Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość Anulka123

HALO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
halo ,halo,czy naprawde nikt z uk tu nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty sa the best
wiekszosc siedzi w Londynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haanna
hyba nie koniecznie bo w Bradford co drugie slowo na ulicy to kurwa hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
HEJ OTO-JA-ŻONA fajnie ze sie odezwalas bo myślalam ze tylko ja jestem w Bradford. i nawet przestalam zaglądac ,ale teraz będe cześciej POZDRAWIAM [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 123
BRAWO< BRAWO WKONCU WIECEJ NAS BEDZIE :) :) :) :) bede za jakies 4 dni bo jade nad moze ze znajomymi bedziemy zwiedzac i kosztowac panciki hihi pozdrawiam OTO-JA-ŻONA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 123
poprawiam MORZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
HEJ juz jestem fajnie zebedziesz w bradford a czy juz wieszgdzie bedziesz mieszkac (wiadomo lepsze i gorsze dzielnice ) czekam na wiesci :) po moim wekendzie lekki kacyk ale bylo warto bylo :) :) :) , OTO-JA-ŻONA masz juz jakaś prace ? pozdrawiam do zobaczyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu123 -jadę razem z mężem (mamy 28 i 29 lat i angielski na poziomie dla początkujęcych można powiedzieć) do znajomych którzy są już tam od kilku miesięcy( ale nie wiem jak u nich z pracą jest)...i mają nas na jakiś czas u siebie przetrzymać,dopóki jakaś praca sie nie trafi..chociaż ja już zaczynam wątpić że się uda....a ty gdzieś pracujesz?? A na kaca-najlepsza cytryna podobno-tzn-sok z niej :-D Masz jakieś gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuuu
huddersfield :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
Hjka OTO-JA-ŻONA bardo dobrze że macie gdzie sie zatrzymac bo jesli chodzi o mieszkanie to niejest latwo, jest tu bardzo duzo polakow, nie karzdym mozna ufac jak bedziecie w Polskim klubie najlepiej bedzie wam sie zalapac do agecji w samym centrum jest kilka . Praca tam niejest pewnie za superowa ale przynajmiej zalatwia za ciebie wszystkie formalnosci ,ktore sa potrzebne aby legalnie pracowac.Ja mam 28 lat i męza 30 lat mieszkam od 3 lat w UK w Shipley to dzielnica Bradford (jest dosc spokojna bo nie ma tu tyle ciapatych (pakistańcow i hindusow) ) a pozatym jes owiele ladniejsze niz inne dzielnice Bradford .Ja pracuje wbiurze jestem handlowcem ,a mój maz w Leeds jest informatykiem mam 5 letnia córke Nicole ktora chodzi do pierwszej klasy:) a co do angielskiego to i w Bradford i shipley sa college gdzie sa darmowe kursy angielskiego ktore koncza sie egzaminem chonorowanym w calej uni, mozna tez spotkac tam fajnych ludzi .pozdrawiam ciebie i meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
do TUUUU witam to tez nie daleko pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu za rady,na pewno sie przydadzą...fajnie masz że już jesteś w temacie ze wszystkim-ja powiem ci szczerze strasznie się boję tego wyjazdu,,znajomi którzy tam moieszkają mówią żeby nie jechać bo pracy TAM nie ma :-( no i mam dylemat...ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma {serce] pozdrowionka dla ciebie,męża i przede wszystkim córci-(bardzo ładne imię...Nicole) ja staram się o bobasa od roku jak narazie bezskutecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
OTO-JA-ŻONA zycze spokojne drogi do nas do angli :) jak chcecie to zabieszcie fajki Malborasy bo w angli sa drogie po 6 funciakow paczka a w polskim klubie zawsze sie ktos znajdzie kto odkupi od was.mozecie wziasc smialo 6 kartonow tu niesprawdzaja,amialam ci powiedziec ze jak sie zapiszecie do biblioteki to bedziecie mieli zawsze 2 godziny netu dzienie za fryko to bedziecie mogli gadac na czacie z rodzinka .pozdrawiam :) jak by co to pytaj postaram sie pomuc :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anulka za odpowiedz!!jestem ci bardzo wdzięczna..mam nadzieję,że w Bradford czy Leeds znajdzie się jeszcze jakaś praca dla mnie i mężą..dobrze,że mam tam rodzinkę to chociaż mieszkanie na początek za free :-D no właśnie nie wiedziałąm ile tych papierosków zabrać..bo my nie palimy z mężem..ale na sprzedaż to faktycznie się opłaca...a tobie jak TAM się żyje-zamierzacie wracać do Polski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
Witam🌼 co do papieroskow ,to zalerzy czymlecicie bo jak tanimi liniami to i 10 kartonow wioza bo nic ci nie zrobia najwyrzej zabiorom ale z tego co wiem to jeszcze sie niezdarzylo :) Ja na zycie tu nie narzekam jaestesmy rezydentami (przysluguje ci po roku legalnej pracy) nie martwie sie o zycie do pierwszego :)tesknie za Polska bardzo ale z racji tego ze moj tata pracuje w LOT-cie to co 2 miesiace latamy do Polski ,a i odwiedza nas duzo znajomych wiec puki co sie nienudzimy:) ,tylkoodkladamy na powrut do WAWY:) mala zna swietnie angielski ja pokonczylam sobie te kursy w collegu i wlasciwie co roz mam propozycje pracy w polsce zostać tu na zawsze niechce ale puki co dam rade czsem mam dośc i chce uciekac ale ... to chwilowe :) uwazam ze dacie rade moze to niebedzie wymazona praca na poczatek dla was ale tu sie szybko awansuje ja akurat mialam szczescie :) czego wam goraco zycze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
a zabiesz sobie kostki knora bo tu nie ma takich jak w polsce ,przyprawy ,bo nawet jak znajdziesz to sadrogie i sie nieoplaca,no i polski chlebus zawsze mozesz zamrozic ,bo tostowe ci sie przeje i kielbache bo sa tu okropne .Mam nadzieje że jak dolecicie to dasz znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko-dzięki za wsparcie-moc ❤️❤️❤️❤️dla Ciebie Dzięki za wszystkie dobre rady :-) Mam nadzieję,że szybko się jakoś ułożymy i internet bez problemu się załozy również..bo ja bez netu jak bez ręki :-) Strrrrasznie się boję lotu samolotem i jak to przezyje to potem będzie już z górki ;-) A jak u ciebie było z angielskim jak tam pojechałąś?Bo ja znam tyle co uczyłam się w liceum-poziom początkujący i boję się,że się nie dogadam:classic_cool: a co do kursów to pewnie też się na jakiś zapiszę....pozdrawiam i mam nadzieję,że będzie OK.. wieczorkiem już będę w Bradford a z internetem to pewnie będzie problem jakiś czas..ale w końcu się odezwę-pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
Ja z angielskim na poczatku to tez tyle co uczylam sie w szkole ,nie mialam problemu ,aby sie tu porozumiec:) spokojnie lotu sie niebuj trwa tylko 2 godziny:) przyzwyczj sie dowidoku gor (oni angole uwarzaja ze to gory :) )wkoncu bradford lezy w najladniejszym hrabstwie angli,do okola kamienne murki i wszedzie z gorki pod gorke jak pojdziesz do biblioteki to niepowinnas miec trudnosci z dostepem do netu pozdrawiam czekam na wiesci ,milego lotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka-nie dziękuję,żeby nie zapeszyć :-) Rozmówki angielskie już z tysiąc razy przewertowałam więc może się dogadam jakos...aha-jak się nie odezwę to znaczy że nie doleciałam ;-)buziaki raz jeszcze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
ja jak jestem w polsce to zabieram sobie : wegete,ziele angielskie,ziola prowansalskie,kostki rosolowe knora (tu sa ale tylko smakowe zwyklych niema) biore budynie ,bo te ich pudingi to nieto samo i takie tam .Prayprawy tutaj kosztuja ok 1,60Ł a dla porównania za 0,99 masz kilo miesa mielonego ,wes sobie troche kielbasy suszonej bo tu taka tylko dostaniesz w polskim sklepie ale jest cholernie droga ok 12,00ł za 10 plasterkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
wrazie czego to ci dosla nam mama na poczatku przysylala w kopertach bombelkowych poczta (list idzie ok 4 dni priorytetem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
OOOOOOOO....zabieram jeszcze sobie gorace kubki (barszczyk czerwony :) :) :) ) ,OGORKOWA:) takich tu nie ma a tak jak jestem w pracy to troche wrzadku i juz po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriksa
Szukasz pracy w domu? Chcesz skutecznie zarabiać? Chciałabym zaoferować Ci pracę, dzięki której będziesz zarabiać średnio 2000zł tygodniowo za pomocą Internetu, spędzając w nim zaledwie 1-2 godzinny dziennie. Zarobki mogą być oczywiście wyższe, a wszystko zależy tylko od Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany(a) propozycją wyślij (nawet pustego) e-maila na adres: eriksa@o2.pl a natychmiast prześlę Ci szczegółową ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
dolatujesz lub juz jestes daj znac jak ci sie podoba w angli :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×