Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchnia

Nasza kuchnia na kawkę

Polecane posty

Gość doradca personaIny
buehehehe, Malinka juz kolejny raz podkresla, ze jest doradca d/s win. Nie ma jak sie dowartosciowac. Nie prosciej jest napisac po prostu SPRZEDAWCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja kudłata durnowata,miażdżyca do tego zapominalska ciapa łajza dzięki Malince dostrzegłam,że uchybiłam w pominięciu AniX gdzieś mi uleciała a faktycznie nic nie pisała od informacji że mąż ma mieć operację na oko przez odklajanie się siatkówki i biedna się martwila umierając z niepokoju a potem już się nie odezwała.Sama jestem ciekawa jak się powiódł zabieg?! Tak samo Q-Ania zamilkła. Malinko ja teraz zrobiłam się taki degustator win żeby nie nazwać się żul:D i teraz zupełnie porzuciłam wszelkie piwo i inne pozostałe alkohole a przepadam wręcz za prytą;) szczególnie smakuje w półwytrawnych i niektórych półsłodkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu śledzi nasz topik widać że bardzo dogłębnie i do tego nie jest przyjażnie nastawiony:OTo po ki grzyb wogóle poświęca się tak żeby wszystko czytać co kto pisze i tym się interesuję? dziwnych wynalazków i dziwolągów można spotkać na forach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradco personalny, akurat w tej dziedzinie nie potrzebuję dowartościowania :) W innych za to i owszem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo wróciły nasze babeczki:D:D:D...i znowu ktoś wlazł z brudnymi buciorami do naszej kuchenki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie! Chyba zrobię notatki- kto, co, z kim, za ile... Bo i tak po przeczytaniu się zgubiłam... Wracam do uważnego czytania waszych expose..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) ))) Weszłam dziś na ta stronkę Dominiki,suuuuuuper fotki Dominika,normalnie rewelacja:D:D:D,a jak juz zobaczyłam tą bizuterię to dech mi zaparło.Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju takie ozdoby,wprost mam na tym punkcie hopla,sama posiadam ponad 200 par kolczyków:)A te zielone kolczyki...ach...zajebiste są po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ykhm.. to może i ja załapię się na fotki od was? Mój mail: isia23@poczta.fm Hehe przynajmniej w mailu się można odmłodzić, co? PS. Dominiko, ile kosztują takie cacka? Od miesiąca usiłuję sobie kupić kolczyki, ale wszystko jakieś takie banalne... Twoje są super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba się im przyjrzę z bliska później.. Teraz czas osaczyć szkodnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niechże doradca sobie doradzi i wyniesie stąd swoja personę! Ze tez ludzie lubia się bawić w takie g... chyba problemów nie mają :(:(:( sorry, ale jestem lekko wkurzona: na tej mojej ukochanej wsi nie bardzo jest z dzieciakami co robić, więc jako,ze pierwszy luźniejszy dzień zrobiliśmy wielką wyprawę do biblioteki. skończyło się na trzech wyprawach, bo biblioteka zamknięta na 4 spusty, a ja obiecałam! żadna kartka nie wisi, więc zadzwoniłam do bibl. głównej i chyba niechcący doniosłam na p. bibliotekarkę,ze sobie wolne zrobiła, bo powinna być. ale z drugiej strony ile będę biegać na taki mróz? mogła wywiesić jakąś informację, nie. strasznie mnie to wkurza, bo punktualność to moja obsesja. jak ja mam dzwonek o 8, to mam być o 8, bo młodzież stoi na korytarzu bez opieki!!! dlaczego inni tak nie szanują pracy? ja spóźniłam się raz w życiu. autko odmówiło posłuszeństwa...pomimo,że nie mam lekko. ale mam też cholerne poczucie obowiązku. uff, nie denerwowałabym się tak bardzo, ale młody siedzi i wyje,ze co bedziemy czytać, a wiecie,ze to czytanie jest prawie jak czynność fizjologiczna, czyli nieuniknione i niezbędne. chyba zapakuję ich do auta i poswięcę parę groszy na kupno jakiejś książki. tylko kurde, pralka siadła już całkowicie i znowu wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zpisałam sie na angielski i dziś mam pierwszą lekcje :) To jedno z postanowień noworocznych... Hehehehe.... Jeszcze mi sie marzy zrzucenie paru kilogramów. Bo wiecie w sierpniu na ślubie jedynaczki powinnam jakoś sensownie wygladać, nie?? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, Malinka, widzę,ze marzy ci się to samo co mnie ;) ja juz zaczęłam buszować po internecie. nawet oryginalną meridę sprzedają po 150 zł ;) teść już ma zaatakowane kości i watrobę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej witam :) Witam goraco nową kafeteriankę - ahoj! Waniliowy budyń na horyzoncie, konkretniej na imię mi jest Monika, nazwisko na P, na razie jeszcze nie po chłopaku który wkrótce zapewne stanie się i moim mężem. Od grudnia żyję sobie ze świadomością, że KTOŚ we mnie żyje, noszę sobie taki mały bagażyk pod serduszkiem, urodzi się w sierpniu :) Jarzyneczko - popytaj dziewczynek, nie mam swojego zdjęcia :( Jak tylko dam radę cokolwiek znaleźć, to wam koniecznie pokażę - no wprost obowiązkowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal się gubię, tyle tu tworzycie... Zrobię notatki, serio! PS. Jak mozna ocenzurować słowo A C H O J ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia puścilam fotke jeszcze raz;) tym razem mam nadzieje ,że dojdzie. Kolczyki Dominiki przegladalam już pięc razy,weszlam nawet na wzory sprzedane,a tam...takie piekne,zielone i długie na dodatek,dynadają juz zapewne na czyich uszach...:(Ja mam fioła na punkcie bizuterii w kolorach zielonym i turkusowym,choc te z nr 21 niebieskie z kwiatkami też są zajefajne,a można by je troszkę przedłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notatki zrobione... Jak wy wszystkie się w tej kuchni mieścicie? Co pijemy? Herbatkę? PS. Gaworzenie Weronika już dawno ma za sobą.. Jak na półtora roku to powiedziałabym że jest dość wyszczekana hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no PN kolczyki rewelka :-)...a twoje foto cudeńko :-) Ja wypatrzyłam sobie 3 szt :-)....ale nadal nie wiem jak je u ciebie kupic i za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figusia, wszystko już się ustabilizowało, nie odczuwam większych mdłości, na śniadanie dietetycznie wcinam własnoręcznie skomponowane muesli (tak, każę chłopakowi ganiać po sklepach i bazarach w poszukiwaniu suszonych owoców figowca :D:D, raz wrócił z kandyzowanymi wiśniami!!)a do tego mleko 2.0%. Obiadki zwyczajne, tj. bez względnej diety, na kolację zwykle warzywka na surowo, albo gotowany brokuł bez żadnych rewelacji. To chyba niezła dietka, dużo żelaza, do tego biorę folik i podobno wyniki wychodzą piękne. I hemoglobina nie spada. Na kontrolę mam przyjśc znowu koło początku lutego, to wam jakieś newsy podsypię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie herbatkę Isia,oka bym do rana nie zmrużyła po kawce o tej porze:) ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie bede marudzic z tym przedłużaniem Dominika;)są cudne tak,czy tak i...chcę je mieć:Dtylko zdradź nam kochana jak to zrobić?Od dziś jestem Twoja stałą klientka:) )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, więc herbatka.. Dominiko, ja też, jak tylko znajdę pracę- pędem po twoje cudeńka biegnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro juz jestesmy przy temacie bizuterii,to co nosicie oprócz kolczyków ,tak na codzień i co wogóle lubicie? ...herbatka pyszna...zwłaszcza z cytrynka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, sorry,ze wetnę się w temat biżuterii (od chyba 12 lat noszę te same kolczyki i 1 pierścionek), ale czy ktos wie jak zidentyfikować debila po nrze telefonu kom? od soboty dostaję jakies dziwne smsy z nru którego nie znam: najpierw ktoś mi proponuje,ze spędzi u mnie noc z niedz. na pon, teraz cyt: odbierz ten jeba... telefon. chyba ktoś się myli, ale mężulo, któremu osobiście kazałam odebrać ten pierwszy dziwnie na mnie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, i przez przypadek odpowiedziałam w temacie biżuterii. zapomniałam jeszcze o chrzcicielnym krzyzyku mojego synka, ale dostał aż 3 medaliki, to krzyzyk chyba moze mamusi odstąpic ;) a tak wogóle to na pogodzenie się dostałam od mojego męża ogromny komplet srebrnej biżuterii z tzw. piaskem pustyni (czy jakoś tak...):kolczyki, medalion, bransoleta i pierścionek. cudne, tylko nie mam do czego ubrać. moi rodzice są geologami i wiecie jak naprawdę nazywa się piasek pustyni??????? AWANTURYN zatem prezencik cokolwiek dwuznaczny, choć pewnie (bardzo w to wierzę) dwuznaczność niezamierzona. ale się uśmiałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×