Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Tak. Pani! W domku siedze, bo nie mam nic do roboty. Z reszta w przyszlym tygodniu bede musial sie pocic:/ Troche czytalem, a wieczorkiem mecz ogladalem! A co u Ciebie? Uszka do gory!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorku nie zepsula... pytala co tam u mnie, jak sie mam! to widze ze duchy dzisiaj nie tylko u mnie wracaja:) slodkich snow! nie smutaj sie... dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to? Już na Ciebie nie działa? A co jej się tak nagle przypomniało? może powinnam się przenieść do innego miasta, to chociaż na ulicy bym go nie spotykała :O dobrego dnia i u mnie znowu słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziala dziala, ale jakos mam do tego teraz maly dystans i nie lapie zaraz smutkow. Kryzys moze przyjsc tak sam od siebie:) No, wczoraj nie pierwszy raz sie odezwala. Nie wiem o co chodzi, moze to jakies gierki?? Nie znam sie na manipulowaniu. Ja sie na zwyklego kolege nie nadaje, juz nie mowie o przyjazni! Hmm...wezme sie lepiej za cos pozyteczbego, moze ksiazke:) U mnie wlasnie zaczyna padac deszczyk, caly dzien zachmurzone, no a mam dzis trening na 18.00 wiec jak ma lac to predziutko i teraz:) Oj, miasto takie duze a i tak na siebie wchodzicie...i gdzie Biedactwo chcesz sie przeniesc..nie warto...przez kogos?? Przytulam cieplutko!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmuruś lepiej sobie nie wypbrażaj za dużo, bo możesz się tylko przykro rozczarować... a co do kolegi to jej to powiedziałeś?? Bo niby czem masz to ciągnąć?? jak po teningu? Zmęczony? na koniec świata najlepiej... może tam mnie nie znajdzie. Dzisiaj już mam to w nosie... aż do następnego razu zapewne. Jech... Nie rozumiem jak można budować własne szczęście na czyimś nieszczęściu?? ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrazam sobie juz niczego, mam w koncu nauczke:) Nie, jeszcze tego nie powiedzialem, ale gdyby cos to wlasnie tak to widze. na treningu bylo super (jak zwykle:)), troche mokry bylem, bo padalo przez caly czas, ale z cukru w koncu nie jestem:) w niedziele mecz wiec wielka mobilizacja! mam nadzieje, ze jakis namiar na siebie zostawisz:) ech..koniec swiata...strasznie daleko:/ ja tez nie rozumiem...rozni sa ludzie niestety! usmiech ladny prosze!!! a co u Ciebie?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie porządkuję jakieś paierzyska, bo mi miejsca na książę zabrakło. Znalazłam kartkówki, klasówki z podstawówki, ale ubaw :P Jakim cudem to tyle czasu się uchowało i jak, nie mam pojęcia :D A poza tym luz, pół dnia przesiedziałam w parku, skończyam książkę :D Ale miodzio. Słonko świeciło. Jest dobrze :D a koniec świata? Znajdziesz jak będziesz chciał... ;) A poza tym, co, teraz niby blisko?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super:) zostaw sobie te wszystkie papierzyska na pamiatke:) ja tez gdzie pewnie mam swoje:) u mie dzis pogoda na bakier, ale ja tam szczegolnie nie narzekam, choc teraz mam jakies problemy z netem i nie moglem wejsc na topic! nooo..teraz tez jest koniec.. ale Polski:) zawsze to jakos blizej niz koniec swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie mam miejsca. Zdecydowanie wolę książki :) eeeee to zależy z jakiej strony na to spojrzysz :) koniec świata, koniec Polski. Jeee, co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda wyrzucac:) maly pikus;) wieeem! zmykam juz spac, bo sie chlodno zrobilo a czeka na mnie cieplutka kolderka..znaczy sie najpierw ja musze sobie zagrzac:) slodkich snow!!! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze zrozumialam to Was tez \"zaatakowali\" eks?? no to chyba ode mnie sie zaczelo ja rozpetalam ta wojne;) chmurku----> myslisz. ze cos przemyslal i sie zmienil ehh nie wiem ale jakos nie sadze ...wlasnie wycieram lzy po przeczytaniu kolejnego emaila od niego ( taka beksa jestem) pewnie powinnam z nim spokojnie porozmawiac ale....ja sie boje ze uwierze w to co mowi i zonow mnie zrani, a tego nie chce :( moze morze mi pomoze bo wlasnie sie wybieram w moje ukachane miejsce jak ja kocham szum fal i stateczki i i i i i i wszystko :)ma nadzieje, ze pogoda dopisze!! dobrej nocki i buziaczki dla glownych bohaterow topiku ( chmurka i chcialabym..;)i wszyskich czytajcych;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale leje, buuuu, a ja miałam w planach spacer i lipa :(. I zimno strasznie, brrrrr. Kubanka niestety tak :(. Niby nie mamy ze sobą kontaktu, a jednak ciągle jakoś daje o sobie zać. Wrrrrrrrr. My z Chmurkiem też beksy, więc witamy w klubie :) może pomogę :D rzeczywiście wylewna jesteś nie ma co, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja chce:D noo..dzis leje i chlodniutko sie zrobilo, siedze w domku i czytam ksiazke. Teraz wlaczylem sobie SOPOT:) a tam beksy..no moze czasem malusienkie:P kubanka--) udanego urlpou zycze:) moze pomoge--) cos ostatnio sie opuscilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę :D i jeszcze kilka :D :D:D ja teżpatrzę na Sopot i po raz kolejny wchodzi na to, że nie na czasie jestem. ALe gdyby to mnie tak jeszcze ruszało, hihi. Dzisiaj mam wszystko w nosie :D:D:D Zamarzam, brrrrr:P Chmuruś to to były randki?? Oj, ale ze mnie gapa. 👄 na zadośuczynienie :) a no szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mnie rusza:/ za duzo tych piosenek o milosci... no to nozki pod kocyk i ubierz cos cieplego:) moze ten dlugi rekaw co na mnie pasowal;) nooo...randki przeciez!! oj, rzeczywiscie gapa z Ciebie:P ale buziak przyjety:) cmok! moze pomoge--) nie przezywaj naszego spotkania, tylko wylawiaj predziutko jakiegos rycerza i hop na randke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, zasłoń uszy i oglądaj ładne Panie :) tak w skarpetkach, dzinsach i sweterku i nadal zimno, brrrrrr. Oddawaj słońce!!! :P łomatko, niemożliwe :D to choć poprztulam chociaż :) a co do książki to ktory to już tom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie juz sobie poszli, a tej pani zbytnio nie rozumiem:) ale ja slonca nie zabralem, to nie moja sprawka:) Slonko teraz poszlo spac:) hmm..tyle ubran i jeszcze zimno? to ja nie wiem, co mogloby Cie rozgrzac;) czwarta czytam..ta co mialem ze soba:) jakos przystopowalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie koniecznie ładna :O choć o gustach się nie dyskutuje :) ja wiem...ale nie powiem... bo się wstydzę...:D :D :D :D bo to był czas na spanie, a nie czytanie i teraz zapewne też tak jest. Oj Chmurko Chmurko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! To przykre! Serdecznie wspolczuje:/ Skoro sie wstydzisz, to ja juz wiem...hmm...ciekawe:) No! Chmurka ze mnie niemozliwa..tylko spanie w glowie:) Wreszcie Perfect! Czekam caly wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde i wszystko na chłopaka głowie. Strasznie to zamotane... Nie wiem jak On się poskłada... tak? Wiesz? A skąd?? Hę :) Ale się postarzał. Oj, ile On ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda go! naprawde, bo wyobrazam sobie co moze czuc! ha! wiem, bo jestem jasnowidzem:) przejrzalem Cie, czytam w myslach:P 53 lata ma! no, juz wiecej za soba, niz przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiam!!! chmurku-----> dzieki🌼ale pogoda sie zepsula :( pomykam na wakcjonowanie ... bede za Wami tesknic :) Pozdrawiam serdecznie i cieplutko:):):) chmurku, chcialabym, moge pomoc🌼 dla Was !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też... mój były stracił tatę chwilkę przede mną... byłam przy Nim... wiem jak to wygląda... tak to o czym teraz myślę?? :P oj wygląda na dużo starszego. Dzisiaj kupowałam piwko na wieczorek przd tv i Pani mnie o dowód zapytaa. Mnie?? Ech :P Kubanka 🌼 to wracaj szybko i miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubanko--) my za Toba tez:) moze pogoda sie poprawi i wyjdzie jeszcze slonko! milego wypoczynku! teraz myslisz o cieplym lozeczku, bo juz Ci sie oczka zamykaja;) no wiesz: sex, drugs and rock&roll robi swoje:) haha..to chyba dobrze, no nie? wedluh pani wygladasz na mniej niz osiemnastke, czyli mlodziutko:) ja bym sie cieszyl:) no, moze nie z tego ze musze dowod wyciagnac...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie:P bo się nie zamykają. A ciepłe łóżeczko owszem ale nie podejdyńcze :D oj, wiem, wiem: sex, drugs and rock&roll :D miodzio... A tu tylko mogę się oblizać, buuuuuuuuuu 😭 ale to takie irytujace, bo jakbym go przy sobie nie miała?? To bym obeszła się smakiem. Jech :O A czy młodo, zmarszczki mimiczne już mi się zaczynają robić, od rogalika na buzi. Ale co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykaja sie! Nie klam:P ha, ja po powrocie jakos nie miescilem sie w swoim waskim wyrku:) burzuj ze mnie;) a ja tam o drugs\'ach nie wiem, bo nie probowalem i jakos mnie nie neci! no tak, marszczki mimiczne..phi! tez mam, nie takie:) a co Ty sie tak usmiechasz, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×