Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość kasia1230
cześć ona_she :) nareszcie jakiś znak od Ciebie. Muszę wziąść od Magdy Twój nr gg. U mnie wporządku, chociaż teraz jest dużo pracy i jestem trochę zmęczona bo jak to ja zostaje na nadgodziny.A jak tam u Ciebie szkoła? Jak wezmę od Magdy Twoje gg to pogadany szczegółowiej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all sunrise
hej witam wszyskich!!! powstal mi pomysl taki jaki ....w glowie , chcailbym stworzyc stronke internetowa bradford..wiec potrzebuje pomyslow i rad...hehehe....co mialoby sie zawierac i tak dalej...temary interesujace...nie wiem co jeszcze..heheh...czekam na sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isnard
Witam wszystkich, pomysł ze stroną internetową Bradford ok, to co najważniejsze w niej powinno być to krótki informator dla nowo przybyłych i opis miasta, a póki co UWAGA UWAGA ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA NOWO OTWARTY CZAT: BRADFORD UK założony na stronie polchatu oto link do niego http://www.polchat.pl/chat/?room=BRADFORD+UK zapraszam wszystkich inauguracja i otwarcie cztatu NIEDZIELA 26.11 GODZ. 16.00 ZAPRASZAM WSZYSTKICH CZAT JEST NAJLEPSZĄ FORMĄ UZYSKANIA SZYBKICH ODPOWIEDZI I KOMUNIKACJI TO TYLKO OD NAS ZALEŻY CZY BĘDZIEMY MIELI WŁASNY CZAT W PAKISTANOWIE OCZEKUJMY SIĘ NA OTWARCIU NAWZAJEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isnard
Czat można znaleźć również tradycyjnie na stronie polchatu w kategorii: regionalne/świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy wie może ktoś gdzie potrzebuja do pracy ludzi w Bradford maz muj pojechal tam w piatek i zarejestrowal sie w agencji ale niestety niemaja ofert pracy narazie zostawil numer telefonu i kontak ale ja to tak przezywam ze szok chialabym mu pomuc stad znalesc mu ta prace ma gdzie mieszkac bo mamy tam znajomych ale w firmie wkturej oni pracuja narazie niema przyjec zna jezyk umi sie dogadac . Chcemy tam wyjecha na stale ale najpierw musi tam znalesc prace oczywiscie .Jesli ktos moze mi w jakis sposub pomuc to bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy wie może ktoś gdzie potrzebuja do pracy ludzi w Bradford maz muj pojechal tam w piatek i zarejestrowal sie w agencji ale niestety niemaja ofert pracy narazie zostawil numer telefonu i kontak ale ja to tak przezywam ze szok chialabym mu pomuc stad znalesc mu ta prace ma gdzie mieszkac bo mamy tam znajomych ale w firmie wkturej oni pracuja narazie niema przyjec zna jezyk umi sie dogadac . Chcemy tam wyjecha na stale ale najpierw musi tam znalesc prace oczywiscie .Jesli ktos moze mi w jakis sposub pomuc to bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vortex
witam wszystkich .. mam takie pytanie - jestem po dwoch kursach masazu ( I i II stopien ) moze ktos z was dobzy ludzie wie gdzie moge znalezc jakas prace w tym fachu :) nie wiem; w szpitalu, domu opieki, fitnes clubie itp. moze ktos z was moze mi pomoc w tym temacie albo wskazac droge z gory dziekuje za podpowiedzi w zamian moge zrobic masaz ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
No powiem szczerze, że robi się tu zamieszanie... Otóż powiem tylko, że rejestracja w agencji i pozostawienie swojego numeru telefonu, a potem czekanie aż oni się odezwą z reguły kończy się na niczym... Niestety agencja rejestruje dziennie tyle osób, że już po kilku dniach całkowicie o nas zapominają! Dlatego dobra rada dla zarejestrowanych i czekających.... To wy powinniście co kilka dni dzwonić do agencji w których jesteście zarejestrowani i pytać czy jest już jakaś praca! W ten sposób nie dajecie o sobie zapomnieć i pokazujecie, że na prawdę zależy wam na znalezieniu pracy! Pozdrawiam wszystkich, P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss21
Czesc Wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss21
nawet nie miałam pojecia że istnieje takie coć to znaczy mam na myśli te forum!!!!!!!!! ja niestety w zeszła niedzielę wróciłam do Polski bo nie miałam pracy!!!! 3 miesiące byłam w Bradford i niestety nie wyszło!!!!!!!Po Nowym Roku chciałabym jescze raz spróbować dlatego wielkie dzieki za te wszystkie infobo czytałam wszystko dokładnie! i myślę że coś tam mi się przyda!!!!!!!! U mnie z angielskim ciężko ale we wszystkim pomogli mi znajomi raczej przyjaciele!!!!!! daltego dałam radę!!! dwa miesiace pracowałam na czarno za śmieszne pieniadze ale od czegoś trzeba było zaczać! osttni miesiac w Hallmarku!!!!!! A tam to było super!!!!!! niestety juz nas nie potrzebowali wiec wrócilismy do domku!!!!!!!! pozdrowionka dla Wszystkich! trzymam za Was kciuki!!!!!!!!! A co do Polaków to ja naprawdę spotkałam samych życzliwych Polaków którzy dzelili sie z Nami swoja wiedzą i doświadczeniem ale nie twierdzę że w Bradford nie ma tych złych naszych rodaków! jescze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michas shipley
czesc jak ma ktos ochote poklikac to zapraszam na moje gadu gadu 8210027 Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tares
CZesc za15 dni Lece z całą moja rodziną do Bradford .Mam 11 lat oto moj e mail filip33@onet.eu.Kto mieszka na 20 Hasting place Bradford York she B.D. 5.21.020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie czy jest w necie agencja wynajmujaca domki w Bradford i czy mozna sobie je poprzgladac w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn 55
cześć ...wszystkim z Bedford słyszała że macie tam dobrego fryzjera-wizażystę z polski czy to prawda 🌼 a jeżeli tak to może ktoś ma na niego namiary i proszę też bardzo o opinie bo jeżeli jest dobry to się tam wybiorę z góry dziękuje i pozdrawiam z Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilidiana
Czesc Wam:) Mam pytanko czy wiecie moze gdzie sa agencje mieszkaniowe w Bradford..? Prosze o jakies namiary... poszukuje mieszkania lub domku do wynajecia moze wiecie kto chce wynajac? z Gory bardzo dziekuje :) pozdro dla wszystkich ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilidiana
jak cos bedziecie wiedziec o wynajeciu mieszkania lub domku w Bradford to piszcie tu moj adres ilidiana@wp.pl lub gg 2353912 :) pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tares
Czesc mam na imie filip.6 styvcznuia lece z rodzina do Bradford bede mieszkał na DB8 a do school bede chodził na db5 no to nqra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vortex
jesli jest jeszcze ktos kto nie ma co robic w sylwestra to niech sie zglosi bo ja siedze sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase
witam wszystkich za miesiąc lecę do bradford i chcialem sie dowiedziec jaka obecnie jest sytuacja z praca i mieszkaniem w tym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janik
ja tez mieszkam w bradford i pracuje w kag teraz obecnie jestem w polsce wracam 3 stycznia do uk pozdrawiam wszystkich z bradford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa i Dorotaaa
MIŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2007 DLA WSZYSKICH POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH W BRADFORD, A W SZCZEGÓLNOŚCI DLA HUBERTA JUDYTY RAMONY GRZESKA I PANA ANDRZEJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO SIEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO ZOBACZENIA!!!!!!!!!!:*:*:*:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jesteśmy miłą młodą parą, która chciałaby wynająć pokój na terenie Bingley.Oraz jeśli ktoś byłby zainteresowany wynajęciem domku lub jakiegoś mieszkania dwu lub trzy pokojowego to też jesteśmy zainteresowani.Jeśli ktoś jest zainteresowany naszą propozycją proszę o kontakt na maila: motylex85@tlen.pl Chętnie wynajmę mieszkanie z jakąś parą pracującą,zainteresowaną tą śliczną i spokojną okolicą. Wszystko do uzgodnienia.... Czekamy na maile. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob69
Hej JANIK :-) Jadę do Bradford na poczatku lutego i też bedę pracował w kag !!! Mógłbyś mi napisać jak jest w tej firmie ??? Dzieki za odpowiedz i do zobaczenia niebawem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
Też wybierams ie do Bradford do pracki moze ktoś z Was zna firme o naziwe: Farmers Boy Ltd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Chciałem wam wszystkim zlożyć spóźnione życzenia Szczęśliwego Nowego 2007 Roku. Spełnienia wszystkich pragnień i sukcesów zawodowych! Niech ten nowy będzie na prawdę dużo lepszy od poprzedniego :) Nie odzywałem się ostatnio, ale na prawdę byłem bardzo zajęty. W okresie świąteczno-noworocznym w firmie w której pracuję było prawdziwe szaleństwo - tylko praca i praca, nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny, ale na szczęście już powoli kończy się ten szalony okres zwany skromnie "Busy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULIJA prosze odezwij sie do mnie na meila dagmara139@wp.pl lub na gg 8476649 mam pytanko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
Nikt mi nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×