Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

za co? za co, bo nie uslyszalem;) jutro mial byc najpiatkowszy piatek..a Lilijka uciekla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho..jaki Lasuch? ostatnio schudlem 5 kg..przez te wszystkie smutki i stresy:/ buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo już w ogóle będziesz taka mizernotka :( i malusi do przytulania wtedy :( Brak apetytu?? Znam z autopsji, mi się nawet podobało przez chwilkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz czysciutki i pachnacy:) w takim razie nie moge byc mizernotka..bo przegram zaklad:):* domyslam sie czemu sie podobalo..ech te kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym pachnący?? :D no cóż, kobieta zawsze ma sobie coś do zarzucenia?? Czyż nie?? Nie poznałam jeszcze takiej, która powiedziałaby, że jest idealna :). Hę, nie ma ludzi idealnych i to też lubię :). Inaczej byłoby strasznie nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie poznalem takiej..ale zazwyczaj chodzi o jedno:) pewnie ze nudno! okropnie nudno:/ mydelkiem..takim fajnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że za dużo waży?? Ja nie mam fioła na tym punkcie, wszystko w granicach rozsądku :) po prostu lubię płaski brzuch (u siebie, bo u Pana niekoniecznie), ale na to mam inne sposoby niż niejedzenie :) oj, Chmurku moja wyobraźnia działa ;) ech... śliczniutki, pachnący i zaraz do łóżka zapewne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhym! W tym kierunku wlasnie..ze tutaj cos odstaje, to mi sie nie podoba..takie tam:) Fajnie sie tego slucha, bo zazwyczaj to wszystko gruba przesada:) A jak sie kocha, to sie kocha calosc;) a kto mowil ze sliczniutki??;) jeszcze nie do lozka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się tego słucha?? O proszę, zapamiętam jak będę chciała ponarzekać :). tak myślę, że śliczniutki, bo taki ciepły... całuśny... Przylepek...musi być śliczniutki :D. Po prostu taki i już :) o której masz jutro zajęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro musi byc...no coz..niech bedzie:) na 8.30 mam..a wstaje 5.30:/ koncze o 12..zbyt wczesnie jak dla mnie, bo nie bede mial co ze soba zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to się nie wyśpisz znowu :( Ja pośpię za Ciebie, troszku?? :) A trawa w ogródku nie urosła za duża?? :) a uchylisz rąbka tajemnicy?? Czy śliczniutki, jesteś duży czy malutki?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..nie wyspie sie..wiec poprosze tak z godzinke lub dwie:) a trawy to ja nie lubie, bo rosnie jak na drozdzach;) mysle ze niedlugo trzeba bedzie kosic..moze w sobote albo po weekendzie:/ no wiesz..sa gusta i gusciki...to zalezy:) 184 cm / 76kg(obecnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz to już Ci zajęcie znalazłam :) Słonko będzie grzało w plecy i tym samym ja będę blisko... 👄 e tam gusta i guściki... Jak dla mnie to miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie chetnie wyskocze na ogrodek;) skoro miodzio mowisz..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo duzo...:) :) i znowu sie usmiecham:D ja juz bede zmykal...nocka krotka:/ spij dobrze..a jutro zycze milego naprawde dnia..bez bolu gardla:) dobranoc! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij słodko i szybko 👄 ja śmigam pod prysznic i za chwilkę też będę czyściutka i pachnąca... i wtulę się delikatnie w Ciebie... 👄 dobranoc... do przytulenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
Lilijko..piatek juz jutro, a Ty sie nie zglosilas.. nie dopuścili mnie do koma:( ale wszytsko okey, piątek nasz, no chyba, że teraz wolisz sobote:) rozumiem, bo nie powterdziłam;) ze piątek na 1005, nie dopuscili mnie do koma, to dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
ale to nic piątek nasz:) 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
godzinka oczywiscie;) juz ide sie stroic, na nute juz mi niosa suknie z welonem:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) u mnie caly dzien slonko, bylem kosic ogrodek, wiec jakos dzien zlecial..szkoda tylko ze samopoczucie marne:/ szkoda ze Ci burza przeszkodzila w spacerku:( Oj Lilijko! Do kompa Cie nie dopuscili ..to skandal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×