Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość TWO NIGGAZ FROM POLEND
siema polaczki jak jest w bradford ja z kolega niedlugo atakuje te miasto jak ktos chce cos do mnie napisac to daje mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWO NIGGAZ FROM POLEND
ok wczytalem sie w wasza rozmowe dziewczyny chyba wezme przyprawy ze soba :) szkoda ze opowiadanie urwalo sie na tym ze ejst juz w angli a co tam sie dizeje:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY!!TWO NIGGAZ !!!! PO PIERWSZE POLAKÓW JEST TU MNÓSTWO...ZRESZTĄ JAK WSZĘDZIE W ANGLII...PRACĘ ZACZYNAMY SZUKAC OD PONIEDZIAŁKU...WIDZĘ,ŻE Z MOIM ANGIELSKIM Z LICEUM I STUDIÓW IDZIE SIĘ POROZUMIEĆ...A TAK POZA TYM TO JEDZENIE W PORÓWNANIU DO ZAROBKÓW JEST TU DUUUUUŻO TAŃSZE CO ZDĄŻYŁAM JUŻ ZAUWAŻYĆ :classic_cool: można już kupić coś konkretnego od kilkunastu do kilkudziesięciu pensów :-)A U WAS JAK JEST Z ANGIELSKIM?????? ANULKA123-MOC ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
WITAM OTO-JA-ŻONA :) ciesze sie ze juz jestes i ze sie zadomowilas :) bede za kilka dni bo przyjaciolka jaest chora (ma zapalenie nerek i jest w szpitalu ) i mam jej core u siebie w domu i musze dzieczynka czs organizowac pozdrawiam goraco :) SUPER ŻE SIE ODEZWALAS :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
HALO,HALO,pani oto-ja-zona 🌼 jak pani sie wiedzie w angliczekam na wiesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak facetowi łatwiej z pracą...już się boję,ze nic nie znajde..bylam w kilku agencjach złożyć aplikację...we wtorek mam 3 interview :-D ale nie liczę na nic...no i jestem w LEEDS a w Bradford byłam 2 razy u znajomych :-) A co tam u ciebie???jak opieka nad dzieckiem?? pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia200
czesc dziewczyny czytalam uwaznie wasza rozmowe wybieram sie do brford 26 maja rady anuli bardzo mi sie przydadza co do przpraw, jezeli cos wiecie wiej to napiszcie mi prosze o tych agencjach pry jak sie szuka tam prace i co jest wymagane z gory bede wdzieczna i dziekuje strasznie sie boje ale mysle zeedzie wszystko dobrze pozdrawiam aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia200
przperaszam za błędy ale pisalam dosc szybko spieszac sie pozdrawiam milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllo!?anulka co u ciebie????❤️ andzia-witaj w klubie :-D co do agencji i szukania pracy to jest jeden minus bo zabierają ci jakiś procent od twojej wypłaty jako tkzw zadość -uczynienie za znalezienie pracy..ale zawsze lepiej pracować tak niż wcale....ja nadal szukam pracy-we wtork mam 2 interview więc 3majcie kciuki!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia200
dziekuje za odpowiedz oto ja zona ciesze sie ze witam w klubie boje sie troszeczke tego wyjazdu ale napewno wszystko sie ulozy trzymam za ciebie kciuki obys jak najszybciej znalazla prace i wszystko wam sie ulozylo poczatki zawsze bywaja trudne ale zyczliwi ludzie tez sie przytrafiaja ktorzy w jakims stopniu moga z dobrego serca pomoc jeszcze raz trzymam kciuki i dziekuje pozdrawiam aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co taaaaka cisza? Anulka -where are you?:classic_cool: u mnie nic nowego,nadal szukam pracy..oby nie za długo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
witam ,oj oj oj urwanie glowy z ta opieka :) jak to panny ,raz sie bija ,raz lubia jeszcze czekaja mnie wystepy w szkole i nauka roli :) i ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że na około tydzień czasu bedę odłączona od netu :-P życzę miłych wrażeń na obczyżnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że na około tydzień czasu bedę odłączona od netu :-P życzę miłych wrażeń na obczyżnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że na około tydzień czasu bedę odłączona od netu :-P życzę miłych wrażeń na obczyżnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że na około tydzień czasu bedę odłączona od netu :-P życzę miłych wrażeń na obczyżnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję,że na tydzień będę odłączona od internetu :-P pozdrawiam i życzę miłego tygodnia na obczyżnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
WITAM DZIEWCZYNY :)🌼 znow mam tylko jedno dziecko w domu i sporo czasu do pisania hihihi:) :) :) OTO-JA-ŻONA glowa do gory jeszcze sie niespotkalam aby komus sie nie udalo znaless pracy trzymam kciuki :) ciesze sie ze mazjuz ma:) popytam moze u mnie by co bylo ale mosiala bys wtedy dojezdzac ale kolejka to 10 minut ale nie obiecuje bo nie wiem czy kogos szukaja do nas do biura ale zapytac nie zaszkodzi :) jak bym cos miala to dam znac :) ANDZIA 2000 halo zajrzysz jeszcze ??? czekamy ??? zawsze wiecej nasrodzczek hihi :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
helo dopisuje się do klubu bradfordowiczek ja wyjeżdżam 14.06 mam nadzieje, że znajdę pracę inaczej będe troche wegetować!jakies wskazówki macie dla mnie?na serio jest tak dużo polaków?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM jeszcze ze starych śmieci czyli przeprowadzka przeniesiona na jutro :classic_cool: szkoda że jeszcze nie na swoim tylko u znajomych.. Anulka jakbys mogła to popytaj W PRACY bo mnie ta nuda już wykończy niedługo...my zastanawiamy się nad przeprowadzką do BRADFORD....mężyk pracuje i jest zadowolony :-D całuski i miłej opieki nad \'\'córką\'\' ona she-welocome in Bradford!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
oto-ja-żona witam a Ty gdzie składałaś już cv szukasz jakiejś papierkowej pracy czy fizycznej?bo ja obawiam się,że z moim angielskim to nie wiem czy sie dogadam, nie wiem czy to brak wiary w siebie, ale uczyłam się 8 lat także i tak mam zastrzeżenia co do tego, a jak wygląda Twoja znajomosć języka, aha i jak Twój mąż dobrze włada nim?skoro pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka_282
witam:)tak właściwie nie mam pojęcia jak zacząć, no ole około 15 czerwca też do Was dołącze...co prawda mam 19 lat dopiero, ale na szczęście angielski w wszkole lubiłam:) co do tych przypraw to naprawde wielkie dzięki!!bo bym mdłe jedzonko miała:)jeśli mogę się zapytac, to jak znaleźć sobie jakiś colleg??prace i chate na razie mam, bo kuzyn mi załatwił, ale nie chce aż tak szybko zakończyć edukacji:(martwie się tym straszliwie, bo zostawiam rodziców samych i muszę się nagle usamodzielnić;(mam nadzieję, że nie będziecie miały za złe jak czasami wtrącę się do waszej dyskusji:) pozdrawiam miłe Panie i proszę o jakieś wskazówki z tą szkołą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka_282
aha!!i fajnie wiedzieć o tej bibliotece:0ale to obojetnie która?/czy tylko jedna jest??Boshe, najgorzej się boję, że bedę się gubić w tym mieście:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka_282
już nie chciałam zawracać wam głowy, ale jeszcze jedna sprawa.bo podobno muszę wyrobić jakieś dokumenty w przeciągu m-ca.ale ile to kosztuje??ile mamony w ogóle brać na start??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
Witam Cie natalko, no ja właściwie też będe w Bradford 15 czerwca i jestesmy rówieśniczkami!!!A jak jest z Tobą, jedziesz autokarem czy lecisz samolotem>?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
Natalka_282 colleg jest w samym centrum miasta i nie problem go nie znalesc bo kazdy ci go wskarze :) jesli chceszsama wynajmowac to potrzebna bedzie praca bo w agecji musza wiedziec ze masz dochody ,aby placic rachunki :) pokuj u kogos tookolo 30 funtow tygodniowo + rachunki (dokladasz sie do pradu itd) jesli chciala bys jakis dom to juz bondu potrzebujesz ok 400/800 funtow + za miesiac z gory ok 480 funtow .jesli chodzi o koszty tch dokumetow (legalna praca) to ok 50 funtow i potem inszurans tez oklo 50funtow ,jesli masz prace przez agecje to zalatwiaja to za ciebie (mozesz poczytac pisalam wczesniej do oto-ja-zona ) a wracajac do szkoly jestes w uni i masz prawo sie uczyc w angli i mozesz to robic wieczorowo i nauka jest tuBEZPŁATNA :) pozdrawiam wrazie cos to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
POZDRAWIAM I WITAM ona _she i natalke282 🌼 dolanczacie juz do grona duzej ilosci polakow :) mieszkających w bradford :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
OTO-JA-ŻONA jak tylko cos bedzie wiadomo to napewno sie odezwe ,napisz jak z angielskim pisanym ? u mnie pomalutku wystepy w szkole zaliczone mala wypadla super :) teras bawi sie w pokoju i mam chwilke wytchnienia i moge popisac ,napisz jak maz gdzie pracuje i jakprzeprowadzka pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×