Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

a mój aparat do naprawy. mam nadzieję,ze uda się odzyskać zdjęcia :( jarzynko daj te namiary, bo moja ulubiona szwagierka tez mnie molestuje, do tego stopnia,ze nawet do 1go jest skłonna zainwestować we mnie :D weźmiemy na razie na pół, bo az tak strasznie to nie przytyłam,zeby się cały mies. męczyć :p szukałam na starym topiku, a tam nadal sodoma i gomora, prawie rok kłócą się te same osoby, fuj jak im się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę, ze mnoza wam sie tu nowe forumowiczki - mozna sie dolaczyc? Jak widac z nicku, Izabelka ze mnie. Mamcia szczesliwa 14 latki lipcowej, Olgi. Lat mam w rzeczywistosci troszke wiecej ;) Bo o rok wiecej - jestem z 1969, tylko jakos lubie sie zaokralic :D:D Mieszkam sobie pod poznaniem, razem z mezem i coreczka. Corka jest tenisistka, ja i maz - lekarzami. Mysle, ze tyle wystarczy :) Pozdrawiam, jutro rano serwuje jajecznice :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nasza nowa forumowiczko :) Myślę że przybliżyłaś nam bliżej siebie, swoją rodzinę, może pochwalisz się nam swoją pociechą, może ty się nam pokażesz? (Odezwała się ta, co chociaż raz się wam pokazała, pewnie sobie teraz myślicie), Otóż, chwilowo dębię od siostry zdjęcia z Wigilii albo jeszcze z wcześniejszego okresu czasu ale jakoś jej niespieszno ;O Jarzyneczko, piękna z Ciebie mamusia! Nie wiem co ty mówisz w ogóle że jakaś duuuża mama, piękna, dorodna ciężaróweczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec ja chce ten z zielona krowka :D:D Aha, mozecie mi podac swoje emaile, to wam wysle siebie i moze jak chcecie jakis filmik mojej cory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj isabell :D myślę,ze opisywałam się jakoś 1, albo 2 strony temu, więc jeszcze świeże toto jest :) nie zdążyło się nic zmienić. no może jeszcze dodam, bo tam rozpisałam się o mojej miłości do dzieci(świninek) i zwierząt,ze jestem uczącym w technikum chemikiem :) a teraz do rzeczy: z moim Tatą lepiej, juz się nawet uśmiecha i wyszedł z domu. lekarz zdiagnozował depresję :( no z drugiej strony mu się nie dziwię, siedzi cały tydzień sam jak palec, do nas coś rzadziej zaglada (nawet na obiadki nie przychodzi, bo wyrodna córka czyli ja zaczęła je przywozić ze szkoły:( ) a tylko cała rodzinka zwala na niego swoje problemy i niepowodzenia. a chłopisko siedzi i się przejmuje :( nawet ja, jak takiego doła miałam przed swiętami, to kilka razy pół nocy z nim przegadałam. i nie czarujmy się wypłakiwałam żale na cały świat:(:(:( no, ale już wraca żelazne babsko 150 cm ;) bo wszak odśnieżanko, zima, drewno, palenie w piecu i te sprawy ;) jeszcze na dodatek tesciowa się dziś załamała, co fatalnie wpływa i na mojego męża. zobaczymy co będzie dalej. tak mówiąc szczerze, to ja chcę już do pracy!!!!! tam przynajmniej jako taka stabilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to Aniu nareszcie pozytywnie do przodu :D a u ciebie, na tym wygwizdowie (czyli na górce;) ) to jak wiatry przetrwaliście. wyczytałam w \"angorze\", że w trakcie tych wichur w Polsce zginęło 6 osób, z czego 2 w .... olkuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywaliło je w samochodzie drzewo, na tej cholernej drodze na wolbrom, na pazurku. tam to chyba codziennie jest jakiś wypadek i nic z tym nie robia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, pożycz teściowi pogody ducha, wiem, że to może nie jest teraz już życzliwe wspomagać go \"szybkim powrotem do zdrowia\", może raczej prześlij mu ode mnie ciepłe uściski, najważniejsze to trzymać się w pionie i poziomie i żyć tym czasem, który nam pozostał. Isabelle, zaraz ci wyślę nasze e-maile, mam nadzieję że nikt nie ma nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle70
Nie wiem jak wysłać maila do większej ilości osób :( Więc wysyłam na adres moniakaba - kto to ?? Jeszcze nie obytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszą, kto zginął :( isabell - nie mogłaś wybrać lepiej meilika, Nasza Figazmakiem - to główna dbająca o to,zeby nasze skrzynki nie były puste. tylko zeby się nie zdziwiła, napisz jej o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na szczęście sztuczne są modne, to sobie doklej :) aaa, idę spać laleczki, bo jak Młody znowu się będzie jutro o 6.30 wybierał na sanki, to już padnę trupem :( a swoją drogą jak chodzę do pracy to wstaję o 6, albo i przed, a jak mam ferie, to o 8 dobudzic się nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Isabell i Was wszystkie dziewczyny! :) Ale sie rozpisałyście! Fajnie! :) Coraz weselej w naszej kuchni :) Isabell, pare stron wczesniej pisałam pare słów o sobie, a adres mailowy podaje wyżej :) Inka, i Dunia, ja mam opakowanie jeszcze z poprzednich zapasów (zielone) i tak sie zastanawiam, brać, czy nie brać. Ale chyba sie jednak zdecyduję, żeby jakoś wygladać :P Tak sobie myslę, ze może co drugi dzień? Co do jazdy na rowerze, takim normalnym, ale wydaje mi sie, ze podobne zasady dotycza tez stacjonarnego, wiecej tkanki tłuszczowej spala sie przy jeździe mniej intensywnej, ale za to dłuższej i systematycznej. Gratuluje wytrwałości! :) Życze dużo zdrowia (mimo wszystko) Twoim bliskim, bo gdy go brak, to niestety wszystko zwala sie na Twoja głowę. To juz lepiej poodsnieżać podjazd :) Zreszta skad ja to znam?? :P :) Jarzyneczka, głowe daje, ze gdy juz Zuzia pojawi sie na tym pieknym świecie, bedziesz tak zabiegana, ze w szybkim tempie zrzucisz te wszystkie przybrane kilogramy. Ba! Z nawiazka! :) :) :) Brydzia, widze, ze odzywa sie w Tobie zaciecie kulinarne :) Gratuluje tych placków i ogórkowej. Ogórkowa to ulubiona zupa mojego meża. Teraz ze wzgledu na remont, mam do dyspozycji tylko el. piekarnik, wiec zup nie mam jak gotowac. Mój Z. stwierdził ostatnio, ze gdy juz bedzie zainstalowana kuchnia,to ugotuje mu ogórkowa i bedzie ja jadł na sniadanie, obiad i kolacje \"P \'D :D :D A jesli chodzi o przygotowania do slubu... hmmm.... jest juz prawie wszystko :) Jest lokal (taki, ze hej) z wybranym menu, zespół (bardzo, bardzo profesjonalny), kamerzysta i fotograf oraz firma od wystroju kościoła. Samochodu nie bedzie, bo ślub bedzie w kosciółku wchodzacym w skład zespołu pałacowo-parkowego, wiec wszystko bedzie na miejscu. Jest już sukienka :) Śłiczna! Fryzjerka juz robi rózne próbne fryzury i makijaż. Jestesmy na etapie poszukiwań butów. No i kompletnie nie mam pojecia w co ja sie ubiore! Pełny obłęd! :) Monia, widze, ze i tak świetnie sobie dajesz rade z godzeniem tylu ról. I wychodzi Ci to tylko na zdrowie :) Az tryskasz taka pozytywna energią :) Aaaaa... swojej \"artystce\" złóż wyrazy uznania za świetny występ, Dumna Mamusiu :) :) :) Dunia, mój maż stwierdził, ze koniami nie zaciagne go do kina na \"Dlaczego nie\", tego samego rezysera , co \"Tylko mnie kochaj\". Na tym poprzednim wynudził sie przeokropnie, chociaz z reguły jest cierpliwy i dobrze znosi moje wybory :) Ale gdy przeczytałam Twoja \"recenzje\", to jakos mi nie szkoda :) :P Waniliowa, ja też uwielbiam figi. Ae jak sama wiesz figi, figom nierówne. Lubie te duże, miekkie, nieprzesuszone. Mniam... :) Isia, ja jestem tą \"remontujaca sie\" P) :) I to tak generalnie! Remontujemy dom. Zaczelismy od prac ziemnych (odwodnienia i takie rzeczy), potem była zmiana dachu, ocieplenie. Ten etap mamy juz za sobą. Wewnatrz kompletna przebudowa z wyburzaniem scian, wymiana całych instalacji: wodnej, elektrycznej i CO. Zakładalismy ogrzewanie podłogowe i kolektory słoneczne. To juz tez za nami :) Teraz trwa juz tzw. wykończeniówka, czyli gładzie gipsowe, układanie podłóg, łazienki. Powoli, powoli zmierzamy do końca :) Ale i tak zaczynam juz nerwowo reagowac na słowo \"remont\" :P :) AniaX, no ciesze sie, ze wszystko wraca do normy, a Twój mąż do domu :) PN uwielbiam kolczyki, ale teraz przez ten remont, to raczej musze sobie pobazowac na tym, co mam :) Agripa, jak samopoczucie?? Już lepiej?? :) Kto wie, co u Katarinki?? Odezwała się do kogos?? Tez czesto mysle, co u niej. QAniu, pozdrowionka! :) A u mnie piekna zima sie zrobiła. Psy na spacerze szaleja po zaspach. Na szczescie wyprowadzaja swoja pania na długie spacery :) Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki,jednak nędznie ten roczek sie dla mnie zaczął,dostałam wypowiedzenie z pracy,może napisze później coś więcej...teraz idę wyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa...nie wiem co napisac...brak mi slow w takich sytuacjach.. wazne zeby sie trzymac i nie poddawac kochanie :(:( Figa, wyslalam zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, podobnie jak Isabell, az nie wiadomo co napisac w takiej sytuacji. Bardzo wspólczuje :( :( :( Wyrycz sie ile wlezie, bo to pomaga. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie bździągwy:D:D:D Witaj nasz kolejny nowy przybytku Isabelle70 od których głowa nie boli;) Fajnie mamy lekarza od teraz na naszym topiku i jak pewnie się dowie co parę z nas tu łykać chce to nas nieźle opitoli:P czego nawet jestem pewna.Skoro Twoja córa lipcowa tak jak i ja to zapewne też rak:) AniaX wysyła wszystkim swoje zdjęcia tylko nie mi a czemu???:( Ania ja to bym się bała tak podcinać rzęsy mimo że sama mam niezbyt długie że nie odrosną:) Figa przez tą nową pracę zaniedbała nasze skrzynki mailowe czemu wygłaszam głośny sprzeciw i niezadowolenie:O Malinko jeśli odpuścisz sobie ten film to właściwie nie masz czego żałować,ale co do \"Tylko mnie kochaj\"to z mężem się nie zgadzam,mój luby też facet i oboje b.lubimy go oglądać i nie wiem czemu uważa że jest nudny:) Agripa głowa do góry nie ma powodu do płaczu,jak nie ta to inna,jakoś będzie nie trzeba się załamywać,myśl pozytywnie!Ja Ci mówię wszytko się ułoży i będzie dobrze przecież nie odrazu Rzym wybudowano;) No już nie płakać nam tu,otrzeć łezki,nosa wysmarkać i się uśmiechnąć bo to nie koniec świata!!!:):):) muszę faktycznie zaciągnąć Katarinkę telepatycznie do kompa żeby się wreszcie coś odezwała :) Ja wczoraj odśnieżałam wokoło domu a dziś zatoki już puściły mnie że nie przespałam całą noc i gardziołko mnie pobolewa oby anginka to nie chciała przybyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są fotki i nie tylko;) :P Isabelle70 fiu fiu z córy ładna dziewczyna i bardzo dojrzale wygląda na swoje 14lat dałabym jej więcej.Dzięki za fotki i ja chcę jeszcze!!!:P Figa wybaczamy nadrobiłaś w miarę;) fajne filmiki choć mi wszystkie się niestety czegoś nie otwierają buu:O i co a no ja chcę jeszcze!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za milutkie komentarze :D:D Postaram sie jeszcze cos wyslac do Figi, niech wam rozesle, zaraz sobie Figusie obejrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agripa, jak mi przykro :( Naprawdę. Wiecie co, odkąd was mam to bardzo przeżywam każde wasze radości i smuteczki - jakoś strasznie wrażliwa na cudzą krzywdę jestem. Isabell - śliczną córę masz! I sama bardzo ładna z ciebie kobita :)Ja tez chcę więcej!!! Brr, ale zimno u nas. I zasypane chodniki, na razie nie łażę po mieście, ale już w poniedziałek muszę się jakoś przedostać do pracy. Aha, i chcę przy najbliższej wizycie u gina zapytać o USG dopochwowe - podobno chyba mniej więcej w takiej zaawansowanej ciąży jaką ja mam, to powinno się je robić? I teraz jestem między młotem a kowadłem bo znowu nie wiem, czy lepiej isć na to usg czy lepiej nie. Jak wy radzicie, jarzynko, miałaś usg dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko kobietki nic mi nie jest,trochę pobuczałam,ale juz jest oki i nawet sie usmiecham:) ))Jutro dołączę do grona bezrobotnych,na szczęście z prawem do zasiłku.Chyba sobie ,,chwilkę odpocznę,,przyda mi sie,bo ostatnio ciągle w stresie.A co do mojego zwolnienia,to mialam w aneksie do umowy,ze w razie trudnej sytuacji w zakladzie spowodowanej brakiem zamowień i takie tam bla bla moga mnie zwolnic,bo umowy na stałe nie miałam ,tylko na czas okreslony. Wysłałam Wam jedna swoja fotke i takie tam małe co nieco do obejrzenia;) )) Dominika przelew juz poszedł:) Dzieki za fotki Isabell fajnie jest sobie pooglądać,miła rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze i co ja bym bez Was zrobiła???Zawsze moge sie wygadac,bo faceci niektórych spraw nie rozumieja;)i nie mam tez takiej prawdziwej kolezanki ,ktorej mogla bym powiedziec wszystko.Jestescie niezastapione i niegdzie sie od Was ruszac nie zamierzam:D Tego ostatniego emilka wyslałam ze starej poczty,jeszcze sie łudzę,ze zadziała przyzwoicie,jak dostaniecie cos,dajcie znać. Jarzynko,Aniu ogladalam sobie te kolczyki i zastanawialam sie ,które zamówiłyście;)Racja,ze interes Dominiki bedzie kwitł,takich ozdóbek nigdy dość. Figa to takie swietne rzeczy nam podsyła,jak zobaczylam tą ,,imprezkę,,uśmiałam sie do łez. Ide zaparzyc herbatke malinową,tez macie ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... jeśli herbata malinowa, to ja bardzo prosze :) Własnie wróciłam z angielskiego, wiec chetnie sie napije :) Zaraz sprawdze poczte, musze sobie obejrzec Wasze fotki :) PS. Dunia, my z meżem jesli chodzi o kino, to najczesciej idziemy sobie na ustepstwa. Z. nie przepada za romansidłami, które jak kazda baba lubie ja :) Do tej pory wspomina, jak to z wieeeelkiej miłości (do mnie oczywiscie) poswiecił sie i trzykrotnie był ze mna w kinie na \"Przemineło z wiatrem\" :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotka jest świeża,może te wlosy tak mnie wyszczuplaja;)No to pijemy herbatke ,bo mnie cos cholernie trzepie,brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam nowa fotke Agripy i Isabell z rodzinką :) Dzieki wielkie :) Agripa, pieknie wygladasz :) I tak szczupło! (chyba mamy tu lekko obsesje na tym punkcie) :P :) Isabell, fajna masz rodzinę. Córka faktycznie śliczna i wyglada na duzo starszą. Hehehe... w tym wieku to komplement :) A najwazniejsze, ze wszyscy macie ten błysk w oku, świadczacy o poczuciu humoru :) To lubie :) Dziewczyny, herbbatka pyszna i taka goraca, że przegania wszystkie przeziebienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×