Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość kasia1230
hejka dziewczyny za dwa tygodnie przeprowadzam sięe do Bradford. Teraz mieszkam w Reading i mam pytanie w których agencjach szukać najlepeij szukać pracy. W Reading też pracuje przez agencje, mam już papiery i doświadczenie. Chciałabym się zapusać do szkoły ale na full time więc pracę chcialabym mieć tymczasową bo szkoła jest teraz dla mnie najważniejsza. Czy poza college'm są jakieś inne szkoły? aha i jeszcze jedno. Jest w Bradford polski sklep? proszę o odpowiedz i pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
witam wszystkich serdecznie mialam na biezaco komentowac moje zmagania z praca-wiec komentuje!no wiec niecaly tydzien od przyjazdu dostalam prace-niezbyt duza ale zawsz to jakis grosz-pozniej moze w miare zdobycia doswiadczenia rozgladne sie za czyms wiekszym, od jutra zaczynam sama jestem ciekawa czy podolam.pozdrawiam a prace dostalam przez agencje czyli jak na poczatek to wcale sie nie wydaje tak zle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
kasia idz do horizon recruitment-ja dostalam za pierwszym podejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
ona_she dzięki bardzo za informacje. Napewno pójdę do tej agencji. A możesz mi napisać jaką pracę dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
jestem pomoca kuchenna w szkole takze nie jest zle oczywizcie jesli szukasz pracy bardziej umyslowej to musisz znac lepiej jezyk podejrzewam ze znasz!pozdrawiam bo ja znam w stopniu komunikacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1230
ja też znam w stopniu komunikatywnym, i narazie szukam jeszcze jakiejś prostej pracy i najlepiej part time bo chciałabym się głównie skupić na szkole. No ale zobaczymy. Odwiedzę tą agencje co mi podałaś i zobaczymy czy coś dla mnie mają. Jeszcze raz dzięki za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
WItam!!!Wszystkich!!!! Mam małą prośbę, a mianowicie potrzebuję pomocy...W srode 28 czerwca wybieram sie do Bradford z kolegą i nie mamy bladego pojęcia o tym mieście, co gdzie i jak. Czy ktoś ma jakieś pomyśly co wpierw zrobić jak już sie wyjdzie z lotniska???( jedziemy totalnie w ciemno). Gdzie mozna sie udac zeby mieszkanie znalezc na 2 osoby???Bedziemy o 16.30 w Bradford wiec mogą byc problemy :/, bo szybko zrobi sie ciemno :/. Czy z znalezieniem pracy jakiejkolwiek dorywczej, stalej obojetnie fizycznej jest ciezko????Gdzie sie udac zeby ja znalezc???Angielski mysle ze na poziomie komunikatywnym umiemy. Prosze Was o pomoc, bo nieukrywam ze troche sie tym stresujemy ze sobie nieporadzimy :/ czekam na odp Pozdrawiam wszystkich i z góry dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj lepiej jakichs ogloszen o wynajeciu pokoju na necie, bo tak w ciemno to chyba pod mostem spac bedziecie.... Wejdz na londynek.net i powinny tam tez byc ogloszenia z innych miast.... No chyba, ze ktos na forum ma jakies pokoje do wynajecia albo namiary na kogos. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
hmmmm czy ktos ma jeszcze inne pomysly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
Na tej stronie niestety niema mieszkan w Bradford...Heh nadal prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
chetnie bym wam pomogla ale nie mam zielonego pojecia jesli juz sie znajdziecie tu w bradford to moze udajcie sie do polish club-nie wiem gdzie to jest dokladnie ale jesli sie zapytacie to wam napewno ktos wskaze miejsce!tam moze otrzymacie jakakolwiek pomoc-w postaci noclegu lub tym podobnym ale nie jestem pewna!ciemno robi sie tu kolo 10 pm takze nie marwcie sie!a jesli szukacie pracy to przejdcie sie po ulicy obaczycie jak wiele agencji tu jest!takze powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
Dziekuje bardzo za zainteresowanie jesli ktos ma jeszcze jakies pomysly to prosze pisac...Popytam o ten klub, na pewno sie przyda taka informacja, tylko slyszalem ze Polacy nie zawsze sa zyczliwy w stosunku do rodakow niestety :/. Wiadomo ze nie nalezy zakladac ze kazdy Polak od razu chce nas oszukac, ale eh...Pozdrawiam i czekam na dalesz informacje...Jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjednoczenie Polskie w Bradford, Sheabridge Road, Bradford BD7 1NP tu jest adres Polskiego Zjednoczenia w Bradford, niestety nie bylo nr tel. A tu masz link http://www.leeds.pl/index.php Polonia w Yorkshire, moze tam cos znajdziesz, bo Bradford jest bardzo blisko Leeds. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
Dziekuje bardzo, bardzo przydadza mi sie te storny, szkoda tylko ze tak malo ofert mieszkan jest :/. Jesli cos Ci jeszcze wpadnei do glowy pisz prosze :). Jesli ktos inny ma jeszcze jakies pomysl prosze pisac :) pozdrawiam bardzo dziekuje za zainteresowanie, juz wiem "troche" wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
hehe miejmy nadzieje ze sie uda, zna moze ktos tani hotel w Bradford???Zeby spedzic chociaz jedna noc w nim a pozniej czego poszukac???Z gory dzieki, bo przez neta kiepsko w ofertami...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
czy tani to nie weim ale hoteli to tu jest duzo naprawde takze nie martw sie bedzie dobrze a jak co to sie zgloscie to polish club tam wam musza pomoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
A gdzie jest ten Polish Club moze ktos wie :P wiem ze juz raz Pisalas ze nie wiesz, ale moze jednak :P, wiem jestem straszny panikaz :/ eh no ale "musze" zarobic :/ niestety takie sa realia w Polsce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soah
helloo ;)... wiecie może czy samolotem da sie do Bradford dotrzec ?? poki co nie widzę zadnych polaczen i chyba pozostanie mi pojechac busem :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal
Tak da sie ja jade wlasnie jutro rano...Wpierw do Dublina i z Dublina do Bradford Leeds na lotnisko wyszlo mnie 380zl. jak zamawialem miesac temu :) pozdro Miejmy nadzieje ze mi sie uda dzieki za help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soah
no i mnie tez interesuje Polish Club ;)........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soah
...wielkie dzięki za info :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
topic podupadl nikt juz nie komentuje, pewnie wszyscy w bradford siedza-tak tez myslalam, bo gdzie sie nieogladne to slychac rozmowy w jezyku polskim, niedlugo bedzie nas tu tyle co tych pakistanow;~pozdrawiam bradfordowiczow-shipley tez oczywicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soah
Ja będę tu pojutrze :D........ale tylko chwile bo potem kieruje sie na Huddersfield-Fartown ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka123
witam 🌼 bardzo dawno mnie tu niebyło ,i wlasnie nadrabiam zaleglosci czytajac:) ja mam urwanie glowy w pracy i cholerne delegacjie ,na szczescie przyleciala moja siostra z mezem i mozemy liczyc na ich pomoc przy odbiorze malej ze szkoly :) pozdrawiam goraco ONA_SHE, KASIE1230, Witam nowe osoby RAFALA, JACOL KRZYNOWEK i wszystkich w bradford i Shyply oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka123
Hej Jacol Krzynowek fajnie ze sa ludzie ktorzy pomagaja innym to fajna cecha Pzdrawiam i tak trzymaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witam wszystkich. Jestem już w Bradford i idę dzisiaj na poszukiwania pracy. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×