Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość ona_she
czesc kasiu ja wlasnie przestaje pracowac dla egencji-zaczynam prace w biurze-tomorrow!!!!trzymajcie kciuki bede siedziec osiem godzin orzy komputerze!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
ona_she super, gratulacje. Ja tez bym chciała ale jakos nie mam odwagi. Duze mają wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek75bd2
czesc ona-she jestem w tym pakistanowie juz troche czasu i ostatnio myslałem o zmianie pracy, z zamilowania jestem informatykiem i praca w takim profilu jak ta która teraz podejmujesz była by fajna, wiesz teraz pracuje w bradfordzkim obozie pracy czyli farmers boy i nie jest tu kolorowo a nawet gorzej, jedna przerwa na 8 godzin to juz mówi wiele, jak masz i mozesz puscic jakies info to serdeczne dzieki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
ona _she jestem bardzo zainteresowana. Dzisiaj byłam w fabryce chipsów i jestem przerażona. Mój facet męczy mnie żebym szukała właśnie takiej pracy, mam doświadczenie ale w siebie nie wierzę. Po dzisiejszym jednak dniu jestem załamana. Mogłabyś mi dać jakieś namiary? Może mają jeszcze jedno miejsce. To mój meil jakbyś chciała skorzystać: kasia@ax24.pl. Byłabym Ci bardzo wdzięczna i miałabyś u mnie duże piwo ;))). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
dzięki bardzo. Możesz mi powiedzieć jakie to stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
chodzi mo o to jak oni nazywają stanowisko osoby która wpisuje dane, czyli Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1230
.. i jeszcze jakbyś mogła podać nazwisko jakiegoś szefa, pracownika HR czy kogoś, do kogo można zaadresować list. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacika
Poszukuje pracy w bradford najlepiej od wrzesnia zna ktoś jakies linki gdzie mogłabym poszukac i mdowiedzieć się czegoś więcej:)pozdrawiam to mój mail: jadziunia86@op.pl POMÓŻCIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
ona_she masz u mnie piwo :) do zobaczenia w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
ona_she mam pytanko ile tam płacą za godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiaaakk
Witam!Mam na imie Basia od miesiąca mieszkam w Binglii u mojego chłopaka niestety ciężko teraz o prace...czy ktokolwiek mógłby mi pomóc?chciałabym gdziekolwiek pracować jakąkolwiek prace wykonywać aby cokolwiek zarobić, żeby chłopak nie musiał mnie utrzymywać,bo z jednej pensji cieńko jest.Podjełabym prace na terenie Bradford,Shipley,Soltaire,Frizinghall,i oczywiście w Binglii.Ale niewiem gdzie musze sie udać i o co prosić,gdybym mogła prosić o jakiś kolwiek numer kontaktowy osoby która by mi pomogła,i udzieliła jakiś imformacji.Dziękuje z góry.Pozdrawiam Basia.Oto mój email:motylex85@tlen.pl lub gg 2792920 prosze was o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
witam wieczorowa pora pozdrawiam wszystkich cieplutko :) jak tam dalsze poszukiwania pracy dziewczyny? halo OTO JA ŻONA gdzie sie podziewaz troche mnie nie było ale wcdzoraj przylecialam z urlopu we wloszech wpadne jutro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
i co wekend sie skończyl i nikt tu nie zaglada ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek25
Cześć. Z Bradford nie jestem ale w Huddersfield mieszkam i chętnie czasem pogadam bo stąd studenci wyjechali i nie ma co robić. Jakby co to czasem tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
witam halo gdzie sawszyscy ? jejku nic tylko zamachy tutaj w tamtym roku i teraz co oni poglupieli ....kurcze mógl by kto sie odezwac bo nudno nie ma skim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
chyba zrobilam blad ortograficzny ale to ze zmeczenia, przepraszam!dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soah
halo haloo....ja juz siedze w Huddersfield miesiac ;).... czekam az przyjma mnie tutj na studia ;]....plus praca ...tak poza tym to malo ludzi tutaj znam i nudze sie potwornie :/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka123
witam dawno mnie tu nie bylo ale mala ma juz szkole w pracy mecza delegacje itd. co słychac u was pozdrawiam goraco ....halo ...czy ktos tu jeszcze zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka81
Hej, ja rowniez mieszkam w bradford :) pozdrawiam serdecznie wszystkich pracujacych i szukajacych pracy. Usmiechu zycze. Bede tu zagladac czesciej. Do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz jestem
witam, za tydzien jade do leeds i nie mam gdzie mieszkac.Czy ktos moglby mi pomoc?Zaplace nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozka
jak doleciec do bradford jakimi liniami i gdzioe jest najblizsze lotnisko jestem przerazona calym tym wyjazdem mam nadzieje ze w bradford jest w miare spokojnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soah
hej zlotko ;) ja jechalam autobusem do bradford (orbis)...owszem jest tam mniejsze lotnisko ale lotow z polski (i do) chyba nie uswiadczysz, w leeds tez jest trudno ale juz latwiej ;)....jesli samolot to zostaje Manchester ;). i nie masz sie czego obawiac...naprawde...tutaj jest normlanie :). pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
jozka nie wiem kiedy chcesz jechać do Polski ale od listopada z Krakowa do Bradford/leeds będzie latać jet2. sprawdź sobie loty na ich stronie www.jet2.com Pozdrowionka Ps. Ona_she zaglądasz tu czasem? wysłałabyś koleżance wiadomość co się z Tobą dzieje :) Magda też wie niewiele, albo mi nie chce powiedzieć :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×