowych unikam bo zwykle tam skażona atmosfera:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym się z przyjemnością zauroczył w którejś z Was, tak na początek. Choć, kiedy czytam niektóre wywody, to aż mnie ciarki ogarniają w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszedłem do wniosku ze poznać Kogoś w Internecie można przeglądając fora tematyczne płci przeciwnej i czasami tam coś pisząc ;-) ( i dlatego zacząłem zaglądać na Kafeterię ) Dziewczyny/kobiety - zakładajcie profile na forach męskich - może tam Wam się uda kogoś poznać - i do tego od razu z pasją którą przynajmniej tolerujecie. /pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona
Nie sądzę, żeby można było sprecyzować takie miejsca i okoliczności. My, pojedynczy, samotni bez przyczyny, jesteśmy przecież wszędzie :-) Tyle w tym absurdu, że szukamy się i nie możemy znaleźć. I takie to smutne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś uszatek
Witajcie!!!Ciekawa dyskusja tu sie rozwinęła,chętnie się przyłączę.Szkoda(wielka), że Cessna nie będzie chciał ze mną gadać.Stwierdzam tak, bo ja taka zwykła pospolita, słowiańska kobita jestem i gdzie mi tam do Pana Cessna(nie odmieniam).Nie potrafię ubierać w piękne słówka myśli, które chce wyrazić.Mówię prosto, normalnie, bez wywyższania się i chwalenia znajomością słów wielu.Niewiele zwiedziłam, niewiele przeżyłam, taka prosta dziewucha ze mnie. Chciałam tylko coś powiedzieć, lecz zastanawiam się nad tym, czy to jakiś sens ma, bo jak czytam takiego Cessna, to się odechciewa i szkoda palców na klikanie w klawiaturę.Nienawidzę takiego wywyższania się....Sorki, na tym kończę komentarz(którego w zasadzie nie było) Tylko mi się smutno zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaell
jesli chodzi o mnie ja szukam pan nie koniecznie na stałe ale do miłych spotkań na sex ido towarzystwa zapraszam. młody, przystojny , miłuy i kulturalny pozdrawiam piszcie diabolo233@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana2122
Był czas na rodzenie, wychowywanie i zarabianie. Teraz chciałabym pożyć w związku, więc nie odbierajcie nam kobietą nadzieiiiii.Może i macie rację, że kobiety za dużo wymagają, ale w przeciwieństwie to ode mnie zawsze wymagano i dlatego zostałam sama- całe szczęście nie brałam ślubu więc nie znam traumy rozwodu. Teraz mam dzieci już w miarę duże, coś niecoś odłożyłam i chciałabym poznać kogoś na wspólne wieczory. Ale niestety przyciągam nieudaczników a chciałabym kogoś na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujący facet bardzo
ma interesujące zajęcia tak pasjonujące,że na kafe czasu nie spędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka m
podbijam temat. Gdzie w Warszawie poznać faceta: - wykształconego - chcącego założyć rodzinę - przedział wiekowy 29-35 w jakie miejsca może pójść dziewczyna sama, żeby poznać kogoś takiego??? tylko proszę bez dygresji na temat czy lepiej być z kimś czy samotnym oraz że kobiety są złe albo że mężczyźni są beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candyma123456...
Ja poznalam swojego na siłowni. Jest tam duzo pustych miesniakow ale zalezy tez od silowni jaki ma klimat. Ja sie zapisalam na silownie przy jednym z duzych klubow.Przewijaja sie tam rozni panowie, studenci i nie tylko....jest tam basen i sauna... Tylko jeden minus...bardzo drogo .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie szukajcie nas całkowicie się z tobą zgadzam ja w małżeństwie nie miałam czasu na nic , teraz mam na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ala zero mogę z tobą się wybrać, też nie mam za bardzo z kim iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogęgać kazdemu wolno
Amant Wszech Czasów k.zapasowa== dlaczego wdziewasz męskie gacie na cafe?::O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryyy
a ja poznalam na http://www.flirtcard.pl/. w zasadzie to w w poczekalni w kinie chlopak wreczyl mi wizytowke a to mnie odeslalo wlasnie do tego portalu. fajne poznanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdd8877
Problem widzę podobny do mojego (: Właściwie, sam jako męszczyzna nie uczęszczam po knajpach. Kino jak już to tylko z kobietą. Na Kac wegas w bangkoku pamiętam, byłem ostatnimi czasy i widząc reeklamówkę zmiany ciał tak się podekscytowałem, że już się widziałem na przez siebie wybranym miejsciu w kinie ale niestety, po niemałej próbie poszukiwań wkońcu ściągnąłem sę soobie film 'lalunia' na komputer. Nigdzie Was nie widać. PS. Jak byłem malutkim dzieckiem słyszałem, że prawdziwą miłość idzie znaleźć w kościele. - dziwna rzecz - ja osobiście do Kościoła chodzę z potrzeby nie na poszukiwania przedstawicielki płci pięknej. Biegam nieraz, sklep rzadko - jak już po coś idę to patrzę tego i raz dwa do domu. Spacer? Albo pozostaje Wam przeszukiwanie tego cyfrowego buszu, w którym znaleźć kogoś - takiego naprawdę - graniczy z cudem. Odnośnie cudów, jako wierzący dopisać powinienem, proście. Proś a otrzymałaś. Pukaj a już otworzyli. Co do mnie? - to ja taki mały wierszyk; Zamknięty żółty liść na strychu patrzy się na świat, duże i małe zakręty, ból, miłość i strach, śmieje się gdy ktoś patrzy na niego jak leży, a mimo to go nie sprzątnie. Nie zna swego losu, nie zna końca, nie zna dnia i miesiąca. Po prostu jest i będzie trwał, dopóki czas go nie skruszy, dopóki czas się nie skończy będzie trwać nadzieja, że po coś jeszcze się przyda, komuś po coś zostanie. Nie nudzi się tym trwaniem bo co dzień odbywa nową podróż, podróż marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupka jelenia
swietny watek mysle ze jak juz wybiele zeby i zarobie duzo kasy to pojde do biura matrymonialnego : ) nie ma sie z czego smiac inne pomysly to znalezc sobie jakies hobby.. np teraz mozna umawiac sie na narty... a latem na rolki. Myslalam ze moze np tanczenie salsy... podoba mi sie pomysl z rozmawianiem na gg, ale wydaje mi sie, ze to trzeba miec zaciecie do tego. mnie sie nawet ze znajomymi nie chce rozmawiac na gg ; ) ale moze psychotropy pomoga i sie przemoge Problem moze polegac na tym ze jestem w tym wieku gdzie ludzie juz albo maja wlasne rodziny albo kompletnie zdziadzieli.. Nawet jak maja zainteresowania to raczej je rozwijaja w gronie starych znajomych. Jak sie bylo mlodszym to wszystko bylo latwiej. Np mozna bylo isc do jakiegos klubu mlodziezowego np RPG i tam poznac nowych ludzi, z ktorymi laczyly zainteresowania wlasnie. A teraz to ludzie glownie praca i rodzina, czasem tylko jak jest urlop to gdzies wyskocza. Ale nie szukam przeciez znajomosci wylacznie urlopowiej. Powiem szczerze, mam w glowie obraz 30latkow, jacy sa i moze to nie przystaje do zycia.. ale wlasnie tak mysle, ze po 30tce czuje jakbym wypadla na jakis boczny tor, bo znajomi maja dzieci, rodzinym, prace... a ja nie wiem co z soba zrobic... W mlodosci wystarczyl IRC albo jakies forum.. teraz jak wchodze na forum np psychologiczne to wszyscy sa mlodsi ode mnie..! mial ktos taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochat.in
Polecam http://gochat.in tam wchodzą jeszcze czasem tacy, którym nie tylko seks w głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdd8877
Dupko Jelenia cóż tak wróżysz? Napisz jakiś kontakt może lepiej ale wnet zapomnisz o swych triskach albo, patrz! Październik był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwiii
Też wchodzę na gochat.in z nadzieją że kogoś poznam:) jak na razie odbyłam kilka miłych rozmów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RopinchÓtt de cfancisz zasÓwka
...jakie są kryteria dla ,,interesujący facet,, w siedmiu punktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
hmmm... nie calkiem uderze w temat bo... - tak sobie mysle... -jest noc a tu taki fajny temat, noo wiec, do tych co szukaja i do max - to tez niezly pomysl na zycie, ja zrobilam tak - hee he... -gdy mialam duzo czasu akurat, przyjechalam do rodzicow, do miasta w zach. czesci pol. i gdy tak myslalam, jak ten czas sie dluzy, wpadlam na genialny pomysl- wtedy kazdy byl genialny,byle nie nudny,-a wiec taki ze, hmmm... pojde do wrozki, a noz, cos ciekawego oby nowego sie dowiem i ..... - nie mylilam sie! w gazecie przeczytalam gdzie, i jazda! - wybralam ta najtansza, bynajmniej nie z braku kasy. bo tej akurat mialam sporo, a wiec ide na spodkanie i mysle, hee he, to bedzie ubaw, nooo ! - ale co sie nie robi jak czasu tyle i ladna pogoda, babka opowiada ja slucham, jak to u wrozki, a na koniec walnela tak, - poznasz milosc swojego zycia za 10-siec dni, jak to uslyszalam to myslalam ze z krzesla spadne, wiec zapytalam ile to kosztuje, ona ze 100 zl. a ja ze dala bym 100 000, ( no nie jej, ale za taka milosc ...) - hmm... - mysle tu baba przesadzila, no bo jak tak mozna, (tak z kanta jechac!) a w tym byl problem ze ja nie szukalam zadnej milosci, wiec mysle no ladnie !... -wiec poczekam, - na drugi dzien musialam wyjechac,praca i ...- przypadek, poznalam GO, wlazl i juz nie wylazl ...- do dzis jakies 14-cie lat ( 1999 r.) a i jeszcze cos ciekawego, za 2-tyg. od poznania zafundowal mi wczasy na majorce - wtedy myslalam ze to bajka hmmm... samolot chmury ja i ON - wiec gdzie mozna... -wszedzie - i wiecie co, swiat jest piekny......!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTERESującymężczyzna
Nam szkoda czAsu na takie luźne pierdoły.Jeśli pasjonujesz się czymś w PRAKTYCE, MASZ CIEKAWĄ INNĄ PASJĘ.będziemy lgnąć do ciebie jak do miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Spędzają czas wszędzie i nigdzie, taka prawda. Jeśli chcesz faktycznie kogoś poznać interesującego nie marnując swojego czasu to zapraszam tam gdzie sam jakiś czas temu przebywalem, ale znalazlem już kogoś i jestem bardzo zadowlolony. Randki na bardzo fajnym poziomie, bardzo przyjemne spotkania. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Spędzają czas wszędzie i nigdzie, taka prawda. Jeśli chcesz faktycznie kogoś poznać interesującego nie marnując swojego czasu to zapraszam tam gdzie sam jakiś czas temu przebywalem, ale znalazlem już kogoś i jestem bardzo zadowlolony. Randki na bardzo fajnym poziomie, bardzo przyjemne spotkania. Polecam! www.randek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr 35 z łodzi spontaniczny pomysłowy, zaradny, wrażliwy dla wyjątkowej pod każdym względem... :) braveheart-321@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 25
witam jestem mężczyzną w wieku 25 latek chciałbym poznać ciekawą kobietę z opolskiego a konkretniej chodzi mi o miłą uczynna ogarniętą kobietę która bd witała każdy dzień z uśmiechem serdecznością :) interesują mnie kobiety zadbane szczupłe , teraz coś o mnie a więc sredniej postury facet 177wzrostu miły kulturalny uśmiechniety pomocny pozytywnie nastawiony do życia facet :) prawko auto praca podstawą do mojego funkcjonowania nałogoi ??? co to takiego ja ich nie mam moja kobieta także ich nie powinna mieć :P czy znajdzie się kobieta dla mnie która ,, sprosta aż tak wygórowanym wymaganiom ??,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×